#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

چگونه درب ضد سرقت را باز کنیم؟

باز کردن درب ضد سرقت ایرانی، به عنوان موضوع این مقاله انتخاب شده است چرا که هنگام تعویض درب ضد سرقت، این موضوع بسیار پر دغدغه و نگران کننده است.

از آن جایی که بیشتر خریداران محترم درب ضد سرقت دُرناب، از درب های چوبی و قدیمی دو لنگه و یک و نیم لنگه استفاده کرده اند، دغدغه باز کردن درب ضد سرقت، به عنوان یکی از مهم ترین سوالات آن ها هنگام تعویض درب ضد سرقت است.

گروه دُرناب به عنوان تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی با کیفیت، در این محتوا تلاش کرده است تا راهکارهایی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید درب ضد سرقت خود را در اسرع وقت باز کنید.

از آن جایی که بازار درب ضد سرقت در ایران بسیار پر تنوع و جذاب است و محصولات هر فروشگاه و تولید کننده با دیگری متفاوت است، نمونه ای که گروه دُرناب در این محتوا در نظر می گیرد، یک درب ضد سرقت ارزان و ساده با یک زیرسازی بسیار معمولی است.

منظور از درب ضد سرقت ارزان، درب ضد سرقتی با ورق چارچوب 1 میل، زیرسازی با ورق 0.7 آهن و استراکچر معمولی موجود در بازار است.

 

 

همان طور که هر یک از شما عزیزان می دانید، هنگام تعویض درب ضد سرقت دُرناب و دیگر شرکت های اجرا کننده، بعد از نصب درب جدید، پنج کلید قفل پایینی و 3 کلید قفل بالایی به خریدار محترم تقدیم می شود.

اولین موضوعی که می بایست هنگام تعویض درب ضد سرقت مورد توجه قرار گیرد، تحویل تمام و کمال کلید های درب ضد سرقت جدید است.

بیشتر خریداران محترم گمان می کنند که شرکت تولید کننده یا فروشنده محترم، حداقل یک نمونه از کلید درب موردنظر آن ها را نزد خود دارد که این موضوع تماما اشتباه و غیر اخلاقی است.

اما در صورتی که کلید پشت درب باقی بماند، چگونه درب ضد سرقت را باز کنیم؟

راهکارهای عمومی بازکردن درب ضد سرقت

راهکارهای متداول و رایجی در میان مردم در باز کردن درب ضد سرقت وجود دارد.

از جمله متداول ترین روش هایی که به منظور درب ضد سرقت استفاده می شود، کارت بانکی است.

در این روش که بیشتر هموطنان عزیزمان، خود را در این کار ماهر و وخبره می دانند، با قراردادن یک کارت محکم مانند کارت بانکی در راستای قفل و بالا و پایین کردن آن، اقدام به باز کردن درب ضد سرقت می کنند.

باور کردن این موضوع در نگاه اول خنده دار و جذاب است، اما در ادامه نگران کننده و زجر آور است.

 

 

گمان کنید هر شخصی بتواند با قرار دادن یک کارت بانکی در راستای قفل درب ضد سرقت شما، اقدام به باز کردن درب منزل و محل کار شما کند.

از نگاه تیم تولید محتوای گروه دُرناب که تلاش کرده است در این محتوا اطلاعات لازمی را که هنگام تعویض درب ضد سرقت لازم است در اختیار شمات خوانندگان محترم خبرپو قرار دهد، این نمونه درب هایی که در مثال قبلی ذکر کردیم، آماده به سرقت هستند تا ضد سرقت.

آماده به سرقت به دربی گفته می شود که بتوان آن را با یک کارت بانکی و ضربه زدن به درب باز کرد و از انجام این موضوع خوشحال بود.

اما تولیدات گروه دُرناب در مقابل این موضوعات چگونه عمل می کند؟

معرفی مختصر درب ضد سرقت دُرناب

گروه درب های ضد سرقت دُرناب به عنوان تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی با کیفیت، از سال 1394 اقدام به تولید درب ضد سرقت با ساختاری خاص و منحصر به فرد کرده است.

این زیرسازی و استراکچر دُرناب که ارتباط کاملا مستقیمی با امنیت خانه و خانواده دارد، سبب شده است تا بخش قابل توجهی از خریداران، بدون توجه به موضوع قیمت درب ضد سرقت، اقدام به خرید و تعویض درب ضد سرقت با کیفیت کنند.

یکی از بهترین راه های معرفی زیرسازی محصولات گروه دُرناب، مقایسه این استراکچر با محصولات موجود در بازار ایران است.

به عنوان مثال، ضخامت ورق چارچوبی که در ساختار محصولات دُرناب استفاده می شود و هیچ تفاوتی در نوع دسته بندی های مختلف این شرکت ندارد(از جمله دسته بندی های معروف و پرطرفدار گروه دُرناب، درب ضد سرقت ارزان و درب ضد سرقت مدرن است)ورق 2 میلی متری آهن است.

