#جام جهانی 2022 قطر #سکه و طلا #آلودگی هوا #آنفلوآنزا #دلار #بورس #اخبار فرهنگیان

استخدامی‌های تهران و شهرستان ویژه آبان 1401

شرکت‌های بسیاری در آبان ماه نیز برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت‌های شغلی مختلف استخدام می‌کنند. این آگهی‌های استخدامی برای تهران و دیگر شهرها است و شامل گروه‌های شغلی مختلف می‌شود.

این آگهی‌های استخدام در وب‌سایت ایران تلنت منتشر شده‌اند و نام شرکت‌های معتبر و شناخته‌شده‌ای در آنها دیده می‌شود. برخی از این شرکت‌ها شامل ایرانسل، شاتل موبایل، گروه مالی فیروزه، سفرهای علی بابا، گروه صنعتی گلرنگ، همراه اول، داروخانه دکتر عبیدی، زرین رویا، گلدیران، کارنامه، نستله ایران، سیپور، اسنپ، نیلپر، کارگزاری آگاه، مادیران، گروه صنعتی هوایار و موارد دیگر می‌شود. متقاضیان برای استخدام در شرکت‌های بزرگ ایران، می‌توانند این آگهی‌ها را بررسی و پس از مشاهده شرح شغلی و نیازمندی‌های آنها، رزومه خود را برای گزینه‌های مناسب ارسال کنند. امکان ارسال رزومه برای آگهی استخدام شرکت‌ها محدودیت ندارد و هر چه رزومه خود را برای فرصت‌های شغلی بیشتری ارسال کنید، شانس استخدام خود را افزایش می‌دهید.

استخدام‌های تهران

کلان‌شهر و پایتخت بودن تهران، باعث شده که شرکت‌های خصوصی و دولتی بسیاری در این شهر فعالیت کنند و برای فرصت‌‌های شغلی خود به دنبال افراد واجد شرایط باشند. از این رو، بسیاری از آگهی‌های آبان ماه نیز در دسته آگهی استخدام شهر تهران می‌باشند. این آگهی‌ها به شرکت‌های فعال در صنایع مختلف تعلق دارد. صنایعی مانند فناوری اطلاعات، خدمات اینترنتی و نرم افزار، تولیدی، دارویی، خدمات و کالاهای مصرفی و حتی نفت و گاز نیز در این آگهی‌های وجود دارند.

برخی از این آگهی‌ها برای مشاغلی مانند تحلیل‌گر داده، مدیر ارشد حسابرسی، کارشناس فروش، مدیر محصول، کارشناس حسابداری، توسعه‌دهنده فرانت‌اِند، سرپرست بازاریابی، کارشناس حقوق و دستمزد، کارشناس منابع انسانی و ... هستند.

استخدام شهرستان

پس از تهران که بیشترین حجم آگهی استخدامی را به خود اختصاص داده است، استان‌هایی مانند البرز، اصفهان، قزوین، فارس، خراسان رضوی، مازندران، خوزستان و آذربایجان شرقی در رده‌های بعد منتشرکنندگان آگهی استخدامی قرار دارند. با مراجعه به ایران تلنت می‌توانید آخرین و جدیدترین آگهی‌های استخدامی این استان‌ها را مشاهده کنید که تنوع در آنها باعث شده، افراد بتوانند با هر مهارت و رزومه‌ای برای استخدام اقدام کنند.

برخی از فرصت‌های شغلی پرتکرار در میان آگهی‌های استخدامی دیگر شهرهای ایران عبارت‌اند از کارشناس تضمین کیفیت، مهندس مکانیک، مهندس عمران، نماینده علمی، مدیر مالی، انباردار، مهندس امور قراردادها و کارشناس سرمایه انسانی.


۱۵:۳۳:۵۱ | چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱ | Wednesday 09 / 11 November / 2022