#جام ملت‌های فوتسال آسیا #دلار #اخبار استقلال #اخبار پرسپولیس #اخبار فرهنگیان

نحوه خرید از چین

با خرید از چین می توانید، به راحتی انواع کالاها اعم از: انواع لوازم خانگی، لوازم آرایشی، مواد غذایی، لوازم الکترونیک، خودرو و لوازم جانبی، پوشاک و کفش، دستگاه های صنعتی، مصالح ساختمانی مورد نیاز بازار را تهیه کنید.

کشور چین یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین کشور های صادر کننده انواع کالا و دستگاه ها به سراسر دنیا است. قیمت های مقرون به صرفه کالاهای چینی و راه های گسترده دسترسی به این کالاها باعث شده تا خرید کالا از چین راهی آسان برای خرید مقرون به صرفه و کسب سود بالا باشد. ایران و کشور چین سالیان سال است، که رابطه تجاری خوبی با یکدیگر دارند. از این جهت وارد کنندگان به راحتی می توانند، هر کالایی را با توجه به قوانین وارداتی به بازارهای داخلی وارد کنند.

 

خرید عمده از چین

بهترین روش برای کسب سود بالا در خرید کالا از کشور چین خرید به صورت عمده است. کالاهای چینی به طور کلی از قیمت بسیار مناسب تری نسبت به کالاهای کشور های صادر کننده دیگر برخوردار هستند. این امر باعث می شود، تا بیشتر تجار اقدام به خرید عمده از چین کنند. همچنین در صورت خرید عمده کالاها از تخفیف بسیار چشمگیری می توان بهرهمند شد. خرید عمده از چین این فرصت را برای کسب و کار های کوچک ایجاد می کند، تا با اندک سرمایه ای نیز بتوانند محصولات باکیفیتی را تهیه کنند، و سود قابل توجهی را بدست آورند. اما باید بدانید، که خرید عمده از چین فوت و فن خاصی دارد، تا کالاهای اصل و باکیفیت را خریداری کنید. بهتر است، اگر قصد خرید عمده کالا از چین را دارید، این کار را به افراد متخصص بسپارید.

خرید از چین تحویل در ایران

یکی از مزایای خرید از چین، تحویل کالاها در ایران است. دیگر نیازی نیست، برای واردات کالا به مرزهای داخلی ایران، ابتدا کالاها را به کشور دیگری ارسال کنید. هر وارد کننده ای می تواند، به راحتی کالاهای خریداری شده را با انتخاب یکی از روش های ارسال به مرز داخلی ایران ارسال کند. برای تحویل کالا از گمرک ایران باید مدارکی مانند: بارنامه، قبوض پرداختی مالیاتی، گواهی مبدا، مجوزهای ورود کالا به مزر داخلی، مجوزهای ترخیص، کارت بازرگانی، اسناد مربوط به بیمه و حمل و نقل و غیره باید به همراه داشته باشید. در صورت نبود یکی از این مدارک، اجازه ترخیص کالاها از گمرک صادر نمی شود. می توانید، برای فرآیند ترخیص کالا از گمرک ایران، فردی ماهر را استخدام کنید.

خرید کالا از سایت های معتبر چین

کشور چین یکی از صادر کنندگان بزرگ انواع کالاها است، این کشور برای دسترسی آسان افراد از سراسر دنیا به کالاهای خود، سایت ها و فروشگاه های آنلاینی طراحی کرده است. با خرید آنلاین از سایت های معتبر دیگر نیازی به سفر به کشور چین و خرید مستقیم از بازارهای چین نیست. به آسانی می توانید، از هر نقطه کشور به سایت هایی اعم از: Alibaba,aliexpress, DHgate, Tabao, Banggod, made in china مراجعه کنید، در این سایت ها می توانید هر نوع کالایی را خریداری کنید. اما باید دقت داشته باشید، برخی از سایت ها فقط کالاها را به صورت عمده ارائه می دهند. اگر قصد خرید عمده کالاها را ندارید، نباید به این سایت ها مراجعه کنید. خرید به صورت آنلاین از سایت های معتبر چینی لازم به دقت و آگاهی کامل نسبت به سوابق تجاری تامین کننده و مراحل خرید آنلاین می باشد. برای خرید آنلاین کالاها از چین بهتر است، از افرادی ماهر و آشنا به روند خرید آنلاین از سایت های چینی راهنمایی بگیرید.

