#اخبار غزه و فلسطین #سامانه نظر نانوایی ها nazar.ir #اخبار هواشناسی #تعطیلی ها #آلودگی هوا #انتخابات مجلس #پرسپولیس #استقلال #اخبار فرهنگیان و آموزش و پرورش

بهترین سرمایه ‌گذاری با 10 میلیون در سال 1401 چیست؟

برای همه‌ی ما مهم است که بتوانیم در بهترین جا و در زودترین زمان ممکن با سرمایه‌گذاری درست، به یک درآمد خوب برسیم. اما فکر می‌کنید که بهترین سرمایه‌ گذاری چیست؟ اصلاً کجا باید سرمایه‌گذاری کنیم؟ فرقی ندارد که صاحب یک کسب‌وکار برای خودتان هستید و یا حتی یک کارمند، درهرصورت باید باید یادبگیرید که جا سرمایه‌گذاری کنید! سؤال بسیاری از افراد این است در سال 1401، با 10 میلیون تومان پول، بهترین جا برای سرمایه‌گذاری کجاست؟ ! این سؤال را در این مقاله جواب خواهیم داد. با ما همراه باشید.

با 10 میلیون کجا سرمایه‌ گذاری کنم؟

قطعاً شما هم شنیده‌اید می‌گویند همه‌ی پولتان را یکجا سرمایه‌گذاری کنید و سعی کنید در چندجای مختلف، سرمایه‌گذاری انجام دهید. این موضوع مهمی است که باید به آن دقت و توجه داشته باشید. علاوه بر این، باید ببیند که از آن سرمایه قرار است به چه صورتی سود به‌‍‌دست‌آورید؟ برخی از افراد می‌خواهند از این سرمایه‌گذاری، سود ماهیانه داشته باشند، در حالی که برخی دیگر به دنبال سرمایه‌گذاری بلندمدت و رشد و توسعه فردی یا شرکتی هستند. بیایید واقع‌بین باشیم! دیگر با توجه به وضعیت اقتصادی این روز‌های کشور، نمی‌توان با مبلغ 10 یا 20 میلیون تومان، یک مغازه داشت یا اینکه یک کارگاه تولید راه‌اندازی کرد!

بهترین کار این است که با همین پولی که در دست دارید، یک اقدام آگاهانه و یک سرمایه‌گذاری درست انجام دهید، تا بتوانید بهترین سوددهی را داشته باشید.

چگونه می‌ توانیم با پول کم سرمایه‌ گذاری کنیم؟

ذهنیت بسیاری از افراد این است که دیگر امروزه نمی‌توان با پول کم سرمایه‌گذاری کرد. به‌همین دلیل خیلی از افراد، با همین مبلغی که دارند، کالا‌های غیرضروری می‌خرند که در نهایت هیچ‌سودی برایشان به‌همراه نخواهد داشت.

یکی از مسائلی که در این زمینه باید به آن توجه داشته باشید، نقدشوندگی سرمایه است. گاهی اوقات شما ممکن است پول خود را در بازاری سرمایه‌گذاری کنید، که مجبورید برای بازگشت سرمایه، چندماه صبر کنید که این موضوع باعث افت سرمایه شما خواهد شد.

فرض کنید که با این مبلغی که در حال‌حاضر دارید، یک دوره مشاوره کسب و کار شرکت کنید! شاید در نگاه اول منطقی بنظر نرسد، اما با یادگیری مهارت‌های کسب‌وکار در چند ماه بعد و یا حتی چند سال بعد، می‌توانید در هر زمینه‌ای که هستید، از رقبای خود پیشی بگیرد.

انتخاب فرد مشاوره دهنده هم از اهمیت بالایی برخوردار است. تنها یک مشاوره خوب که صلاحیت‌های لازم را دارد، می‌تواند سبب توسعه کسب و کار شما شود.

البته مهم است که بتوانید در دوره‌های شرکت کنید که بهترین بهره‌وری را برای شما داشته باشد. دوره مشاوره کسب‌وکار علی‌مس چی، یکی از بهترین دوره‌هایی است که با یادگیری مهارت‌های کسب‌کار می‌توانید گام بلندی در رشد شرکت و کار خودتان داشته باشید.

