#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

برنامه هفتگی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان در شمال شرقی این شهر قرار دارد. این فرودگاه میزبان پروازهای متعدد داخلی و خارجی بوده که امکان خرید بلیط هواپیما به مقصد بیشتر شهرها از این فرودگاه وجود دارد

فرودگاه اصفهان دارای دو ترمینال ویژه پروازهای داخلی و خارجی است. ترمینال شماره یک ویژه پروازهای داخلی و ترمینال 2 ویژه پروازهای خارجی می باشد. بنابراین امکان خرید بلیط پرواز به مقصد شهرهای داخلی و برخی از شهرهای خارجی مانند دوحه، استانبول و نجف از مبدا اصفهان وجود دارد. در ادامه برنامه هفتگی پروازهای فرودگاه اصفهان را بررسی می کنیم.

برنامه پروازهای فرودگاه اصفهان

 

 

برنامه هفتگی پروازهای فرودگاه اصفهان: پرواز داخلی

ترمینال شماره یک فرودگاه اصفهان میزبان پروازهای داخلی ورودی و خروجی اصفهان است. برخی از این پروازهای داخلی به شرح زیر است:

پروازهای داخلی ورودی

پروازهای داخلی خروجی

پرواز مشهد اصفهان

پرواز اصفهان کیش

پرواز تهران اصفهان

پرواز اصفهان مشهد

پرواز کیش اصفهان

پرواز اصفهان تهران

پرواز رشت اصفهان

پرواز اصفهان رشت

پرواز اصفهان کیش

پرواز اصفهان کیش در برخی از روزهای هفته برگزار می شود که یکی از بیشترین پروازهای خروجی فرودگاه اصفهان است. شما می توانید بلیط هواپیما اصفهان کیش را برای ایرلاین های متعدد مانند کیش ایر، زاگرس و آتا رزرو کنید. قیمت بلیط اصفهان کیش با توجه به زمان پرواز متفاوت بوده که از 987 هزار تومان تا 1.730.000 تومان متغیر است.  

پرواز اصفهان تهران از پروازهای پرتردد فرودگاه اصفهان

پرواز اصفهان تهران تقریبا در تمامی روزهای هفته و توسط ایرلاین های ساها، جت آسیا، ایران ایر، کارون، ماهان و وارش و در کلاس های پروازی اکونومی و بیزینس انجام می شود. قیمت پروازهای اصفهان تهران از 755 هزار تومان الی یک میلیون و 500 هزار تومان متغیر است. علاوه بر این لیست پروازهای خروجی فرودگاه اصفهان شامل موارد زیر است:

هواپیمایی کیش ایر

 

پرواز مشهد اصفهان از پروازهای ورودی فرودگاه

پرواز مشهد اصفهان یکی از مهم ترین پروازهای ورودی فرودگاه اصفهان بوده که تقریبا در تمامی روزهای هفته برگزار می شود. بلیط هواپیما مشهد به اصفهان توسط ایرلاین های متعدد از جمله کاسپین، وارش، تابان، زاگرس و آتا عرضه می شود. قیمت بلیط مشهد اصفهان با توجه به زمان پرواز، نوع ایرلاین و کلاس پروازی متفاوت است. دامنه قیمتی پرواز مشهد به اصفهان از یک میلیون الی 2 میلیون و 100 هزار تومان متغیر می باشد.

پرواز تهران اصفهان

پرواز تهران اصفهان از مهم ترین پروازهای ورودی فرودگاه اصفهان بوده که به دلیل تقاضای بالا در سفر از تهران به اصفهان، در تمامی روزهای هفته می توان بلیط آن را رزرو کرد. در این مسیر پروازی پر تردد، ایرلاین های ماهان، ایران ایر، وارش و کارون فعالیت دارند. همچنین می توان کلاس پروازی بیزینس را برای پروازهای ایران ایر رزرو کرد. قیمت بلیط تهران اصفهان از 754 هزار تومان الی یک میلیون و 200 هزار تومان متغیر است. برخی دیگر از مهم ترین پروازهای ورودی فرودگاه اصفهان شامل موارد زیر است.

