#اخبار کرونا #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #نقل و انتقال فوتبال #لایحه بودجه 1400 #بیت کوین #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

زمین شوی صنعتی (اسکرابر) سرنشین دار در آستان قدس رضوی مشغول به کار شد

آقای مجتبی میرمبینی در گفتگو با خبرنگاران خبری در مورد مجهز شدن آستان قدس رضوی به انواع ماشین های نظافت صنعتی مانند اسکرابر یا کف شوی صنعتی و تجهیز شدن حرم امام رضا به تعداد بالای اسکرابر خبر داد.

https://khabarpu.com/img/post/1612801761.png

مجتبی میرمبینی از کارشناسان فروش دستگاه های نظافتی با سابقه چند ساله خود در حوزه دستگاه های نظافت صنعتی، پای میز مذاکره برای فراهم کردن دستگاه های مورد نیاز حرم مطهر امام رضا در آستان قدس رضوی نشست. وی به جزئیات این مذاکره در مورد مجهز کردن حرم امام رضا به دستگاه های نظافتی اشاره کرد. و افزود: همکاری با آستان قدس رضوی برگ درخشانی در کارنامه کاری بنده است و بنده از این همکاری بسیار خشنود و راضی ام.

وی در مورد اسکرابر ها برای افرادی که نمی دانند طرز کار استفاده از دستگاه چگونه است و چه نیازی برای استفاده از این دستگاه وجود دارد گفت: اسکرابر ها دستگاه شستشوی سطح هستند که کار نظافت و خشک کردن را همزمان انجام می دهند. اسکرابر در دو مدل اسکرابر کابلی و اسکرابر شارژی قابل ارائه است. اسکرابر کابلی در محیط هایی که دارای منبع برقی هستند و رفت و آمد افراد مشکلی برای کابل اسکرابر در حال شستشو ایجاد نمی کند استفاده می شود. اسکرابر شارژی برای مکان هایی با متراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد که هم وجود کابل باعث ایجاد مشکل برای افراد در حال رفت و آمد نشود و هم قدرت مانور دستگاه بسیار بالاتر برود و دستگاه بتواند متراژهای زیادی را بدون محدودیت مورد نظافت قرار بدهد. وی به این نکته اشاره کرد که هم اکنون تعدادی از دستگاه های اسکرابر و زمین شوی صنعتی موجود در حرم امام رضا در حال کار نظافت هستند، و در مورد ادامه همکاری در راستای تجهیز حرم مطهر با دیگر دستگاه‌های نظافت صنعتی در این مجموعه مقدس ابراز امیدواری کرد.

وی همچنین در مورد زمین شوی صنعتی , زمین شوی کاربر از پشت و زمین شوی با راننده نیز توضیحاتی ارائه داد. توضیحاتی شامل این نکته که زمین شوی صنعتی کاربر از پشت بوسیله کاربر هدایت می شود و کاربر به آسانی می تواند با یک آموزش بسیار ساده به کار هدایت دستگاه جهت انجام امور نظافت بپردازد. همچنین در مورد زمین شوی صنعتی با راننده نیز که مزایای بسیاری دارد هم توضیحاتی ارائه شد. توضیحاتی شامل نحوه کار با دستگاه که با یک دکمه ساده دستگاه روشن می شود و با هدایت فرمان کار نظافت انجام می گیرد. آقای مجتبی میرمبینی در مورد مزایای استفاده از این دستگاه به نکاتی مانند: بازدهی بسیار بالای کار در عین استفاده نمودن از نیروی انسانی کم و در پی آن صرفه جویی در زمان، استفاده به صرفه و به جا از مواد شوینده جهت پاک نمودن سطح، قابلیت ضد عفونی سطوح و از بین بردن آلودگی ها و وجود مخازن آب تمیز و آلوده اشاره کرد. وی  افزود: با توجه به نیاز روزانه به ضدعفونی سطوح و جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس کرونا، دستگاه اسکرابر قابلیت ریختن مواد ضدعفونی کننده در مخازن آب تمیز را داراست. می توان به وسیله این آپشن کار نظافت را انجام داد و مواد ضد عفونی را با برس هایی که در دستگاه وجود دارد به سطح و کف زمین پاشش کرد. بعد از صبر کردن مدت زمان یک الی دو دقیقه به کار مکش و شستشوی سطح زمین پرداخت. همچنین در مورد این نکته که دستگاه های اسکرابر و کف شوی صنعتی از پهنای بالایی برای انجام کار برخوردارند گفت: استفاده از دستگاه های نظافتی کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی سرعت کار را به مقدار بسیار زیادی بالا می برد و همچنین با یکبار برس زنی سطح زمین کار نظافت به بهترین شکل ممکن انجام می پذیرد. وی در مورد اصطلاحات رایج در زمینه دستگاه های نظافتی مانند کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی نیز به صحبت پرداخت و اشاره کرد که  به دستگاه های زمین شوی صنعتی، کف شوی صنعتی یا اسکرابر نیز گفته می شود، و برای مثال کف شوی صنعتی دارای انواع کف شوی صنعتی دستی و کف شوی صنعتی سرنشین دار است.

آقای مجتبی میرمبینی در مورد لزوم و همه گیر شدن استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی نیز به نکات جالبی اشاره کرد. وی در مورد استقبال از این دستگاه ها گفت: همه روزه با توجه به گسترده شدن اماکن زیارتی، صحن ها، شبستان ها و فضاهای بسیار بزرگ دیگر و آسیب هایی که سال ها نیروی کار در مقابل استفاده از روش های سنتی داشتند، با روی کار آمدن دستگاه های نظافتی دیگر چالش های قبلی وجود ندارد و افراد و سازمان ها با تهیه این دستگاه ها و استفاده از آن ها به راحتی کار نظافت را انجام می دهند. وی همچنین اضافه کرد که می توانیم از نیروی کار در قسمت های موثرتری در صنعت و فضاهای دیگر استفاده کنیم و امر نظافت را به دستگاه هایی که به طور تخصصی برای این امر ساخته شده اند بسپاریم. مجتبی میرمبینی در مورد آینده استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی کف شوی صنعتی و زمین شوی صنعتی به این امر اشاره کرد که در آینده بسیار نزدیک روش های نظافت سنتی کلا به امری منسوخ تبدیل شده و کارهای نظافتی را دستگاه ها انجام می دهند. وی در مورد کار کردن این دستگاه ها در حرم حضرت امام رضا نیز اشاره کرد و به این نکته که همه روزه این دستگاه ها در حال نظافت محیط هستند نیز پرداخت. مجتبی میرمبینی با اشاره به نکته ی نهایی اینکه قبل از اقدام به خرید هرگونه دستگاه نظافت صنعتی مانند اسکرابر یا کف شوی صنعتی قبل از آن تحقیقات لازم صورت بگیرد گفت: با توجه به متراژ و فضای موردنظر و محدودیت هایی که برای رفت و آمد وجود دارد باید دست به انتخاب زد. همچنین از این نکته که در  فضا از منبع برق مستقیم برای نظافت در محیط استفاده می شود یا نه نیز غافل نشد و پس از مشورت و کمک گرفتن از مشاورین به امر خرید دستگاه های اسکرابر اقدام کرد.


۱۳:۰۵:۳۱ | دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ | Monday 08 / 02 February / 2021