#اخبار کرونا #اخبار دولت #نقل و انتقال فوتبال #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #بورس #افغانستان #اخبار فرهنگیان

7 دلیل برای اینکه باید ساعت ست بخرید

در گذشته همه از ساعت به عنوان ابزاری برای مشاهده گذر زمان استفاده می‌کردند با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن گجت‌های جدید مثل تلفن همراه هوشمند کارکرد ساعت مچی تغییر کرد و دیگر تنها برای آگاهی از زمان و تاریخ بکار برده نمی‌شود بلکه ابزاری است که برای خوش پوشی و معرفی دیدگاه، سلیقه و سبک زندگی بکار برده می‌شود.

در گذشته همه از ساعت به عنوان ابزاری برای مشاهده گذر زمان استفاده می‌کردند با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن گجت‌های جدید مثل تلفن همراه هوشمند کارکرد ساعت مچی تغییر کرد و دیگر تنها برای آگاهی از زمان  و تاریخ بکار برده نمی‌شود بلکه ابزاری است که برای خوش پوشی و معرفی دیدگاه، سلیقه و سبک زندگی بکار برده می‌شود. ساعت ست که معمولا زوج‌ها از آن استفاده می‌کنند طی سال‌های اخیر بسیار متداول شده و علاوه بر اینکه به خوش استایل بودن افراد کمک می‌کند ابزاری است برای نشان دادن پیوند عاطفی بین افراد. اگر قصد دارید ساعت خود را با همسر یا شریک عاطفی‌تان ست کنید در این مطلب 7 دلیل به شما می‌دهیم.

  1. ساعت مچی مهم‌ترین اکسسوری مشترک خانم‌ها و آقایان است

در گذشته که آقایان از دستبند، انگشتر و سایر اکسسوری‌ها استفاده نمی‌کردند، ساعت مچی تنها اکسسوری مشترک خانم‌ها و آقایان بود اما خوشبختانه در سال‌های اخیر تنوع اکسسوری‌های مورد استفاده آقایان بیشتر شده و نقاط اشتراک زیادی برای ست کردن می‌توان پیدا کرد. با این وجود به جرات می‌توان گفت ساعت ست مهم‌ترین و در عین حال گرانبهاترین اکسسوری مشترک مورد استفاده خانم‌ها و آقایان است به همین دلیل بهترین گزینه پس از لباس برای ست کردن زوج‌های جوان و نشان دادن پیوند عاطفی بین افراد است.

 

  1. ساعت‌ها کاربردی هستند

استفاده از ساعت آسان است و همه ما در طول روز به دانستن زمان نیاز داریم به همین دلیل خرید ساعت مچی ست به عنوان یک ابزار کاربردی ارزش هزینه‌ای که برای آن می‌کنید دارد. ساعت ست اگر همراه همسر و شریک عاطفی خود هم نباشید در همه جا به کار شما خواهد آمد و به عنوان یک اکسسوری می‌تواند استایل شما را تکمیل کرده و به شیک پوشی و زیبایی پوشش شما کمک کند. هر فردی باید چند مدل ساعت برای هماهنگ کردن با لباس‌های مختلف در کمد خود داشته باشد. وجود یک ساعت ست به شما کمک می‌کند در مراسم و مهمانی‌ها با شریک عاطفی‌تان هماهنگی بیشتری داشته باشید و توجه و تحسین دیگران را بر می‌انگیزد.

 

  1. پیوند عاطفی بین زوج‌ها را بیشتر می‌کند

خرید مشترک یکی از راه‌هایی است که معاشرت بین زوج‌ها را بیشتر کرده و پیوند عاطفی بین آن‌ها را محکم‌تر می‌کند. وقتی حلقه یا ساعت ست می‌خرید در واقع به دیگران اعلام می‌کنید که متعهد هستید و در عین حال به شریک عاطفی خود اعلام می‌کنید که از همراهی او بسیار خوشحال هستید و به وجودش افتخار می‌کنید. این همراهی و هماهنگی احساسات مشترک خوبی را به جا می‌گذارد که در دوران‌های سخت زندگی با نگاه کردن به آن می‌توانید خاطرات شیرین زندگی‌تان را به خاطر آورید و با انگیزه بیشتر به تلاش ادامه دهید.