هواپیمایی زاگرس

 

اطلاعات پرواز خارجی فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان با داشتن ترمینال ویژه پرواز خارجی میزبان پروازهای متعددی از کشورهای دیگر بوده که علاوه بر آن، چندین پرواز به مقصد شهرهای خارجی دیگر دارد. در ترمینال فرودگاه اصفهان، امکانات مختلف از جمله صرافی و باجه گمرک برای دریافت و اظهار ارز وجود دارد. پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان، بیشتر به صورت فصلی انجام می شود.

پرواز اصفهان استانبول

مهم ترین پرواز خارجی فرودگاه اصفهان، پروازهای اصفهان به استانبول بوده که تقریبا می توان در تمامی روزهای هفته این پرواز را رزرو کرد. ایرلاین های این مسیر عمدتا شرکت های هواپیمایی خارجی بوده که پروازهای مستقیم و غیر مستقیم از دوحه و دبی برگزار می کنند. ترکیش ایرلاینز، قطر ایرویز، هواپیمایی امارات و فلای دبی از ایرلاین های این مسیر است. در برخی از روزهای سال ممکن است ایرلاین های ماهان و ایران ایر در این مسیر فعالیت داشته باشند. پروازهای برگشت این مسیر نیز توسط همین ایرلاین ها برگزار می شود.

پرواز اصفهان دبی

پرواز اصفهان دبی یکی از مسیرهای پرتردد خارجی فرودگاه اصفهان است که در برخی از روزهای هفته برگزار می شود. ایرلاین های فلای دبی، ترکیش ایرلاینیز، قطر ایرویز و هواپیمایی امارات در این مسیر تردد دارند. فاصله هوایی اصفهان دبی حدود900 کیلومتر بوده که مدت زمان پرواز آن حدود 1 ساعت است. قیمت بلیط هواپیما اصفهان دبی از حدود 6 میلیون تومان شروع می شود.

پرواز اصفهان بغداد

پرواز اصفهان بغداد نیز یکی از پروازهای خارجی مهم فرودگاه اصفهان است که در برخی از روزهای هفته انجام می شود. تقاضا برای سفر از اصفهان به بغداد به صورت فصلی بوده که به همین دلیل در این ایام خاص، پروازهای بیشتری انجام می شود. بطور کلی پرواز اصفهان بغداد توسط ایرلاین های خارجی مانند ترکیش و قطر ایرویز و به صورت غیر مستقیم انجام می شود. برای پروازهای غیر مستقیم علاوه بر ویزای عراق باید ویزای ترانزیت کشور مقصد اول را داشته باشید.

ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان

 

پرواز اصفهان نجف

پرواز اصفهان نجف نیز از پروازهای پر تردد خارجی بوده که در برخی ایام مانند محرم و صفر، تعداد پروازهای آن بیشتر می شود. اما به طور کلی در برخی از روزهای هفته می توان بلیط اصفهان نجف را از ایرلاین های داخلی و خارجی رزرو کرد. ایرلاین آسمان از شرکت های هواپیمایی این مسیر بوده که قیمت بلیط آن از 4 میلیون و 800 هزار تومان در 27 اردیبهشت 1402 آغاز می شود. همچنین ایرلاین قطر ایرویز نیز در این مسیر پرواز غیر مستقیم از اصفهان به دوحه و سپس نجف برگزار می کند.

پرواز اصفهان آنتالیا

این پرواز خارجی نیز از پروازهای مهم فرودگاه اصفهان بوده که به مقصد شهر دیگه ترکیه یعنی آنتالیا برگزار می شود. ایرلاین های ترکیش و قطر ایرویز در این مسیر تردد دارند که در برخی از روزهای سال این پرواز انجام می شود.

اطلاعات پرواز فرودگاه اصفهان

همانطور که گفته شد، پروازهای فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در مسیرهای متعدد داخلی و خارجی انجام می شود. ایرلاین های متعدد داخلی و خارجی مانند ماهان، ایران ایر، آسمان، زاگرس، قطر ایرویز و ترکیش به همراه چندین ایرلاین دیگر در این مسیر تردد دارند. برای آگاهی از اطلاعات پرواز فرودگاه اصفهان می توانید به سایت فرودگاه مراجعه کرده و یا با شماره تلفن فرودگاه تماس بگیرید. شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه اصفهان از شهر اصفهان 199 است. برای تماس از خارج از شهر اصفهان با شماره 03135275200 تماس بگیرید.

 


۱۳:۲۹:۰۷ | دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ | Monday 15 / 05 May / 2023