#تیم ملی فوتبال #اخبار استقلال #اخبار پرسپولیس #اخبار فرهنگیان

سریع ترین روش مهاجرت (جدید)

بحث مهاجرت تبدیل به یکی از داغ ترین موضوعات شده است. بسیاری از مردم تصمیم به مهاجرت گرفته اند. مهاجرت از طریق روش های مختلف امکان‌پذیر است. اما روش مهاجرتی برای هر شخص با شخص دیگر متفاوت است.


به عنوان مثال برای فردی ممکن است روش تحصیلی مناسب باشد و برای شخص دیگری مهاجرت از طریق کار یا سرمایه گذاری. بنابراین نمی‌توان یک روش خاص را برای همه افراد توصیه کرد.

برخی از روش های مهاجرتی مانند تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و ... سال ها است که استفاده می‌شوند. اما برخی روش ها هستند که چند سالی است معرفی شده اند و بسیار فرصت مناسب و عالی هستند.

روش مهاجرت از طریق استارت آپ یکی از همین روش ها است که تقریبا می‌توان گفت در زیرمجموعه روش سرمایه گذاری قرار دارد.

در ادامه به معرفی سریع ترین روش های مهاجرت برای ایرانیان و سایر متقاضیان در سراسر دنیا را معرفی می‌کنیم که مزایای زیادی نسبت به سایر روش ها دارند.

1- استارت آپ فنلاند

روش استارت آپ فنلاند توسط سازمان مهاجرت فنلاند با همکاری سازمان تجارت فنلاند ارائه شد. این روش که در سال 2018 با هدف جذب کسب و کارهای نوپا با مقیاس رشد بالا ارائه شد.

اصلی ترین پیش نیاز روش استارت آپ فنلاند داشتن طرح کسب و کار خلاقانه و نوآورانه است. اما نگران نباشید، در صورتی که طرح کسب و کاری مدنظر ندارید، در ادامه شما را در این زمینه راهنمایی خواهیم کرد.

روش استارت آپ فنلاند مورد توجه و استقبال افراد زیادی در سراسر دنیا به خصوص ایران قرار گرفته است. این روش نسبت به روش های دیگر مزایای بسیار زیادی دارد.

مزایای استارت آپ فنلاند

یکی از مزایای مهم استارت آپ فنلاند این است که می‌توان تمامی اعضای خانواده از جمله همسر و فرزندان زیر 18 سال را نیز همراه خود به فنلاند برد. تحصیل رایگان برای فرزندان در فنلاند نیز امکان‌پذیر است و بسیار برای آینده فرزندان مناسب است. همچنین همسر متقاضی نیز اجازه کار دارد و می‌تواند در فنلاند کسب درآمد کند.

یکی از این مزایا عدم نیاز به مدرک زبان است. یادگیری و دریافت مدرک زبان یکی از مراحل سخت و زمان‌بر مهاجرت است. در خوش‌بینانه ترین حالت حدود 1 سال ممکن است یادگیری و دریافت مدرک زبان زمان نیاز داشته باشد.

استارت آپ فنلاند با توجه به اینکه مدرک زبان جز مدارک ضروری نیست، حدود یک سال در زمان شما صرفه جویی می‌کند.

زندگی در فنلاند آرزوی افراد زیادی است. نه تنها ایرانیان، بلکه افراد سایر کشورها نیز علاقه‌مند به زندگی در فنلاند هستند.

فنلاند سال‌های متوالی است که به عنوان شادترین کشور جهان انتخاب می‌شود و پاسپورت فنلاند نیز رتبه 4 را در دنیا دارد.

2- استارت آپ کانادا

استارت آپ کانادا نیز یکی از بهترین و سریع ترین روش های مهاجرت است. کانادا نیز برای جذب کسب و کارهای نوپا که قابلیت رشد دارند و خلاقانه و نوآورانه نیز هستند، طرح استارت آپ کانادا را ارائه می‌کند.

این روش از لحظه شروع تا اقامت حدودا 12 الی 18 ماه زمان خواهد برد. این مدت زمان برای مهاجرت و اقامت بسیار مناسب و عالی است.

برای استارت آپ کانادا نیز مانند فنلاند باید یک طرح و یا ایده خلاقانه داشت. اما نگران نباشید در ادامه بیشتر در این زمینه توضیح می‌دهیم.

مزایای استارت آپ کانادا

اصلی ترین مزیت این روش مانند فنلاند، زندگی در کانادا است. یکی از معیارهای مهم هر شخص برای انتخاب کشور مقصد، مهاجرپذیر بودن آن کشور است.

کانادا کشور مهاجرپذیری است و مهاجران توانایی پیشرفت در کار و زندگی دارند. همچنین کانادا در صدر لیست کیفیت زندگی و امید به زندگی در بین کشورهای دنیا است.

امکان دریافت اقامت دائم برای تمامی اعضای خانواده از جمله همسر و فرزندان زیر 18 سال وجود دارد. همچنین فرزندان می‌توانند ادامه تحصیل خود را در کانادا سپری کنند.

در این روش از همان ابتدای ورود اقامت دائم را دریافت می‌کنید و خیالتان از این بابت راحت خواهد بود.

بهترین روش اقدام برای مهاجرت

در صورتی که قصد دارید از طریق استارت آپ فنلاند، استارت آپ کانادا و یا سایر روش ها و کشورها مهاجرت کنید، بهتر است با یک متخصص در این زمینه همراه باشید تا در این پروسه مهم دچار مشکل نشوید.

ایمان قارون متخصص مهاجرت از طریق استارت آپ و سرمایه گذاری است که تجربه زیادی در این زمینه دارد.

اگر طرح یا ایده ای برای استارت آپ ندارید یا نمی‌دانید چه مدارکی نیاز است و چطور باید اقدام کرد، نگران نباشید. ایمان قارون در تمامی این مراحل شما را راهنمایی می‌کند و در کنار شما خواهد بود.

در صورتی که سوالی در این زمینه دارید یا نیاز به مشاوره دارید و متقاضی مهاجرت هستید، کافی است به سایت ایمان قارون به آدرس www.gharoon.com مراجعه کنید.

همچنین با پر کردن فرم ارزیابی به صورت کاملا رایگان، اطلاعات شما بررسی می‌شود و با توجه به شرایط راهنمایی‌های لازم انجام خواهد شد.

در مجله سایت قارون نیز اطلاعات به روز مهاجرت و کشورها قرار می‌گیرند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.


۱۱:۳۵:۲۲ | چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ | Wednesday 21 / 09 September / 2022