 

 

این ضخامت که به عنوان قوی ترین ورق چارچوب موجود در بازار ایران شناخته می شود، یکی از دلایل اصلی است که سبب کاهش زمان دیلم درب ضد سرقت می شود.

یکی از موضوعاتی که بخش قابل توجهی از خریداران محترم هنگام تعویض درب ضد سرقت مورد توجهشان است، ضد دیلم بودن درب ضد سرقت است.

در ادامه تیم تولید محتوای خبرپو و گروه درناب تلاش کرده اند تا به معرفی و بررسی این ویژگی درب های ضد سرقت بپردازند.

درب ضد دیلم دُرناب

اولین موضوعی که در ارتباط با درب ضد دیلم مهم و قابل توجه است این است که، هیچ درب ضد سرقتی در بازار ایران وجود ندارد که ضد دیلم باشد.

در واقع درب هایی که هنگام خرید به آن ها نام ضد دیلم را نسبت می دهند، کاملا غیر واقعی و دروغ است.اما گروه دُرناب تعریف دیگری را در ارتباط با  ضد دیلم بودن محصولات خود به خریداران محترم ارائه می دهد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

از آن جایی که گروه دُرناب علاوه بر استفاده از ورق 2 میل آهن در ساختار چارچوب، در کلافی که در اطراف درب ضد سرقت نیز وجود دارد از ورق آهن 2 میلی متری استفاده می کند.

ترکیب ورق آهن 2 میلی متری کار شده در چارچوب و کلاف درب، سبب می شود تا هنگامی که سارق اقدام به دیلم کردن درب ضد سرقت دُرناب می کند، نیازمند یک انرژی بسیار فراتر از دیلم کردن یک درب عادی نیاز داشته باشد و این موضوع سبب می شود تا مدت زمان لازم برای انجام این کار به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

از این جهت گروه دُرناب محصولات خود را با نام ضد دیلم به خریداران خود عرضه نمی کند و لقب نیازمند مدت زمان و انرژی بیشتر برای دیلم کردن را به این محصولات نسبت داده است.

اما هر یک از خریداران و خوانندگان محترمی که قصد دارند اطلاعات خود را در زمینه زیرسازی خاص و منحصر به فرد گروه درب های ضد سرقت دُرناب افزایش دهند، می توانند با مراجعه به سایت رسمی این شرکت به نشانی doornab.com از این موضوع و موارد کاربردی و مفید دیگری بهره مند شوند.

اما یکی دیگر از موضوعاتی که سبب شده است تا گروه دُرناب از دیگر شرکت ها متمایز شده و در جایگاه بالاتری قرار بگیرد، تعویض درب ضد سرقت است.

در ادامه این محتوا به بررسی جامع و کامل این موضوع نیز در شرکت دُرناب پرداخته ایم.

روش های تعویض درب ضد سرقت دُرناب

تعویض درب ضد سرقت توسط تیم دُرناب به دو روش اصلی انجام می پذیرد؛ روش اول تعویض بدون تخریب و روش دوم تعویض به همراه تخریب است.

انتخاب هر کدام از روش های تعویض درب ضد سرقت درناب به دو موضوع اصلی مرتبط است.

اولین موضوع شرایط موجود در پروژه است که آیا محل پروژه امکان تعویض درب ضد سرقت را به صورت بدون تخریب در اختیار تیم اجرا قرار می دهد یا خیر.

شرایط متعددی برای اجرای این موضوع وجود دارد که بررسی آن در این محتوا نمی گنجد، اما هر یک از خریداران محترمی که قصد دارند اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند می توانند با مراجعه به محتوای تعویض درب ضدسرقت در سایت دُرناب، از این موضوع آگاه شوند.

 

 

اما دومین موضوعی که در انتخاب نوع تعویض اساسی و مهم است، انتخاب خریدار محترم است.

گروه درب های ضد سرقت درناب از آن جهت که مشتری مداری را به عنوان مهم ترین اصل در دستور کار خود قرار داده است، انتخاب شیوه تعویض درب ضد سرقت نیز، یکی از موضوعاتی است که تماما در اختیار مشتریان محترم است.

خدمات پس از فروش

گروه درب های ضد سرقت درناب، یکی از معدود شرکت هایی است که به واسطه محصولات با کیفیت و قابل اعتماد خود، تمامی محصولات خود را اعم از درب ضد سرقت، درب داخلی، درب لابی و درب پیوت به صورت مادام العمر تضمین خدمات پس از فروش می کند.

ویژگی هایی که گروه دُرناب بعد از تعویض درب ضد سرقت به صورت مادام العمر در اختیار شما قرار می دهد، بسیار فراوان است و هر یک از خریداران محترم می توانند با مراجعه به سایت رسمی doornab از این ویژگی های متنوع آگاه شوند.

هفت روز هفته، 24 ساعته آماده دریافت طرح ها و تولیدات سفارشی شما هستیم.

دُرناب، متفاوت در انتخاب


۱۱:۴۰:۲۳ | چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ | Wednesday 09 / 02 February / 2022