#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

جملات تأثیرگذار در تبلیغات

در دنیای امروزی یکی از مهم‌ترین عوامل پیشرفت و دیده‌شدن، تبلیغات به شیوه صحیح است. شاید از خود بپرسید شیوه صحیح تبلیغات یعنی چه؟

انتخاب جملات در بازاریابی محتوایی و تبلیغات باید به‌گونه‌ای باشد که اثر خود را بر روی مخاطب بگذارند و بخشی از ذهن مخاطب را به برند موردنظر اختصاص دهند.

در گذشته‌های دور، جنگجویان برای نشان‌دادن قدرت جنگی خود، در مقابل سپاه دشمن نعره می‌کشیدند. این نعره‌ها «Slogan» نام داشت. با گذر زمان این کلمه دستخوش تغییراتی شد و به حوزه تبلیغات راه پیدا کرد. امروزه از این اصطلاح به‌عنوان «شعار تبلیغاتی» استفاده می‌کنند. این‌ها را گفتیم تا به شما یادآوری کنیم که جملات تبلیغاتی موفق و تأثیرگذار باید به‌گونه‌ای انتخاب شوند که لوگو و نام تجاری شما را در ذهن مخاطب ماندگار کنند.

شاید از خود بپرسید چگونه می‌توان از جملات تأثیرگذار در تبلیغات استفاده کرد؟ جملات تأثیرگذار چه ویژگی‌هایی دارند؟ با ما همراه باشید تا به‌تمامی سؤالاتتان جواب دهیم.

 

ویژگی جملات تأثیرگذار در تبلیغات:

جمله تبلیغاتی باید به‌گونه‌ای باشد که باعث گسترش تصویر برند و معرفی آن به مخاطب شود و یک جلوه متمایز از نام تجاری در ذهن مخاطب ایجاد کند؛ بنابراین، هنگام تبلیغات باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

موارد بالا به شما کمک می‌کند تا در ذهن مخاطب جای بگیرید. مردم آنچه را که می‌بینند، اسکن می‌کنند. اکنون وقت آن رسیده که تصویر خود را در ذهن ماندگار کنید. موارد و ترفندهای زیر به شما این امکان را می‌دهد تا تبلیغاتتان بیشتر دیده شود:

جملات تأثیرگذار در تبلیغات

  1. عنوان مناسب و قدرتمند انتخاب کنید:

بزرگ‌ترین مرد تبلیغاتی تاریخ، دیوید اوگیلوی، در این باره می‌گوید " به طور متوسط، عنوان تبلیغات 5 برابر متن تبلیغ خوانده می‌شود. "

 هنگام نوشتن عنوان، از خود بپرسید که سعی دارید چه افرادی را جذب کنید؟ مخاطبین شما چه کسانی هستند؟ چه چیزی نظر آن‌ها را جلب می‌کند؟

 

  1. از عناوین عالی به اشکال مختلف استفاده کنید:

اوگیلوی اظهار داشت که یک روز، ظرف 3 ساعت، متن تبلیغات را تنظیم کرد. سپس، 3 هفته طول کشید تا عنوانی مناسب برای آن ارائه کند. احتمالاً شما هم با عناوین مختلف در گوگل ادوردز مواجه شده‌اید. برخی از آن‌ها خبری هستند، برخی دیگر مزایای منحصربه‌فرد محصول را معرفی می‌کنند و برخی از زوایای منفی برای تبلیغ استفاده می‌کنند.

 

  1. به مردم پیشنهادی دهید، که نتوانند آن را رد کنند:

جملات تأثیرگذار در تبلیغات باید به‌گونه‌ای تنظیم شوند که مخاطب قادر به نادیده‌گرفتن آن نباشد. مردم معامله کردن را دوست دارند. در نتیجه، موردی را به آن‌ها پیشنهاد کنید که نتوانند آن را رد کنند. در حقیقت، محصول خود را در چند جمله کوتاه با افتخار معرفی و تبلیغ کنید؛ شما محصول بزرگی برای ارائه دارید که مقاومت در برابر آن سخت است.

 

  1. اخبار خود را تبلیغ کنید:

مورد دیگر که هنگام استفاده از جملات تأثیرگذار در تبلیغات باید در نظر بگیرید این است که جملات تبلیغی شما باید به‌گونه‌ای به نظر برسد که انگار بخشی از یک مقاله خبری است. چرا؟ آن‌ها هیچ انگیزه‌ای برای خواندن تبلیغات شما ندارند. مگر آنکه جملات تبلیغاتی شما باعث افزایش دانش آن‌ها شود.

بهترین مثال برای این ترفند، جملات تبلیغاتی وال‌استریت است. بیش از 60 سال پیش یک تبلیغ از وال‌استریت پخش شد با این عنوان «آنچه همه باید در مورد بورس اوراق بهادار بدانند».

 

  1. ترس مخاطب را از بین ببرید:

مطلوبیت خرج کردن پول برای عده زیادی منفی است؛ زیرا، آن‌ها پول خود را به‌سختی به دست آورده‌اند و نگران هستند که پول خود را برای خرید محصولات بی‌کیفیت هدر داده باشند. در چنین حالتی بعید است که کالای شما را خریداری نمایند؛ بنابراین، انتخاب جملات تأثیرگذار در تبلیغات باید یک ضمانت‌نامه برای یک خرید امن باشد که به مردم انگیزه خرید دهد. دانستن اینکه هیچ خطری در دیجیتال مارکتینگ وجود ندارد، باعث ایجاد یک انگیزه قدرتمند در خریدار و مصرف‌کننده می‌شود.

جملات تأثیرگذار در تبلیغات

  1. حداقل یک دلیل برای خرید بیاورید:

شما بذر تبلیغ را کاشته‌اید، اکنون وقت آن رسیده است که در لابه‌لای متن از انواع جملات تأثیرگذار در تبلیغات استفاده کنید و در میان آن‌ها، حداقل یک دلیل به مصرف‌کننده ارائه دهید تا در راستای پیشنهاد شما، قدمی به جلو بردارد.

خلاصه آنکه ...

6 نکته فوق به شما کمک می‌کند تا با استفاده از جملات تأثیرگذار در تبلیغات یک سروگردن از رقبای خود بالاتر قرار بگیرید. ازاین‌پس شما قادر خواهید بود تا تبلیغاتی جذاب و چشم‌نواز ایجاد کنید و مردم را نسبت به آنچه ارائه می‌دهید، هیجان‌زده کنید.


۲۲:۳۱:۴۷ | یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰ | Sunday 03 / 10 October / 2021