#اخبار کرونا #نمایشگاه مجازی کتاب تهران tehranbookfair.ir #ارز دیجیتال #آلودگی هوا #لایحه بودجه 1400 #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون آغاز شد. کلیه افراد متقاضی می توانند در صورت داشتن شرایط لازم اقدامات لازم را برای ثبت نام ارشد بدون آزمون پیام نور و سراسری و یا ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی انجام دهند.

https://khabarpu.com/img/post/1610364750.jpg

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون آغاز شد. کلیه افراد متقاضی می توانند در صورت داشتن شرایط لازم اقدامات لازم را برای ثبت نام ارشد بدون آزمون پیام نور و سراسری و یا ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی انجام دهند. البته دقت داشته باشید که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام در این دوره جذب دانشجو نیز الزامی و مهم به نظر می رسد. البته به جز کسب اطلاعاتی در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون برخی از افراد نیز به دنبال ثبت نام مجدد کنکور ارشد و آشنایی با امکان پذیر بودن یا نبودن انجام این کار هستند.

 

از آن جایی که آشنایی با زمان، نحوه و همین طور شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون یعنی ثبت نام ارشد استعداد درخشان و همین طور ثبت نام ارشد بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی برای هر یک از افراد و داوطلبان الزامی و مهم است در نتیجه یاری خواستن از مشاوری آگاه و حرفه ای در این رابطه می تواند بسیار مهم و کارساز باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون و همین طور شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام ارشد بدون آزمون پیام نور، غیرانتفاعی و همین طور دانشگاه های روزانه می توانید با تیم مشاوره ای حرفه ای در این رابطه تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از آن ها دریافت کنید.

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در مقطع ارشد بدون کنکور و اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون معرفی شده در این دوره از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در دوره بدون آزمون ارشد از شرایط مهم در نظر گرفته شده برای ثبت نام اطلاعات کافی را بدست آورید

https://khabarpu.com/img/post/1610364760.jpg

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون به چند صورت انجام می شود؟

تا همین سال گذشته ثبت نام ارشد استعداد درخشان بدون آزمون برای دانشگاه های مختلف تنها از طریق طرح استعدادهای درخشان برای افراد متقاضی انجام می شد.

در واقع، افراد در صورت داشتن شرایط و ضوابط لازم که از قضا شرایطی بسیار خاص هم بود می توانستند برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد اقدام کنند.

اما در سال جاری و با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و رفاه حال هر چه بیشتر داوطلبان عزیز امکان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی نیز برای افراد انجام شد.

در ادامه این نوشته جامع با ارائه اطلاعاتی هر چه جامع تر و بیشتر در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام در هر یک از این دوره های پذیرش در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی برای تمامی داوطلبان متقاضی در سال جاری در آذر ماه انجام شد.

در واقع کلیه افراد می توانستند از بیست و پنجم آذر ماه الی سوم دی ماه اقدامات لازم را برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون انجام دهند و مراحل لازم را برای ثبت نام طی کنند.

اما در رابطه با اجرای طرح ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی برای داوطلبان ورود به دوره ارشد در سال آینده هنوز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و نمی توان نظری قطعی در رابطه با زمان ثبت نام اعلام کرد.

 

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی

در رابطه با نحوه و چگونگی ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که این امر به شکل کاملاً اینترنتی و با مراجعه به سامانه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org برای کلیه افراد متقاضی انجام می شود.

البته قبل از هر اقدامی برای انجام ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی الزاماً‌ باید با مراحل و فرآیندهای لازم برای ثبت نام در این سایت اطلاعاتی دقیق و موثق را بدست آورید.

 

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشان

در مورد زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشان باید عرض کنیم که این امر زمان مشخصی ندارد و هر دانشگاه در زمان نیاز فراخوان خود برای جذب دانشجو در از طریق استعداد درخشان را در سایت خود منتشر می کند.

اما به طور معمول می توان گفت که زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشان از شهریور ماه برای افراد متقاضی آغاز می شود.

https://khabarpu.com/img/post/1610364773.jpg

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشان چگونه است؟

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشان دانشگاه ها به طور معمول برای تمامی داوطلبان در همان سایت دانشگاه پذیرنده انجام می شود.

به این معنا که افراد باید در زمان اعلام شده توسط دانشگاه برای ثبت نام در طرح ارشد بدون آزمون استعداد درخشان وارد سایت دانشگاه شده و در آن جا اقدامات لازم از جمله بارگذاری مدارک را انجام دهند.

دقت داشته باشید که نحوه و مراحل ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشان به طور دقیق در سایت دانشگاه پذیرنده مورد نظرتان به تفصیل درج می شود و با مراجعه به سامانه دانشگاه می توانید از این موضوع اطلاعات کافی را بدست آورید.

 

شرایط اعلامی برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

دوستان عزیز دقت داشته باشید که ادامه تحصیل در دوره بدون کنکور دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از طریق طرح استعدادهای درخشان چندان کار آسانی نیست و الزاماً باید از شرایطی بسیار خاص و مهم برخوردار باشید تا زمینه ثبت نام و ادامه تحصیل برای شما فراهم شود.

در صورت عدم اطلاع از شرایط اعلامی برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان در ادامه این بحث جامع با ما همراه باشید تا با این شرایط مهم آشنایی لازم را پیدا کنید.

. بعد از پذیرش در دوره بدون کنکور استعدادهای درخشان به هیچ وجه امکان تغییر دانشگاه و یا رشته تحصیلی خود در مقطع کارشناسی ارشد را ندارید.

. در صورتی که دانشجوی دانشگاه هایی از جمله علمی کاربردی، غیرانتفاعی، آزاد، پیام نور و یا پیام نور هستید به هیچ وجه امکان ثبت نام در طرح بدون کنکور ارشد استعداد درخشان را ندارید.

. بیشتر از یک بار نمی توانید در طرح ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان ثبت نام کنید و امکان ثبت نام و شرکت مجدد در این طرح جامع برای شما وجود ندارد.

. اگر بیشتر از هشت ترم را در مقطع کارشناسی گذرانده اید باید عرض کنیم که به هیچ وجه امکان شرکت در دوره بدون کنکور ارشد استعدادهای درخشان را ندارید و باید قید آن را بزنید.

. در صورتی می توانید برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون اقدام کنید که در ردیف پانزده درصد افراد هم ورودی در رشته مورد پذیرش خود باشید.

 

ارشد بدون آزمون پیام نور

یکی از سؤالاتی که شمار زیادی از افراد از مشاوران تحصیلی ما می پرسند در رابطه با امکان پذیر بودن یا نبودن تحصیل در ارشد بدون آزمون پیام نور است.

در رابطه با این موضوع مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تا همین سال جاری افراد می توانستند برای تحصیل در ارشد بدون آزمون پیام نور از طریق طرح فراگیر ارشد اقدام کنند.

اما مدتی پیش خبری در رابطه با حذف دوره فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور منتشر شد و در نتیجه تنها راه افراد برای تحصیل در دوره ارشد پیام نور از طریق شرکت در آزمون سراسری ورودی دانشگاه هاست.

برای آشنایی با شرایط اختصاصی ثبت نام در دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد ورودی دانشگاه ها و همین طور معدل لازم برای ورود به دوره بدون آزمون ارشد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 


۱۰:۴۰:۱۹ | دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ | Monday 11 / 01 January / 2021