#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

برای کاریابی ادمینی اینستاگرام چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

این روزها تقریباً هر فردی که کسب و کاری در اینستاگرام دارد، به دنبال ادمین است و به همین دلیل، با حجم تقاضای بسیار بالایی برای استخدام ادمین اینستاگرام مواجه هستیم.

هر فردی که در اینستاگرام بخواهد پیجش را رشد دهد و کسب ‌و کارش را موفق کند، باید ادمین‌ هایی را استخدام کند که حرفه‌ ای و متعهد باشند و با ایده‌پردازی، تعهد و خلاقیت به رشد پیج کمک کنند. شغل ادمینی اینستاگرام این روزها حسابی سر و صدا کرده و بازار بکر و جذابی دارد.

مزیت هایی که کار کردن به عنوان یک ادمین دارد، باعث شده هر روز به شمار طرفداران شغل ادمینی اضافه شود و همین مسئله باعث شده رقابت زیادی بین ادمین ها بر سر کار پیدا کردن شکل بگیرد. البته اگر ادمین هستید یا می خواهید ادمین شوید، هیچ جایی برای نگرانی نیست. کافی است نکات زیر را رعایت کنید تا بتوانید به عنوان یک ادمین حرفه ای استخدام شوید.

https://khabarpu.com/img/post/1655099626.jpg

نمونه کار داشته باشید

مهم ترین و اولین چیزی که می تواند نظر یک کارفرما را جلب کند، داشتن نمونه کار است. نمونه کاری که همچون ویترین مغازه شما، معرف مهارت ها و توانایی های شما باشد. بنا بر این، حتماً نمونه کار های با کیفیتی داشته باشید. به خصوص اگر می‌خواهید به عنوان ادمین تولید محتوا استخدام شوید.

بیش از هر چیز دیگری، این نمونه کار باکیفیت است که عیار یک ادمین را مشخص می‌کند و کارفرما را مطمئن می‌سازد که می‌تواند روی مهارت ادمین حساب باز کند. تا جای که می توانید، نمونه کار های متنوعی آماده کنید، از نمونه کار ادیت ویدیو گرفته تا طراحی بنر استوری. هر چقدر توانمندی بیشتری از خودتان نشان بدهید، شانس بیشتری هم خواهید داشت.

برای رسیدن به درآدم بالاتر، مهارت بیشتری یاد بگیرید

حقوق یک ادمین به حجم کار و مهارت ‌هایش در اینستاگرام یا تولید محتوا بستگی دارد. بنا بر این هر چقدر بتوانید مهارت‌ ها و تخصص‌ های بیشتری پیدا کنید، می ‌توانید انتظار درآمد بالاتری هم داشته باشید. همچنین ممکن است شما صرف یک کار مانند پاسخگویی به دایرکت و کامنت را بر عهده بگیرید که شاید درآمد کمتری نسبت به تولید محتوا داشته باشد، اما همچنان این فرصت را دارید که با چند جا همزمان کار کنید و درآمدتان زیاد شود. در هر صورت، همیشه می توانید به مهارت های خودتان اضافه کنید. کارفرمایی که می بیند شما توانمندی بالایی دارد، حاضر است درآمد بالاتری هم برای شما در نظر بگیرد.

حرفه ای رفتار کنید و قرار داد همکاری ببنید

با توجه به اینکه معمولا ادمینی کاری است که به صورت پاره وقت و دورکاری انجام می‌ شود، قبل از استخدام حتماً یک قرارداد همکاری با کارفرما ببندید. این قرارداد کمک می ‌کند سطح انتظارات یکدیگر را به خوبی بشناسید و در ادامه همکاری راحت ‌تر و حرفه‌ای ‌تری داشته باشید. بستن قرار داد به شما کمک می کند هم تضمینی برای دریافت حق و حقوق خودتان داشته باشید، هم با خواسته های نامعقول و غیر منطقی کارفرما ها در آینده مواجه نشوید. ضمن آنکه کارفرما ها ادمینی که به قرارداد متعهد و معتقد است را جدی تر و حرفه ای تر درنظر می گیرند و این مسئله حرفه ای بودن شما را نشان می دهد.

