#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

آشنایی با دو برند معروف دوربین های صنعتی و کاربردهای آن

با پیشرفت علم و تکنولوژی و نیاز به عملکرد سریع و دقت بالا در بسیاری از حوزه ها، استفاده از دوربین های مختلف در بینایی ماشین رواج بالایی یافته است که یکی از این دوربین های مهم، دوربین صنعتی می باشد.

با پیشرفت علم و تکنولوژی و نیاز به عملکرد سریع و دقت بالا در بسیاری از حوزه ها، استفاده از دوربین های مختلف در بینایی ماشین رواج بالایی یافته است که یکی از این دوربین های مهم، دوربین صنعتی می باشد. انواع مختلف دوربین صنعتی در پزشکی، کنترل ترافیک، هوشمندسازی شهرها و ... توانسته اند انقلاب بزرگی را به پا کنند. شرکت های مختلفی دست به تولید دوربین های صنعتی زده اند که مشهورترین آنها در این عرصه، سنسوپارت و باسلر می باشد که در ادامه بیشتر به آنها و کاربردشان می پردازیم، پس با ما همراه باشید.

https://khabarpu.com/img/post/1667215029.jpg

 

شرکت نوین ایلیا صنعت، نماینده رسمی و برتر برندهای سنسو‌پارت و باسلر در ایران می باشد. این شرکت می تواند درباره انواع سنسور و دوربین صنعتی، سیستم‌ های بینایی ماشین و پردازش تصویر به شما مشاوره و راهنمایی های ارزنده ای ارائه دهد. کارشناسان ما با بهره مندی از تجربه و دانش بالا، بهترین راه‌حل ‌ها برای ساخت و اجرای پروژه‌های اتوماسیون صنعتی و ماشین بینایی در اختیار شما قرار می دهند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از خدمات ما، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برند باسلر

 

https://khabarpu.com/img/post/1667215036.jpg

 

شرکت باسلر که توسط نوبرت باسلر در سال ۱۹۸۸ و در کشور آلمان تاسیس شد، در زمینه بینایی ماشین و دوربین های صنعتی مشغول به فعالیت می باشد. فعالیت های اولیه این شرکت در زمینه انواع سیستم و سامانه های بینایی ماشین بود که بعدها با توجه به نیاز بازار، تولید دوربین های صنعتی برای کاربردهای مختلف نیز در روند کار این شرکت قرار گرفت. در حال حاضر این شرکت در کشورهایی همچون سنگاپور، آلمان، تایوان، کره، آمریکا، چین و ژاپن دارای کارمندان زیادی است و برترین برندها در حوزه تجارتِ دوربین صنعتی می باشد.

دوربین های صنعتی شرکت باسلر در سه نوع دوربین‌ های اسکن خطی، دوربین ‌های اسکن منطقه‌ای و دوربین‌ های تحت شبکه می باشند. از دیگر تولیدات جانبی این شرکت می توان به فریم‌ گربر‌ها، لنزها، انواع تجهیزات جانبی مانند درگاه ارتباطی و ماژول ‌های نرم ‌افزاری و سخت ‌افزاری اشاره نمود.

برند سنسوپارت

https://khabarpu.com/img/post/1667215044.jpg

برند سنسوپارت از برندهای آلمانی است که در زمینه سنسور و دوربین های صنعتی و همچنین پردازش تصویر، فعالیت های گسترده ای دارد. از خدمات این شرکت می توان به پشتیبانی مناسب برنامه ها و کارگاه های آموزشی و لوازم جانبی در زمینه موضوعات و برنامه های فعلی در اتوماسیون کارخانه اشاره نمود.

کاربرد دوربین های صنعتی

بارکدخوانی

یکی از دوربین های صنعتی معروف و بسیار پرکاربرد شرکت سنسوپارت، دوربین بارکد خوان می باشد که در صنایع داروسازی، غذا و نوشیدنی، آرایشی بهداشتی، لجستیک و صنعت بسته ‌بندی و اتوماسیون آزمایشگاهی به کار می رود.

ویژگی های دوربین بارکد خوان

این دوربین دارای ویژگی های منحصر به فرد زیر می باشد:

لازم به ذکر است که دوربین های بارکدخوان سنسوپارت از سه گام اصلی نورپردازی کد، موقعیت‌یابی کد و استخراج داده جهت پردازش هر چه بهتر تصاویر و خواندن و تشخیص بارکد استفاده می کند.

سورتینگ میوه و و صیفی جات

همانطور که می دانید یکی از چالش های مهم کارفرمایان جهت ارائه میوه و سبزی در بازار داخلی و حتی بین المللی، جداسازی محصولات باکیفیت و درجه بندی میوه ها و صیفی جات می باشد. دوربین های صنعتی در تسمه نقاله با سنسورهای ویژه می تواند به بازرسی میوه ها و صیفی جات بپردازد.

شرکت باسلر با تولید دوربین های مجهز کار سورتینگ میوه و صیفی جات را برای انسان بسیار راحت کرده است و توانسته با ویژگی های منحصر به فرد زیر میوه ها و صیفی جات را به بهترین نحو ممکن دسته بندی کند:

در انتها این نکته را بیان می داریم که شما جهت تهیه و خرید لنز و دوربین صنعتی، نیازمند مشاوره تخصصی می باشید. همکاران ما در شرکت ایلیا نوین صنعت در این زمینه به شما کمک شایانی می کنند؛ پس درنگ نکنید و با ما تماس حاصل نمایید.


۱۴:۴۹:۳۸ | دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱ | Monday 31 / 10 October / 2022