بورس
کرونا
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
خودرو
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
سامانه سجام sejam.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

زمان اعلام نتایج آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان مشخص شد

رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: نتایج آزمون اصلح از ساعت ۱۹ امروز سه‌شنبه ۱۴ آبان اعلام می‌شود.

اعلام نتایج آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان ساعت 19 امروز


بیشتر بخوانید: کسر حقوق معلمان «ماده 28» توسط آموزش و پرورش + سند


وی با اشاره به موفق نشدن تعداد 4.6 درصد از مهارت‌آموزان برای کسب گواهی صلاحیت‌های حرفه معلمی گفت: دهه سوم آذر ماه سال جاری زمان برگزاری آزمون جبرانی برای این تعداد مهارت‌آموز است.

معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با تأکید بر پایش و رصد صلاحیت حرفه‌ای افراد برای ورود به آموزش و پرورش افزود: سنجش و اندازه‌گیری دانش، مهارت و نگرش افراد برای ورود به سیستم آموزش و پرورش کشور لازم و ضروری است.

کچوئیان خاطر نشان‌کرد: در راستای جبران نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش وفق اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، فارغ‌التحصیلان علاقمند به حرفه معلمی از سایر دانشگاه‌های کشور پس از گذر از مراحل آزمون استخدامی، مصاحبه و گزینش با ورود به دانشگاه فرهنگیان و گذراندن دوره‌های مهارت‌آموزی می‌توانند وارد این حرفه شوند.

وی ادامه‌داد: پس از پایان دوره‌های مهارت‌آموزی و گذر از آزمون اصلح، مهارت آموزان با دریافت گواهینامه صلاحیت‌های حرفه‌ای می توانند به افتخار معلمی نائل آیند.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون جامع تصریح‌کرد: مهارت‌آموزان شرکت کننده در این آزمون می‌توانند از ساعت 19 امروز سه شنبه 14 آبان ماه جاری با ورود به سامانه هدف به نشانی hadaf.cfu.ac.ir از نتایج آزمون مطلع شوند.

ثبت اعتراض از 18 آبان

معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در خصوص امکان اعتراض برخی از مهارت آموزان نسبت به نتایج اعلام شده اظهار داشت: آن دسته از مهارت‌آموزانی که نسبت به نمره خود اعتراض دارند می‌توانند از روز شنبه 18 آبان تا پایان روز پنج شنبه 30 آبان ماه جاری به مدت دو هفته با ورود به سامانه ثبت اعتراض در پورتال اصلی دانشگاه اقدام و نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.

کچوئیان با تأکید بر عدم مراجعه حضوری افراد، 18 تا 30 آبان ماه سال جاری را زمان پاسخگویی به اعتراض مهارت‌آموزان ذکر کرد و گفت: بدیهی است مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان فقط پاسخگوی اعتراض‌هایی خواهد بود که توسط مهارت آموز در سامانه ثبت اعتراض درج شده باشد.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، مسئولیت پیگیری این امر را از وظایف اصلی مهارت آموز برشمرد و گفت: مرکز سنجش این دانشگاه پاسخگوی اعتراض‌های خارج از زمان مقرر نخواهد بود.

گفتنی است، نتایج اعلام شده آزمون اصلح، ملاک عمل مسئولان ذیربط به منظور تسریع و تسهیل صدور احکام افراد شرکت‌کننده در آزمون توسط وزارت آموزش و پرورش است.

 نمرات آزمون عملکردی، صرفا به منظور دستیابی به نقاط قوت و ضعف یادگیری مهارت آموزان و تقویت نقاط قابل بهبود در فرآیند یاددهی – یادگیری و تقویت عملکرد آتی مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان است.


پویشگر: خبرپو     منبع: تسنیم

۱۴:۱۳:۵۱ | سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ | Tuesday 05 / 11 November / 2019
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon