#کرونا #سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir #مذاکرات وین #ثبت‌نام اربعین در سامانه سماح samah.haj.ir #اخبار استقلال #اخبار پرسپولیس #اخبار فرهنگیان

راهنمای خرید کفپوش بتنی پرسی با بیشترین طول عمر

نام کفپوش برای همه ما آشناست. به طوری که در دهه گذشته برای مزین کردن بنا ها استفاده از کفپوش های بتنی یکی از مصالح پر استفاده بوده است. مصالحی که برای ساخت بنا استفاده می‌شوند طیف گستره‌ای دارند. به همین دلیل ما باید همواره تلاش کنیم با جدید ترین و بهترین ‌های آن‌ها آشنا شویم.

کفپوش بتنی پرسی

ماهیت و چیستی کفپوش بتنی ، بتن می باشد. بتن ماده ای سخت میباشد که با تراکم های مختلف عرضه می شود. به بیان دیگر کفپوش های بتنی نوعی از تراکم سیمان بوده. اما این تراکم برای کفپوش بتنی پرسی کمی بیشتر است. در صورتی که کفپوش بتنی را زیر دستگاه های فشار قوی پرس کنیم ، کفپوش بتنی پرسی را تولید کرده ایم.

 

کاربردهای کفپوش بتنی پرسی

کفپوش های بتنی پرسی با توجه به ماهیت سختی که دارند مناسب مکان هایی می باشند که رفت و آمد زیاد است و نیاز به کفپوشی سخت دارد. از کفپوش های بتنی پرسی در پیاده رو ها و معابری که رفت و آمد زیادی دارند استفاده می شود. همچین از این کفپوش ها می توانید در کارخانه ها، پالاشگاه ها و یا دیگر مکان هایی که مقاوم بودن کف ها اهمیت دارند استفاده کنید.توجه داشته باشید برای انتخاب کفپوش مناسب، بهتر است با افراد متخصص مشورت کنید تا بهترین کفپوش را متناسب با نیازتان به شما پیشنهاد دهد.

 

انواع کفپوش های بتنی پرسی

بعد از اینکه یک معرفی کلی درباره کفپوش های بتنی و کفپوش های بتنی پرسی داشتیم، می خواهیم انواع کفپوش های بتنی پرسی را مورد بررسی قرار دهیم.

 

کفپوش بتنی پرسی ترافیکی

کفپوش بتنی پرسی ترافیکی یکی از معروف ترن کفپوش های بتنی پرسی می باشد که در رنگ ها  و اندازه های مختلف توسط شرکت قطعات سیمانی پارسیان تولید می شود. این کفپوش ها معمولا در شش رنگ قرمز، سفید ، سبز، آبی ، مشکی و زرد تولید می شوند و به طورکلی در اندازه های 40 در40 و20 در20 ، و20 در10 در بازار موجود می باشند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند

 

کفپوش بتنی پرسی ابر و باد

یکی دیگر از کفپوش های بتنی معروف که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده، کفپوش بتنی پرسی ابر و باد می باشد. این کفپوش ها با توجه به طرح خاصی که دارند، علاوه بر مقاومت بالایی که دارند، زیبایی ویژه ای هم به محل مورد نظر خواهند داد. از این کفپوش ها میتوانید در پیاده رو ها، حیاط و پارکینگ ها استفاده کنید

این کفپوش ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند که به طور نمونه میتوان به کفپوش بتنی پرسی ابر و باد صورتی و سفید اشاره کرد.

 

کفپوش بتنی پرسی نابینایان

این کفپوش ها همانطور که از نامش معلوم می باشد برای نابینایان می باشد. وقتی در خیابان راه می روید مشاهده میکنید یک لاین از کفپوش ها با دیگر کفپوش ها متفاوت است.این کفپوش ها دارای رنگ های مختلفی هستند که میتوان به دو رنگ قرمز و زرد اشاره کرد.

 

 

قیمت کفپوش بتنی پرسی

استعلام‌گیری قیمت کفپوش بتنی پرسی کمی دشوار است. شرایط سیاسی، تحریم ‌ها و نوسانات بازار ارزی شدیدا روی قیمت‌ها تاثیر می‌گذارند. به همین دلیل قبل از خرید باید تمام شرایط را در نظر بگیرید و مشاوره کاملی دریافت کنید. هرگز بدون اطلاع از قیمت ‌ها خرید عمده انجام ندهید و سنجیده عمل کنید. برای استعلام قیمت‌های روز با شماره ‌های ما در ارتباط باشید.

 

کفپوشی که برای ساختمان خود در نظر دارید باید نسبت به گرما و سرما و ضربه مقاوم باشد. زیرا اگر هر یک از ویژگی های لازم را نداشته باشد در اینده شما را دچار مشکل خواهد کرد. ما سعی کردیم معروف ترین کفپوش های بتنی پرسی را به شما معرفی کنیم و کاربرد های آنها را مورد بررسی قرار بدیم. قطعات سیمانی پارسیان با داشتن دهه ها فعالیت در زمینه انواع کفپوش های بتنی در کنار شما خواهد بود تا بهترین محصول با توجه به نیاز خود تهیه کنید.

 

 


۱۱:۰۰:۵۲ | یکشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۱ | Sunday 17 / 07 July / 2022