#اخبار کرونا #اخبار برجام و مذاکرات هسته ای #اخبار و قیمت دلار #اخبار زلزله #ثبت نام مسکن دولتی سامانه ثمن saman.mrud.ir #اخبار بیت کوین و ارزهای دیجیتال #اخبار دولت #دریافت کارت واکسن vcr.salamat.gov.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار فرهنگیان

ضمن خدمت فرهنگیان را به یادگیری برتر بسپارید !

وزارت آموزش و پرورش هر ساله با هدف ارتقای سطح علمی و دانشی معلمان ، پرسنل اداری، دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را برگزار می کند.

وزارت آموزش و پرورش هر ساله با هدف ارتقای سطح علمی و دانشی معلمان ، پرسنل اداری، دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را برگزار می کند.

متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط لازم، می توانند ، در این دوره ها شرکت کنند. لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان شامل دوره های 6 الی 48 ساعته است که متقاضی می تواند بر اساس رشته آموزشی و رسته خدمتی در این دوره ها شرکت کنند.

مزیت های افزایش ضمن خدمت فرهنگیان :

1_ با رسیدن به ۱۰۰۰ ساعت ضمن خدمت مبلغی افزایش حقوق در حکم اعمال می شود.
2_ شرکت در رتبه بندی (افزایش رتبه بندی)
3_ پست معاونت یا مدیریت مدرسه (جزوء گزینه های خوب قرار می گیرین)
4_ راحت تر شدن جابجایی و انتقالی فرد
5_ سازماندهی در اداره (جایگاه بهتر در انتخاب مدرسه برای آموزشتون)
6_ ارزشیابی در پرونده موجود در کارگز

ضمن خدمت فرهنگیان

انجام ضمن خدمت فرهنگیان با کم ترین قیمت و زمان ممکن

سایت یادگیری برتر با هدف تسهیل دریافت گواهی برای دوستان فرهنگیانی خود تیمی از حرفه ای ترین کارشناسان را جمع آوری کرده تا دوره های مختلف ضمن خدمت فرهنگیان، برون سازمانی را در موسسه عصر اندیشه و رها پارس انجام دهند.

این سایت با نازل ترین قیمت جهت انجام دوره های ضمن خدمت ( هر ساعت هزار تومان ) این فرایند دریافت گواهی را برای شما فرهنگیانی ها تسهیل کرده است.

در موضوع زمان دریافت گواهی دوره ها بین یک الی دو روزاز موسسه مربوطه گرفته و ارسال می شود و ثبت اون هم در اواسط و اواخر هر ماه در سامانه Itms به صورت خودکار انجام می شود.

نمونه گواهی دریافت شده توسط یادگیری برتر ( ضمن خدمت فرهنگیان )

ضمن خدمت فرهنگیان ( گواهی )

چه دوره هایی از ضمن خدمت فرهنگیان توسط یادگیری برتر انجام می شود ؟

و.... که علاوه بر دو مورد اول بقیه دوره های به صورت بسته ههای 200 ساعته ضمن خدمت فرهنگیان در سایت یادگیری برتر ارائه می شود.

خدمات آموزشی سایت یادگیری برتر

این سایت با فعالیت در حوزه کنکور و انخاب رشته کنکور توانسته است بسیاری از دانش آموزان را در ورود به دانشگاه فرهنگیان و سایر دانشگاه های مطرح کشور کمک مشاوره ای و تحصیلی بکند.

همچنین این سایت با نوشتن مقاله ای کامل با عنوان شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان توانسته بسیاری از علاقه مندان به دانشگاه فرهنگیان را هدایت تحصیلی و دانشگاهی به صورت رایگان بکند.

در مقاله که به شما معرفی شد تمامی مراحل ورود و شرایط آن به دانشگاه فرهنگیان صفر تا صد گفته شده است که اگر شما جزء علاقه مندان به دانشگاه فرهنگیان و یا دانشگاه رجایی می باشید توصیه می کنیم که مطالعه کنید.

شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان

قرار گرفتن در کنار وبسایت های آموزشی بزرگ ایران

حتما شما بزرگ ترین سایت های آموزشی و مشاوره ای در ایران را می شناسید، سایت یادگیری برتر به گونه ای در حوزه آموزش و مشاوره، فعالیت کرده است که توانسته در کنار برند های معروف سایت آموزشی و مشاوره ای قرار بگیرد.

در لیست زیر چهار وبسایت آموزشی و مشاوره مطرح در ایران را بشناسید :

یادگیری برتر ( ضمن خدمت فرهنگیان )


۱۴:۳۲:۴۴ | دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ | Monday 25 / 10 October / 2021