#اخبار کرونا #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #نقل و انتقال فوتبال #لایحه بودجه 1400 #بیت کوین #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

عذرخواهی برای درخواست واکسیناسیون هنرمندان

رییس مرکز اطلاع‌رسانی سازمان نظام پزشکی در پی درخواست برای در اولویت‌ قرار گرفتن هنرمندان در دریافت واکسن کرونا از مردم عذرخواهی کرد.

 

عذرخواهی روابط عمومی نظام پزشکی برای درخواست واکسیناسیون هنرمندان

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی حواشی ایجاد شده به دنبال درخواست اخیر حسین کرمان پور مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی از وزارت بهداشت مبنی بر در اولویت قرار دادن هنرمندان برای تزریق واکسن کرونا، طی با انتشار توییتی از این پیشنهاد خود عذرخواهی کرد.

وی در پیامی نوشت:

«شکی نیست که اولویت واکسیناسیون با کادر درمان است و نامه‌ام صرفاً برای لحاظ شدن زحمات هنرمندان در دوران کرونا در سند ملی بود و نه فراتر از دیگران.

ظاهراً هدف نامه، به درستی بیان نشده که متواضعانه عذر خواهم! امیدوارم با ورود و ساخت سریع‌تر واکسن برای همه مردم، خاطر همگی آرام شود»

 

چندی پیش کرمان پور طی نامه‌ای به رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، خواستار اختصاص سهیمه به هنرمندان برای واکسیناسیون کرونا شده بود که این امر با واکنش‌ها و انتقادات فراوانی همراه شد.

 

پویشگر: خبرپو     منبع: مهر

۸:۳۲:۵۵ | یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ | Sunday 21 / 02 February / 2021
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز