#پاسخ موشکی و پهپادی ایران علیه اسرائیل #کالابرگ الکترونیک #غزه #پرسپولیس #استقلال #اخبار آموزش و پرورش

راهنمای سامانه صدور گواهی اسقاط خودرو nnhk.ir در سامانه نوسازی


راهنمای سامانه صدور گواهی اسقاط خودرو

راهنمای ثبت نام در سامانه صدور گواهی اسقاط www.nnhk.ir

پس از ورود به سایت ثبت نام گواهی اسقاط خودرو افراد لازم است در سامانه صدور گواهی اسقاط nnhk.ir ثبت نام کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنند، تا به راحتی از تمامی خدمات سامانه صدور گواهی اسقاط بهره مند گردند.

جهت ورود به حساب کاربری و ارسال درخواست صدور گواهی اسقاط خودرو کاربران لازم است با استفاده از گزینه ثبت نام که در بالای سایت سمت چپ برای ایجاد حساب کاربری در سایت اقدام نمایند.

افراد پس از جستجو کردن نشانی nnhk.ir در مروگر لازم است گزینه ورود یا ثبت نام را انتخاب کنند.

نحوه ثبت نام در سامانه صدور گواهی اسقاط

در مرحله بعدی لازم است روی ثبت نام کلیک نموده تا فرم ثبت نام برای آنان نمایش داده شود.

ثبت نام در سامانه صدور گواهی اسقاط

پس از نمایش داده شدن فرم ثبت نام در سامانه صدور گواهی اسقاط افراد باید اطلاعات فردی خود را به صورت دقیق در فرم ثبت نام وارد کرده و گزینه ثبت نام را انتخاب کنند.

نحوه انجام کار صدور گواهی اسقاط

لازم به ذکر است که برای ثبت نام در سایت سامانه صدور گواهی اسقاط nnhk.ir افراد باید فرم ثبت نام را با اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، نشانی محل سکونت و نشانی ایمیل پر کنند که وارد کردن اطلاعات اشتباه در فرم ثبت نام سامانه صدور گواهی اسقاط باعث ایجاد مشکل خواهد شد. کاربران لازم است رمز عبوری را که در فرم ثبت نام سایت گواهی اسقاط nnhk.ir وارد می کنند به خاطر بسپارند، زیرا وارد کردن رمز عبور معین شده در هنگام ورود به حساب کاربری در سامانه صدور گواهی اسقاط ضروری خواهد بود.


 • تور مشهد لحظه آخری از 1,480,000 تومان
 • تور استانبول لحظه آخری از 9,180,000 تومان
 • فروش پرطرفدارترین محصول ایران خودرو (۲۸ فروردین ۱۴۰۳) + شرایط
 • سه خبر خوش وزیر اقتصاد برای تولیدکنندگان در سال جدید
 • نظر کارشناسان داوری درباره دیدار پرسپولیس - ملوان : گل آل کثیر آفساید بود و دو پنالتی سوخت!؟ + عکس
 • بازار تپسی و اسنپ هم کساد شد | دردسر جدید برای مسافران در حال انتظار
 • آب گرانبهاتر از هر گنجی است
 • مدارس تهران فردا دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس تهران دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
 • کراس‌اوور شیائومی در سال 2025 به بازار می‌آید
 • تغییر آغاز سال تحصیلی/ مدرسه‌ها دیگر از مهر شروع نمی‌شوند
 • آیا بیمار قلبی می تواند ازدواج کند؟

 •  

  راهنمای ورود به سامانه صدور گواهی اسقاط nnhk.ir

  پس از کسب اطلاعات در مورد سایت صدور گواهی اسقاط nnhk.ir نوبت به بررسی نحوه ورود به سایت ثبت نام گواهی اسقاط خودرو فرسوده می رسد که باید گفت افراد لازم است جهت دریافت خدمات لازم از سامانه صدور گواهی اسقاط ابتدا در سایت nnhk.ir ثبت نام کرده و سپس وارد حساب کاربری خود گردند. در ادامه راهنمای ورود به سامانه صدور گواهی اسقاط nnhk.ir به صورت تصویری آورده شده است.

  جهت ورود به سامانه صدور گواهی اسقاط افراد لازم است پس از جستجو کردن نشانی nnhk.ir در مروگر بر روی گزینه ورود یا ثبت نام که در بخش بالای سایت در سمت چپ قرار دارد کلیک نمایند.

  سامانه صدور گواهی اسقاط

  در صفحه باز شده افراد لازم است اطلاعات خواسته شده مانند کد ملی و رمز عبور، به همراه کد امنیتی را در فیلدهای مربوطه وارد نموده و گزینه ورود را انتخاب کنند.

