#یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #نقل و انتقالات فوتبال #غزه #پرسپولیس #استقلال

حافظه دوربین مداربسته تیاندی کجاست

در سیستم های نظارتی تصاویر در یک حافظه ضبط می شود و در زمان نیاز مورد بازبینی و بررسی قرار می گیرد. در تمام برندهای دوربین مداربسته، دستگاه های ضبط کننده چه در تکنولوژی آنالوگ و چه شبکه فاقد حافظه داخلی برای این منظور هستند.

با این توصیف حافظه دوربین مداربسته کجاست؟ کمپانی تیاندی که محصولات خود را با تکنولوژی تحت شبکه تولید می کند نیز از این قانون مستثنا نیست و سوال دیگر این است که حافظه دوربین مداربسته تیاندی کجاست؟ در این مطلب سعی داریم به موضوع هارد دوربین تیاندی بپردازیم.

هارد دوربین مداربسته کجاست

همانطور که پیشتر اشاره شد در سیستم های مداربسته دستگاه های ضبط DVR/NVR فاقد هارد داخلی برای ذخیره تصاویر هستند. بنابراین لازم است هارددیسک های مناسب سیستم های نظارت تصویری تهیه و در دستگاه نصب نمود. هارد دوربین مداربسته با توجه به عملکرد توامانی که دارد لازم است از ویژگی هایی برخوردار باشد. ضبط تصاویر به صورت 24 ساعت شبانه و 7 روز هفته معادل است با فعالیت دائم هارددیسک. در برخی از برندها با برچسب و برخی دیگر با رنگ این نوع هارد را از سایر انواع هاردهای تولیدی خود متمایز می کنند. به عنوان مثال برند وسترن هارد ویژه سیستم های نظارتی و حفاظتی را با رنگ بنفش به بازار عرضه می کند.

تا به اینجا دانستیم هارد دوربین مداربسته به صورت قطعه ای مجزا و در دستگاه ضبط DVR/NVR نصب می شود. اما آیا در تمام دوربین های مداربسته و سیستم های نظارتی تنها تصاویر در هارد ذخیره می شود؟ اگر حافظه پر شود و یا دستگاه آسیب ببیند دیگر تصویری ضبط نمی شود؟

 

 

دوربین مداربسته رم خور

یکی از انواع دوربین های مداربسته تیاندی دوربین های رم خور هستند. این نوع از دوربین های تنها در برند تیاندی وجود ندارد بلکه برندهای مختلفی در طراحی دوربین های خود به این موضوع توجه داشته اند. دوربین مداربسته رم خور تیاندی در بدنه دارای یک اسلات یا شکاف است که عموماً با برداشته شدن درب کیس دوربین قابل مشاهده است. کارت حافظه یا SD کارت درون این اسلات قرار می گیرد. ظرفیت حافظه ای که دوربین مداربسته پشتیبانی خواهد کرد در مدل های مختلف متفاوت است. وجود این قابلیت در دوربین کمک می کند تا در صورت سرقت یا هر آسیب احتمالی دیگر به دستگاه ضبط، دوربین بتواند به ضبط تصاویر ادامه دهد. البته ظرفیت این حافظه ها در مقایسه با هارد دوربین مداربسته قابل نصب در دستگاه محدود است.

قیمت دوربین رم خور تیاندی

دوربین های مداربسته تیاندی با وجود اینکه از مجموعه دوربین های تحت شبکه هستند اما از قیمت مناسبتری برخوردارند. مقرون به صرفه بودن آنها دلیلی بر بی کیفیت بودن آنها نیست. زیرا محصولات تیاندی توانسته با ارائه کالاهای مرغوب و با کیفیت، به محبوبیت زیادی در بین خریداران دوربین مداربسته دست یابد. قیمت دوربین های مداربسته با توجه به قابلیت، تکنولوژی و ویژگی ها تغییر می کند. دوربین های مداربسته تیاندی با قابلیت پشتیبانی از SD کارت نسبت به دوربین های مشابه که رم خور نیستند کمی بالاتر است. البته مزیت استفاده از رم دوربین مداربسته به پرداخت مبلغی بالاتر ارزش دارد. با مراجعه به لیست قیمت دوربین تیاندی می توانید از قیمت انواع دوربین های رم خور تیاندی مطلع شوید. ضمن اینکه سایر ویژگی ها را می توانید در دوربین ها بررسی و از حداکثر ظرفیت حافظه ای که دوربین می تواند پشتیبانی کند، مطلع شوید.

ویژگی های دوربین مداربسته تیاندی

دوربین های تیاندی در مدل های مختلف برای کاربری ها و پروژه های مختلف طراحی شده است. دوربین های Indoor که مناسب فضاهای داخلی در انواع کاربری هاست. در صورتی که بخواهید دوربین مداربسته را در فضای بیرونی نصب کنید، پیشنهاد ما انتخاب دوربین های Outdoor تیاندی است. زیرا این دوربین ها به علت دارا بودن استاندارد IP67 مقاومت خوبی در مقابل گرد و غبار و رطوبت دارد. همچنین دوربین های بیرونی جنس بدنه مقاومی از فلز یا ترکیبی از فلز و پلاستیک دارند. استاندارد IK10 نیز استانداردی برای دوربین های بیرونی است که مقاومت دوربین در مقابل ضربه را نشان می دهد.

از دیگر ویژگی های دوربین مداربسته تیاندی می توان به مجهز بودن برخی از آنها به میکروفن داخلی است. این قابلیت به شما امکان دریافت صدا به طور همزمان با تصویر را می دهد. در برخی از پروژه ها نظارت تصویر به همراه صوت می تواند جزئیات مفیدی را به کارفرما ارائه دهد. همچنین در محیط کار می تواند نظارت کاملی بر رفتار ارباب و رجوع و کارمندان ایجاد کند و جهت رفع برخی سوء تفاهم ها از آن استفاده نمود.

دید در شب تیاندی یا استارلایت

دید در شب دوربین های تیاندی از فناوری استارلایت ناشی می شوند. ثبت تصاویر با جزئیات و وضوح بهتر در محیط های بسیار تاریک و شب. نوع دید در شب و برد آن در قیمت دوربین بسیار تاثیر گذار است. زیبایی و قیمت مناسب از دیگر ویژگی های دوربین تیاندی است. وای فای بودن دوربین نیز از ویژگی هاییست که در تعداد محدودی از دوربین تیاندی وجود دارد. قابلیت Wifi اتصال دوربین را به شبکه داخلی و اینترنت را از طریف وای فای فراهم می کند. خاطر نشان می شود که برای تنظیمات اولیه وای فای دوربین تیاندی لازم است در ابتدا دوربین مداربسته توسط سیم متصل شود و بعد از تائید کانفیگ، امکان استفاده از دوربین، بدون سیم و از طریق وای فای وجود دارد.

نکته مهم قابل ذکر این است که حتما در تهیه دوربین مداربسته کیفیت و اصل بودن در اولویت اول شما باشد و بعد از آن با توجه به کاربری و انتظارات خود دوربین متناسب را تهیه کنید.


۱۱:۰۳:۵۱ | سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ | Tuesday 15 / 03 March / 2022