شرکت خرید از چین

خرید از چین مزایای بسیاری دارد، اما برای همه افراد کار آسانی نیست. زیرا برای خرید کالاهای اصل باید تامین کنندگان معتبر در این کشور را بشناسید، و با قوانین وارداتی و روش های ارسال مناسب انواع کالاها آشنا باشید. اگر از تامین کنندگان معتبر خرید کالا را انجام ندهید، ممکن است، کالاهای غیر اصل و تقلبی را وارد بازارهای داخلی کنید، که در این صورت ضرر بزرگی در تجارت خود کرده اید. زیرا در بازارهای داخلی فردی خریدار کالاهای تقلبی و بی کیفیت نیست، به همین دلیل همه کالاهای خریداری شده، روی دستتان می ماند. واردات و خرید از چین مراحل بسیاری را دارد، که باید یک وارد کننده برای داشتن خرید و وارداتی موفق با این مراحل و قوانین وارداتی آشنا باشد.

شرکت های خرید از چین یکی از راه های آسان برای افرادی که با تجارت آشنایی ندارند، است. یکی از این شرکت ها، شرکت بازرگانی علی والا است. این بازرگانی با نیم قرن سابقه درخشان خود در تجارت با کشور چین معتبرترین تامین کنندگان را می شناسد. در نتیجه می تواند، کالاهای اصل و باکیفیت را برای شما خریداری کند. همچنین با انتخاب راه مناسب ارسال کالا به کشور مقصد و جلوگیری از هزینه های اضافی می تواند، خریدی مقرون به صرفه را برای شما انجام دهد. افراد ماهر بازرگانی علی والا صفر تا صد خرید کالا از چین و مراحل واردات به مرزهای داخلی، ترخیص کالا از گمرک را به آسانی انجام می دهند. با این بازرگانی می توانید، خریدی پرسود و تجارتی موفق را تجربه کنید.

نحوه ارسال کالا از چین به کشور مقصد

پس از خرید از چین، چه به صورت آنلاین و چه به صورت مستقیم از بازارها و نمایشگاه های چینی باید با استفاده از یکی از روش های ارسال کالا را به مرزهای داخلی کشور مقصد ارسال کرد. وارد کننده باید برای انتخاب روش های ارسال نوع کالا و شرایط ارسال هر یک از روش ها را بداند. به طور کلی سه نوع روش: 1. ارسال دریایی، 2. ارسال هوایی، 3. ارسال زمینی،  به سراسر دنیا داریم. هر یک از این روش ها شرایط خاصی برای ارسال کالا دارد، که شامل:

ارسال هوایی:

این نوع شیوه ارسال مناسب برای کالاهایی شکننده، و در حجم و اندازه کوچک است. ارسال هوایی سریع ترین روش ارسال کالا به نقاط مختلف دنیا است. این شیوه در زمان بسیار کوتاه تر نسبت به روش های دیگر ارسال کالا را به کشور مقصد می رساند. اما ارسال هوایی محدودیت بار دارد، به این معنی که به تعداد و وزن مشخصی می توانید کالا را با این شیوه ارسال کنید. همچنین ارسال هوایی هزینه بیشتری نسبت روش های ارسال دیگر دارد.

ارسال دریایی:

یکی از روش های ارسال کالا به کشورهای مختلف ارسال دریایی می باشد. این شیوه مناسب برای ارسال انواع کالاها بجز کالاهایی که نسبت به گذر زمان حساس می باشند، و فاسد یا خراب می شوند، است. در ارسال دریایی با محدودیت بار رو به رو نیستید، اما این شیوه ارسال زمان بسیار زیادی برای رساندن کالا به کشور مقصد می برد. با این حال بیشتر تجار از این روش برای ارسال کالا به کشور مقصد استفاده می کنند، زیرا هزینه بسیار کمتری نسبت به روش های دیگر دارد.

ارسال زمینی:

این شیوه ارسال از راه ریلی و باربری صورت می گیرد. نکته مهم در این شیوه ارسال زمان و هزینه آن است، که با توجه به فاصله دو کشور مبدا و مقصد متفاوت است.

هزینه خرید از چین

کشور چین به دلیل دسترسی به منابع اولیه و وجود نیروی کار فراوان و همچنین بازار رقابتی در بین تولید کنندگان،  قیمت کالاها این کشور بسیار کمتر از کشور های صادر کننده دیگر است. با وجود راه های ارسال مختلف و هزینه های متفاوت، وارد کننده می تواند، با توجه به بودجه خود روش ارسال مناسب را انتخاب کند. به طور کلی هزینه خرید از چین نسبت به خرید کالا از کشور های دیگر بسیار کم و مقرون به صرفه تر است. به همین دلیل بیشتر تجار برای رفع نیاز بازارهای داخلی و به علاوه کسب سود مناسب اقدام به خرید انواع کالا از چین می کنند.


۱۱:۲۵:۰۳ | سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ | Tuesday 06 / 09 September / 2022