  ورود به سامانه صدور گواهی اسقاط nnhk.ir

  پس از کلیک بر روی گزینه ورود افراد به راحتی وارد حساب کاربری خود گشته و می توانند برای دریافت خدمات از سامانه صدور گواهی اسقاط اقدام کنند. سامانه صدور گواهی اسقاط به نشانی nnhk.ir برای تمامی افراد در دسترس بوده و استفاده از این سایت برای کسانی که در طرح جایگزین خودرو فرسوده شرکت کرده اند، ضروری و لازم می باشد.


 • ادعای پاکستان درباره کشتی توقیفی توسط ایران
 • ۵ آلت‌کوینی که از ابتدای سال ۲۰۲۴ سوددهی بالاتری نسبت به بیت‌کوین داشته‌اند!
 • استخدام شرکت کار و تامین بوشهر
 • خبر خوش مجلس به کارگران / وزیر کار احضار شد
 • خدمت خالصانه، شرط استمرار راهبرد آینده‌سازی در سازمان تأمین‌اجتماعی است
 • فرهنگیان این مدارس فردا به مدرسه نروند
 • شماره ۵۳۶هفته نامه اطلاعات بورس منتشر شد

 •  

  نحوه انجام کار صدور گواهی اسقاط

  پس از ورود به سایت سامانه صدور گواهی اسقاط nnhk.ir و ورود به سایت ثبت نام گواهی اسقاط، افراد لازم است برای دریافت گواهی اسقاط اقدام کرده و مراحل لازم را جهت دریافت گواهی اسقاط خودرو فرسوده طی نمایند. نحوه انجام کار صدور گواهی اسقاط به صورت آنلاین بوده و از طریق سامانه گواهی اسقاط nnhk.ir انجام می شود.

  برای دریافت گواهی اسقاط خودرو فرسوده از سامانه صدور گواهی اسقاط افراد لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و سپس بر روی گزینه جایگزینی 1402 خودروسازان داخلی کلیک کنند.

  سامانه صدور گواهی اسقاط

  افراد در صورتی که وارد حساب کاربری خود شده و در سامانه صدور گواهی اسقاط nnhk.ir ثبت نام کرده باشند به راحتی می توانند مراحل انجام کار صدور گواهی اسقاط را طی کرده و اقدامات لازم را مانند بارگذاری اطلاعات یا مدارک مورد نیاز انجام دهند. جهت طی کردن ادامه مراحل دریافت گواهی اسقاط از سامانه nnhk.ir لازم است کاربران با قوانین موافقت نمایند.

  نحوه انجام کار صدور گواهی اسقاط

  در مراحل بعدی نیز داوطلبان باید مشخصات دقیق خودرو فرسوده و اطلاعات محل اسقاط را در فرم ثبت خودرو فرسوده وارد کرده و گزینه تایید را انتخاب کنند.

  انجام کار صدور گواهی اسقاط

  لازم به ذکر است که تمامی داوطلبان شرکت در طرح قرعه کشی جایگزینی خودرو فرسوده حتما باید از طریق سامانه صدور گواهی اسقاط nnhk.ir برای دریافت گواهی خودرو فرسوده اقدام کرده و بدانند که در حال حاضر تنها سایت nnhk.ir مخصوص صدور گواهی اسقاط خودرو فرسوده می باشد. دریافت گواهی اسقاط خودرو فرسوده به داوطلبان کمک می کند تا به آسانی مراحل شرکت در طرح جایگزینی خودرو فرسوده را به اتمام برسانند.

  سایر امکانات سامانه صدور گواهی اسقاط

  از سایر امکانات سامانه صدور گواهی اسقاط می توان به بخش های پیگیری درخواست ها و بررسی درخواست های نهایی شده یا درخواست های در حال انجام اشاره کرد. همچنین بخش آرشیو پیام ها نیز یکی دیگر از بخش های مهم سامانه صدور گواهی اسقاط nnhk.ir می باشد که برای کاربران این سایت در دسترس است.

  قسمت پیشخوان سامانه صدور گواهی اسقاط nnhk.ir نیز یکی از اصلی ترین بخش های این سامانه است که خدمات مربوط به صدور گواهی اسقاط را به افراد ارائه می دهد. کاربران با ورود به پیشخوان خود در سامانه صدور گواهی اسقاط می توانند روند بررسی درخواست خود را نیز مشاهده نمایند.  ورود به سامانه صدور گواهی اسقاط خودرو nnhk.ir, درخواست صدور گواهی اسقاط


  منبع: سامانه ها

  خرید رپورتاژ آگهی در خبرپو
  آخرین اخبار روز