شاید تابه حال در مورد مزیت رقابتی چیز‌هایی شنیده باشید! در پاسخ به این سؤال که مزیت رقابتی چیست، باید بگوییم که مجموعه‌ای از عوامل است که باعث می‌شود شما مشتریان را به رقبای خود ترجیح دهید. صاحب هرکسب‌وکاری که باشید، درهرصورت نیاز است که به مشتریان خود توجه داشته باشید. تولید محصول، تجربه خرید، خدمات پس از فروش چند پیشنهاد برای خلق یک مزیت رقابتی هستند.

سود بیشتر با فعالیت‌ های اینترنتی یا سرمایه‌گذاری در بورس

بسیاری از کسب‌وکار‌های اینترنتی هم با این پول می‌توانند شما را به سوددهی خوبی برسانند. راه‌اندازی بسیاری از کسب‌وکار‌های خانگی و یا مشاغل کوچک با همین مبلغی که در دست دارید، می‌تواند سوددهی نسبتاً خوبی برای شما به‌همراه داشته باشد. البته این را هم بگوییم که با گذشت زمان و تجربه‌هایی که به دست می‌آورید، می‌توانید به سوددهی بیشتری هم برسید. در کنار این، سرمایه‌گذاری در بورس هم ایده خوبی است؛ به‌شرط اینکه در این زمینه دانش خوبی داشته باشید و بتوانید با آگاهی این کار را انجام دهید. اگر آموزش درست و اصولی بییند، تا سال‌ها می‌توانید سود خوبی از کسب‌وکار‌های اینترنتی و یا بورس داشته باشید.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید سود روزشمار از سرمایه‌گذاری داشته باشند، می‌توانند به سراغ صندوق‌های بورس بروید، البته همان‌طور که گفته‌شد با آگاهی کامل! درغیراینصوت، نه تنها سود نخواهید کرد، بلکه دچار ضرر و وزیان هم خواهید شد.

اگر دقت کرده باشید طی چندسال اخیر، بسیاری از افراد به دلیل وجود کرونا، فعالیت‌های خود را به دورکاری تبدیل کرده‌اند. اما دورکاری چیست؛ به‌طور کلی، دورکاری به فعالیت‌هایی گفته می‌شوند که بسیاری از افراد و کارمندان، در منزل یا هرجای دیگر غیر از شرکت انجام می‌دهند. این دسته از افراد، دیگر لازم نیست بخش زیادی از زمان خود را در رفت وآمد باشند و هزینه‌های زیادی بابت این موضوع پرداخت کنند.

این دسته از افراد یا به‌صورت فریلنسری فعالیت دارند، یا استخدام شرکت هستند. مزایای دورکاری می‌تواند سرعت و کیفیت بالا، استقلال، انعطاف‌پذیری، بهره‌وری از نیروی کار و... باشد.

سایر سرمایه‌گذاری‌ها با پول کم عبارتند از:

سخن پایانی

با توجه به تمامی این مطالب گفته شده می‌توان به این نتیجه رسید که سرمایه‌گذاری کار ساده و راحتی نیست! قبل از هرچیزی، باید در نظر بگیرید که چه میزان پول دارید، بعد با توجه به بررسی بازار، بهترین گزینه را برای سرمایه‌گذاری خود انتخاب کنید تا بتوانید در آینده به سوددهی خوبی برسید.

در نظر داشته باشید که برخی از سرمایه‌گذاری‌های معمولاً موقتی هستند و نمی‌توانند برای همیشه برای شما سوددهی به‌همراه داشته باشند؛ این در حالی است که برخی از سرمایه‌گذاری‌هم مانند دوره‌های مشاوره‌کسب‌وکار، می‌تواند مهارت‌هایی را به شما یاد دهد تا بتوانید برای همیشه طبق اصولی که یادگرفته‌اید، سازمان یا شرکت خود را پیش ببرید و سوددهی داشته باشید.

یادتان باشد که گاهی اوقات برای اینکه به سود برسید، باید صبر داشته باشید؛ به‌همین دلیل عجله نداشته باشید و سعی کنید بهترین مورد را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.


۱۱:۰۱:۴۹ | چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ | Wednesday 28 / 09 September / 2022