#انتخابات ریاست جمهوری #اخبار آموزش و پرورش #نقل و انتقالات فوتبال #غزه #پرسپولیس #استقلال

رزرو آنلاین ارزان ترین و گران ترین هتل ‌های مشهد

ارزان ترین و گران ترین هتل ‌های مشهد کدامند؟

بیش از 200 هتل در مشهد وجود دارد و به دلیل تنوع بالای هتل در این شهر انتخاب برای بودجه‌های مختلف برای رزرو هتل چندان سخت نیست. اختلاف قیمت بین گران‌ترین هتل مشهد با ارزان‌ترین هتل 400 هزار تومان است، اگرچه در این شهر فاکتورهای دیگری هم جز قیمت هتل برای مسافران اهمیت زیادی دارد، فاکتورهایی مثل نزدیکی به حرم و مراکز خرید شهر.
رزرو ارزانترین و گرانترین هتل های مشهد در اسنپ تریپ snapptrip.com


هتل‌هایی برای از ما بهتران

هتل مجلل درویشی مشهد سال‌هاست که به عنوان گران‌ترین هتل مشهد شناخته می‌شود، اگرچه هتل‌های گران دیگری هم در این شهر هستند که در قیمت و امکانات با هتل درویشی رقابت می‌کنند. این هتل بلندترین ساختمان اقامتی مشهد است و لیست بلندبالایی از امکانات را شامل می‌شود، از انواع و اقسام رستوران‌ها و مرکز خرید تا مجموعه ورزشی. فاصله دو کیلومتری هتل تا حرم هم در مقبولیتش بی‌تاثیر نبوده. اگرچه برای اقامت در این هتل هم باید خوب خرج کرد. قیمت‌ها در این هتل از 340 هزار تومان شروع می‌شود تا 2 میلیون و 900 هزار تومان هم می‌رسد.


رضایت مشتری شرط است

هرچه از تعداد ستاره‌های یک هتل کمتر شود، قیمت هتل هم پایین‌تر می‌آید. هتل الماس 1 مشهد و الماس2، جزو هتل‌های چهارستاره مشهد محسوب می‌شوند. فاصله 5 دقیقه‌ای تا حرم امام رضا(ع)، وجود امکانات مناسب و رضایت مشتریان از این هتل‌ها باعث شده، جزو هتل‌های پرمشتری مشهد باشند. قیمت‌ها در هتل الماس از 235 شروع می‌شود و تا 1 میلیون برای گران‌ترین اتاق بالا می‌رود.


هتل‌هایی برای متوسط ها

مشهد شهری زیارتی‌ست و مردم از سرتاسر ایران برای زیارت به این شهر می‌آیند. بنابراین هتل‌های میان رده و متوسط زیادی در این شهر قرار گرفته که در مقابل امکاناتی که ارائه می‌دهند، هزینه اقامت در آنها هم چندان بالا نیست. مزیت هتل رضویه نزدیکی‌اش به حرم مطهر و بازار رضا و همچنین امکانات استانداردش است. این هتل، تنها هتل سه ستاره و با کیفیت مشهد نیست. هتل دیلپمات مشهد ، هتل ثامن و امید، جزو هتل‌های متوسط باکیفیت مشهد هستند. هزینه اقامت در این هتل‌ها از حدود 160 هزار تومان شروع می‌شود و تا 500 هزار تومان می‌رود.


جایی برای ماندن!

رزرو هتل های مشهد با قیمت مناسب در مشهد کار سختی نیست، چون این شهر همانقدر که هتل ارزان دارد، از داشتن هتل و مسافرخانه ارزان هم بی‌نصیب نیست. ارزان‌ترین انتخاب‌ها در مشهد هتل آپارتمان‌ها هستند. هتل آپارتمان فراز، هتل آپارتمان ادمان، هتل ارم، امیر و همراز، جزو ارزان‌ترین هتل آپارتمان‌های شهرند. امکانات این هتل‌ها زیاد نیست و از آنجایی که بیشتر آنها مجهز به آشپزخانه هستند، بیشتر آنهایی که به دنبال کم کردن هزینه‌های سفر هستند، به سراغ آنها می‌روند. هزینه رزرو اتاق در این هتل‌ها از 85 هزار تومان می‌شود و به 200 هزار تومان در گران‌ترین حالت می‌رسد.

خرید رپورتاژ آگهی در خبرپو
آخرین اخبار روز