#اخبار کرونا #نمایشگاه مجازی کتاب تهران tehranbookfair.ir #ارز دیجیتال #آلودگی هوا #لایحه بودجه 1400 #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

رسپینا کامل ترین سایت خرید بلیط هواپیما، قطار، هتل و تور

در چند سال اخیر گردشگری با تغییر و تحول زیادی روبرو شده است، به طوریکه اغلب مقدمات سفر از قبیل خرید بلیط و رزرو هتل و غیره به صورت کاملا آنلاین ارائه می گردد.

https://khabarpu.com/img/post/1606117384.jpg

علیرغم روی کار آمدن سایت های متعدد در این زمینه، تنها تعداد اندکی از آنها به عنوان یک مرجع جامع و معتبر شناخته شده می باشند. رسپینا یکی از کامل ترین سامانه در زمینه ارائه خدمات الکترونیک گردشگری می باشد که تنوع بالایی در سرویس های ارائه شده در آن وجود داشته و به چند دلیل مهم در لیست سایت های مرجع در این زمینه قرار گرفته است.  

خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

یکی از اصلی ترین شیوه های سفر در مسیرهای داخلی و خارجی، سفر با هواپیما می باشد که مزایای متعددی را به همراه داشته و هر روز نیز به طرفداران آن افزوده میشود. به طوریکه در حال حاضر ایرلاین های داخلی و خارجی مختلفی در مسیرهای گوناگون پروازهای چارتری و سیستمی را ارائه می دهند. respina یکی از کامل ترین سایت ها در زمینه ارائه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی می باشد که پروازهای تمام شرکت های هواپیمایی داخلی و بیش از 950 ایرلاین خارجی را پوشش داده است.

این سامانه علاوه بر پوشش پروازهای چارتری و سیستمی، با راه اندازی سرویس های "خبرم کن" و "چند بخرم" شرایط را برای خرید بلیط های ارزان قیمت فراهم نموده است. لازم به ذکر است که با سرویس خبرم کن رسپینا در لحظه می توانید از کاهش قیمت بلیط پروازهای چارتری در مسیر مورد نظر مطلع شوید.

خرید بلیط قطار داخلی و خارجی

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سفرهای ریلی و فراهم شدن امکان تجربه سفر برای مسیرهای بین المللی با قطارهای رجا در سالهای اخیر، تقاضا برای خرید بلیط قطار با رشد زیادی مواجه شده است. رسپینا از جمله سامانه های جامع در این زمینه می باشد که امکان رزرو بلیط قطار ارزان از شرکت های ریلی رجا، فدک و سفیر را فراهم نموده است. همچنین لازم به ذکر است که برای مسیرهای بین المللی از قبیل تهران به آنکارا نیز می توانید از طریق این سامانه بلیط خود را کاملا آنلاین رزرو نماید.

از دیگر خدمات منحصر به فرد ارائه شده توسط respina می توان به فراهم شدن امکان خرید اینترنتی بلیط قطار اشاره نمود. با این قابلیت می توانید بلیط قطارهای اروپایی و خارجی را با کارتهای عضو شتاب رزرو کنید.

رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی

از مهم ترین مقدمات برای سفرهای داخلی و خارجی می توان به انتخاب هتل و محل مناسب برای اقامت چند روزه می باشد. با توجه به اهمیت بسیار زیاد این مساله و همچنین تنوع بالا در هتل ها و تقاضای زیاد برای آنها در بازه های زمانی پیک سفر، رسپینا امکان رزرو آنلاین هتل را فراهم نموده است. این سامانه برای رزرو هتل کاملا آگاهانه تصاویر با کیفیت و واقعی از بخش های مختلف هتل ها را به همراه امکانات تفریحی و عمومی و رفاهی در اتاق و سایر بخش های آن ارائه داده است.

لازم به ذکر است که سایت رزرو هتل رسپینا تمام هتل های داخلی و هتل آپارتمان ها و بسیاری از هتل های خارجی در هر گوشه از دنیا را پوشش داده و امکان رزرو هتل خارجی با کارت عضور شتاب را فراهم نموده است.

خرید تور داخلی و خارجی

شروع سفرهای داخلی و خارجی همیشه با سردرگمی های زیادی همراه بوده و اغلب آنها به دلیل عدم شناخت کافی از مقصد سفر و هتل ها و همچنین نداشتن اطلاع از مدت زمان دقیق پرواز و ساعت رسیدن به هتل و غیره می باشد. به همین منظور بسیاری از گردشگران از تجربیات دیگران استفاده نموده و مقدمات سفر را در قالب تور خریداری می کنند. تفاوتی ندارد که تور مشهد و کیش و سایر مقاصد داخلی را مد نظر دارید یا تصمیم به خرید تور استانبول و سایر شهر و کشورهای خارجی را داشته باشید، در هر صورت کافیست با رسپینا همراه باشید. این مجموعه علاوه بر ارائه تورهای برنامه ریزی شده و پیشنهادی که اغلب دارای تخفیف های بسیار عالی می باشند، امکان رزرو آنلاین تور را نیز فراهم نموده است.

رزرو آنلاین تور داخلی و خارجی از منحصر به فردترین قابلیت های موجود در respina می باشد که در آن تصمیم گیرنده اصلی و نهایی برای نوع سفر، تعداد روزها و هتل شخص مسافر خواهد بود. در نتیجه مسافر محدود به انتخاب تورهای ارائه شده توسط سامانه نمی باشد و بدون شک فرصت بیشتری برای رزرو تورهای ارزان قیمت و کاملا متناسب با شرایط کاربر وجود خواهد داشت.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

علیرغم امکان سفرهای هوایی و ریلی و مزایای بسیار زیاد آنها، هنوز سفرهای جاده ای به دلیل قیمت ارزان و در دسترس بودن اتوبوس در اغلب مسیرها از تقاضای زیادی برخوردار می باشند. رسپینا به منظور فراهم کردن رضایت کامل کاربران تمام مسیرهای جاده ای را پوشش داده و امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس های VIP و معمولی و ولوو از شرکت های مسافربری متعدد را فراهم نموده است.

خرید بیمه مسافرتی

یکی از موارد بسیار ضروری و الزامی برای سفرهای خارجی، خرید بیمه مسافرتی می باشد که از قوانین خاصی تبعیت می کند. برای خرید اینترنتی بیمه مسافرتی کافیست وارد سامانه respina شوید و برای مدت زمان مورد نظر بیمه را خریداری نمایید.

چرا سفر با رسپینا؟

علاوه بر امکانات و قابلیت های فوق به چند دلیل مهم می توان رسپینا را برای سفرهای داخلی و خارجی انتخاب نمود که برخی از آنها عبارتند از:

با رسپینا روی زمین نمی مانید...


۱۱:۱۴:۴۳ | دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ | Monday 23 / 11 November / 2020