#اخبار غزه و فلسطین #سامانه نظر نانوایی ها nazar.ir #اخبار هواشناسی #تعطیلی ها #آلودگی هوا #انتخابات مجلس #پرسپولیس #استقلال #اخبار فرهنگیان و آموزش و پرورش

بهترین روش و سامانه برای ثبت شرکت و ثبت برند در ایران

ثبت شرکت و ثبت برند تجاری از پایه ها و اقدامات اولیه جهت فعالیت حرفه ای و تخصصی در زمینه بیزینس و تجارت می باشد. این فرآیند شرایط و مراحل خاصی را می طلبد و روش های مختلفی برای آن وجود دارد که می توان بصورت معتبر و قانونی، یک شرکت یا برند را تاسیس کرد. جهت ثبت شرکت باید ابتدا در گام اول از : شرایط، قوانین، مدارک مورد نیاز، هزینه ها آگاه بود، سپس بصورت شخصی یا با کمک افراد حرفه ای و با تجربه در این زمینه، اقدام به رسمی کردن فعالیت یک شرکت کرد. هدف از تهیه این مقاله آشنایی با بهترین روش جهت تاسیس و ثبت یک شرکت به همراه علامت تجاری ( برند و لوگو) می باشد.

روش های ثبت شرکت در ایران

پیش از بررسی روش ها ابتدا باید بدانید که از اصلی ترین شرکتهای قابل ثبت در ایران می توان به موارد زیر پرداخت:

اما چه روش هایی وجود دارد و سریع ترین و بهترین راه جهت تاسیس شرکت قانونی در ایران کدام است؟ برای پاسخ به این پرسش اساسی و مهم، باید در نظر داشته باشید که چه میزان زمان دارید و چقدر قادر به پرداخت هزینه می باشید. 2 روش و راه کلی جهت به نتیجه رسیدن و پیگیری ثبت شرکتها وجود دارد.

روش اول ( پیگیری بصورت تقریبا رایگان و شخصی )

 

برای دست به کار شدن جهت پیگیری مراحل و شرایط ثبت شرکتها در کشور ایران بصورت شخصی، بایستی از تمامی مراحل، قوانین جدید، مدارک مورد نیاز و 0 تا 100 این فرآیند مطلع باشید. چرا که عدم آگاهی می تواند باعث اتلاف وقت و هزینه شما شده و نتیجه مطلوب را کسب نکنید. در این روش شما باید با مراجعه به سامانه ثبت شرکت یا همان اداره ثبت شرکتهای ایران، درخواست خود را پیگیری نمایید و مدارک و مجوز های لازم را تحویل دهید. کارشناسان این اداره با بررسی پرونده و مدارک شما در نهایت امکان تاسیس یا عدم تاسیس را به شما اعلام خواهند کرد.

2-پیگیری توسط سامانه ثبت شرکت

روش دوم که از مورد اول بسیار دقیق تر و معتبر تر می باشد، پیگیری مراحل و شرایط ثبت شرکت توسط یک سامانه معتبر می باشد. این سامانه ها با پیگیری مراحل شما بصورت صفر تا صد، کلیه روند لازم را بررسی کرده و در تهیه مجوز ها، مدارک و به نتیجه رسیدن هدف شما، همراهتان خواهند بود. از جمله این سامانه ها می توان به موسسه حقوقی آگاه ثبت اشاره کرد. با این کار شما می توانید بصورت آنلاین یا حضوری پیگیری مراحل تاسیس شرکت خود از صفر تا صد باشید و نگرانی جهت عدم تائید مدارک یا مجوز ها نداشته باشید.

روش های ثبت برند در ایران

 

 

ثبت برند تجاری و لوگو از اقدامات مهم و کاربردی پس از تاسیس شرکتها در ایران شناخته می شود. برای این کار نیز 2 روش بالا صدق می کند و می توان بصورت شخصی یا پیگیری توسط سامانه و سایت ثبت برند، مراحل را انجام داد. تنها تفاوت مراحل ثبت برند تجاری و ثبت شرکت در اداره مربوطه می باشد که برای علائم تجاری باید به اداره مالکیت معنوی مراجعه کرد. از طرفی سامانه ثبت برند نیز می تواند کلیه پیگیری های لازم را برای شما انجام داده تا دیگر نگران مراحل سخت و طاقت فرسای اداری نباشید.

 

مدارک ثبت شرکت در ایران

برای آن دسته از افرادی که می خواهند بصورت شخصی اقدام کنند، تهیه مدارک ثبت شرکت بخشی بسیار اساسی و مهمی می باشد. لیست مدارک مورد نیاز جهت تاسیس انواع شرکتهای تجاری در کشور ایران بر اساس نوع و حوزه کاری ممکن است تفاوت هایی داشته باشد. با این حال موارد زیر از اساسی ترین و اصلی ترین مدارک لازم به حساب می آیند.

مدارک لازم برای ثبت برند و لوگو

 

 

در ادامه بررسی بهترین روش و سامانه جهت ثبت برند تجاری باید به موضوع مدارک اصلی و اساسی پرداخت. این مدارک با توجه به نوع برند : فارسی، لاتین و برند بین المللی تفاوت های جزئی با یکدیگر دارند. لیست کامل مدارک لازم به شرح زیر است:

سامانه ثبت شرکت چیست ؟

سامانه ثبت شرکت به اداره ثبت شرکتها در ایران گفته می شود که مرجع اصلی پیگیری مراحل تاسیس قانونی یک شرکت می باشد. با این حال سامانه ها انواع دولتی و خصوصی داشته که شما می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از آنها را جهت پیگیری تاسیس شرکت انتخاب نمایید.

ارزان ترین راه برای تاسیس شرکتها و ثبت برند

 

 

ارزان ترین روش برای تاسیس شرکتها و ثبت برند تجاری در ایران، پیگیری بصورت شخصی است . با این حال ممکن است شخصی از نظر اطلاعات حقوقی شرایط مناسبی نداشته باشد و قصد دریافت یک برند تجاری با هزینه ارزان را کند. برای این کار شما می توانید یک سامانه معتبر نظیر آگاه ثبت را انتخاب نمایید تا کلیه مراحل را برای شما پیگیری کند.

 


۱۰:۲۹:۳۵ | سه شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱ | Tuesday 23 / 08 August / 2022