 

بر اینستاگرام مسلط شوید

 سعی کنید بر تمامی قسمت ‌های اینستاگرام مسلط شوید و به خوبی امکاناتش را بشناسید. همچنین در جریان آخرین تغییرات و به روزرسانی ‌ها هم قرار بگیرید. در هر صورت، اینستاگرام جایی است که شما قرار است از آن به درآمد برسید و باید شناخت کاملی از آن داشته باشید. از تولید محتوا گرفته تا اینکه بدانید چگونه می توانید فالوور های یک پیج را افزایش دهید، دایرکت پاسخ دهید، تحلیل کنید، برنامه ریزی کنید و... همه و همه از مهارت هایی هستند که به عنوان ادمین باید بر آن ها مسلط باشید.

https://khabarpu.com/img/post/1655099632.png

 

در تولید محتوا حرفه ای شوید

گفتیم که هرچقدر مهارت شما بیشتر باشد، درآمد بیشتری هم دارید. علاوه بر آن، برای داشتن نمونه کار خوب هم باید تولید محتوا را به خوبی بلد باشید. مهارت تولید محتوا به خصوص با موبایل می‌تواند شانس شما برای استخدام ادمینی اینستاگرام را افزایش دهد. معمولا بیشتر کارفرماها به دنبال ادمینی هستند که محتوای حرفه‌ای تولید کند و حاضرند حقوق خوبی هم بپردازند. پس این مهارت را خیلی جدی بگیرید.

سایر مهارت هایی که یک ادمینباید بلد باشد

برای حرفه‌ای شدن و موفقیت به عنوان یک ادمین، باید مهارت ‌های مختلفی را در کنار اینستاگرام و تولید محتوا یاد بگیرید. به عنوان مثال مهارت‌ های ارتباطی کمک زیادی به موفقیت شما می ‌کند. برنامه ریزی، مدیریت زمان و مهارت ‌های بازاریابی دیجیتال امتیازات ویژه‌ ای به شما می ‌بخشد و با کسب این مهارت ‌‌‌ها می ‌توانید به سراغ کسب درآمد های بیشتری هم بروید.

تا اینجای مطلب، گفتیم که برای یک ادمین حرفه ای شدن چه نکاتی را باید رعایت کنید. اما همه این ها، تا جایی خوب هستند که بتوانید کار پیدا کنید و بدون کاریابی و درآمد، معنایی ندارند. پس مهم تر از همه این ها، این است که شما بعد از مهارت آموزی، بتوانید وارد بازار کار ادمینی شوید.

در اینجا، پلتفرم ادمینی اینستاگرام دیدوگرام را به عنوان اولین و تنها پلتفرم تخصصی ادمینی به شما معرفی می کنیم. دیدوگرام تنها سایت اختصاصی برای کاریابی ادمین‌هاست. بنا بر این، اگر پیج دارید و به دنبال ادمین هستید، می‌توانید آگهی استخدام ادمین غیر حضوری اینستاگرام خودتان را در این سایت ثبت کنید و با در نظر گرفتن قیمت ادمین اینستاگرام مورد نظرتان را در این پلتفرم تخصصی پیدا کنید.

همچنین، اگر ادمین هستید، کافی است در دوره‌ ادمین اینستاگرام این مجموعه شرکت کنید و با یادگیری کامل و تخصصی مهارت‌های ادمینی پیج اینستاگرام و پس از ارائه نمونه کار، به عنوان ادمین معرفی شوید. در این سایت شما می‌توانید به عنوان انواع ادمین پاسخ‌دهی به دایرکت و کامنت گرفته تا ادمین سناریو نویس و تولیدکننده محتوا ثبت نام کنید. پیشنهاد می‌کنیم همین حالا به وب‌سایت دیدوگرم سر بزنید.

https://khabarpu.com/img/post/1655099638.png

 


۱۰:۲۶:۰۸ | دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ | Monday 13 / 06 June / 2022