 

  1. ساعت‌ها میراث گرانبهایی هستند

برای فرزندان و سایر اعضای خانواده هر چیزی که نشانگر خاطرات مشترک شما باشد ارزشمند خواهد بود. یک ست ساعت که از شما به یادگار بماند برای سال‌ها، حتی بعد از شما قصه زندگی، اهداف، آرزوها و روابط عاطفی‌ای که داشتید را بازگو می‌کند.

شما با یادگار گذاشتن این ساعت درس‌های زیادی به اعضای خانواده و فرزندانتان می‌دهید تا ارزش خانواده، پیوندهای عاطفی و محبت بین خود را درک کنند و در زندگی مشترک ثبات، تعادل و تحمل بیشتری از خود به خرج بدهند.

ساعت نماد خوبی برای نشان دادن پیوند انسان و زمان است و وقتی ساعت خود را با فرد دیگری ست می‌کنید نشان دهنده این است که از گذران زمان با او لذت می‌برید ساعت‌های ست را به عنوان یک میراث گرانبها برای اعضای خانواده به یادگار بگذارید تا اهمیت اصولی که در زندگی برای آن‌ها ارزش قائل هستید را حتی در نبود شما به خاطر آورند.

 

  1. ساعت‌های ست علایق مشترک شما را آشکارمی‌کنند

ساعت‌ها حرف‌های زیادی را در مورد سبک زندگی علایق و سلیقه شما می‌زنند. ساعت‌های ست سرگرمی‌ها، علایق و نقاط مشترک زندگی‌تان با شریک احساسی شما را آشکار می‌کند. هنگام انتخاب ساعت ست قبل از هر چیزی باید نوع و مدل ساعت را اتخاب کنید. ساعت‌های رسمی و اسپرت هر کدام برای حضور در جمع‌های خاص و مصارف ویژه‌ای مناسب هستند با خرید آن‌ها می‌توانید نقاط مشترک بین خودتان را مشخص کنید و با دست گذاشتن روی آن‌ها اختلاف‌ها را برطرف کنید و سبک زندگی‌تان را به هم نزدیک کنید. زندگی مشترک  و دوستی چیزی جز فداکاری و اختصاص زمان برای باهم بودن نیست. وقتی ساعت ست می‌خرید می‌آموزید که چطور به تفاهم و توافق برسید و راه حل میانه‌ای را انتخاب کنید که هر دو طرف از آن خوشنود باشید.

 

  1. اهمیت وقت شناسی را به شما گوشزد می‌کنند

ابتدایی‌ترین کارکرد هر ساعتی نشان دادن زمان است، با خرید ساعت ست به خودتان و شریک عاطفی‌تان این نکته را گوشزد می‌کنید که زمان مهم و ارزشمند است و باید قدر آن را بداند. هنگامی که به ساعت نگاه می‌کنید علاوه بر زمان به یاد تعهداتی که به شریک خود دارید می‌افتید و تلاش خود را برای رسیدن به اهداف مشترک چند برابر می‌کنید. زمان عنصر مهمی در زندگی هر شخصی است پس با خرید ساعت مشترک اهمیت اشتراک گذاشتن این ثروت بزرگ را برای خود و او آشکار می‌سازید.

 

  1. استفاده از ساعت راحت است

گاهی افراد برای ست کردن به سراغ راهکارهای سختی مثل تتو مشترک می‌روند که اگرچه در جای خود می‌تواند انتخاب خوبی باشد اما خالی از درد سر و اشکال نیست. خرید یک ساعت ست که استفاده از آن بسیار راحت است نه تنها به شما آسیبی وارد نمی‌کند بلکه حتی اگر به هر دلیل بخواهید رابطه را ترک کرده یا فراموش کنید یک راه حل ساده دارد، دیگر از آن استفاد نکنید. همچنین ساعت‌های ست به تنهایی هم زیبا هستند و اگر بخواهید در هر شرایطی بکار شما خواهند آمد.


۸:۵۲:۲۷ | سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ | Tuesday 14 / 09 September / 2021