#اخبار کرونا #ماه رمضان #اخبار برجام #لیگ قهرمانان آسیا #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 #سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #بیت کوین و ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

3 ایده پولساز کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

کسب و کار اینترنتی و کسب و کار آنلاین یک فرصت بسیار پولساز برای افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار بدون هیچ سرمایه و هزینه اضافی را دارند. اما به این نکته توجه کنید که اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارید باید یک ایده مناسب و پولساز هم انتخاب کنید.

در این مقاله از آموزش کسب و کار اینترنتی  قصد  داریم شما را با  سه ایده پولساز کسب و کار اینترنتی و کسب و کار آنلاین آشنا کنیم. اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارید پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. به شما قول خواهم داد اگر  خیلی اصولی یکی از این ایده ها را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی انتخاب کنید با کمترین سرمایه ممکن  می‌توانید یک کسب و کار آنلاین با درآمد میلیونی  داشته باشید. پس همراه ما باشید تا شما را با 3 پولساز  کسب و کار اینترنتی آشنا کنم.

3 ایده پولساز کسب و کار آنلاین بدون هزینه اضافی

3 ایده پولساز کسب و کار اینترنتی

 ایده ها و راه و روش های زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود دارد.  در این بخش قصد دارم شما را با سه ایده اصلی و پولساز کسب و کار آنلاین آشنا کنم. سوالات زیادی درباره انتخاب ایده در راه اندازی کسب و کار اینترنتی از من پرسیده می شود؟ خیلی از دوستان فکر می کنند اگر بخواهند کار آنلاین و اندازی کنند حتماً باید ایده خاصی داشته باشد تا بتوانند کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنند و به درآمد میلیونی برسانند. در صورت گرد شما  هیچ ایده‌ای در راه اندازی کار آنلاین داشته باشید  میتوانید یک کسب و کار پولساز راه اندازی کنید.  همراه من باشید تا شما را با سه ایده پولساز کسب و کار آنلاین آشنا کنم. فقط در انتخاب اید به این نکته توجه کنید حتماً با توجه به علاقه و تخصصی که دارید ایده مورد نظرتان را انتخاب کنید. البته مهمترین شرط برای انتخاب ایده این است که شما ایده ای را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید. همراه من باشید تا شما را در ادامه با ایده های راه اندازی کسب و کار اینترنتی آشنا کنم.

1- کسب و کار اینترنتی از طریق فروش تخصص و مهارت خود

 اولین ایده و شاید یکی از پولساز ترین ایده ها برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی این است که شما ما بررسی کنید و ببینید که در چه زمینه مهارت و تخصص دارید.  یکی از پولساز ترین روش های راه اندازی کسب و کار اینترنتی نسخه شما مهارت و تخصصی که دارید را به دوره های آموزشی و فایل های آموزشی تبدیل کنید و در اینترنت بفروشید. شاید در یک نگاه متوجه شوید و فکر کنید که هیچ تخصص و مهارتی نداشته باشید! اما خیلی راحت می توانید بررسی کنیم و ببینیم که در چه زمینه ای علاقه دارید و در همان زمینه شروع به افزایش مهارت و تخصص خود کنید. البته در این روش حتماً شما باید یک مهارتی داشته باشید تا بتوانید آن مهارت را به دوره های آموزشی تبدیل کنید. اما با توجه به این که سوالات زیادی در این باره از من می شود و این  افراد خودشان را دست کم می‌گیرند و می‌گویند که هیچ مهارت و تخصصی نداریم! می خواهم به شما بگویم که فکر می‌کنید هیچ ایده‌ای  در این روش ندارید می توانید به فکر انتخاب یک موضوع کنید و در آن موضوع شروع به کسب مهارت و تخصص کنید. به عنوان مثال ممکن است شما در زمینه قانون جذب و بهبود فردی خیلی علاقه داشته باشید. می‌توانید در این زمان شروع یادگیری کنید و کتاب های مربوط به قانون جذب را مطالعه کنید و یک دوره صوتی در قالب 4  ساعت ضبط کنیید. همین دوره صوتی را می توانید به صورت کاملاً اینترنتی در سایت خود بفروشید. یا اینکه مثلا شما در زمینه زبان انگلیسی مهارت و تخصص دارید می توانید شروع به ضبط  فایل های آموزش زبان کنید و مهارت  زبان انگلیسی تان را بفروشید. حالا که فهمید قضیه از چه قرار است با یک بررسی ساده ببینید که در چه زمینه ای که مهارت و تخصصی دارید و اگر فکر می کنید که هیچ مهارت و تخصصی ندارید می توانید شروع به کسب اطلاعات و جمع آوری اطلاعات کنید، یک کتاب مطالعه کنید و آن کتاب را به یک فایل آموزشی تبدیل کنید. 

2- کسب و کار اینترنتی از طریق فروش محصولات فیزیکی خود

 یکی دیگر از ایده های پولساز در راه اندازی کسب و کار آنلاین است که شما اگر محصول فیزیکی دارید به صورت کاملا اینترنتی و آنلاین بفروشید. این روش کسب و کار آنلاین مناسب افرادی است که  محصولات فیزیکی دارند. اگر شما محصولات فیزیکی دارید می توانید با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی محصولاتتان را به سرتاسر دنیا بفروشید. به عنوان مثال ممکن است شما یک فروشگاه فیزیکی کفش و لباس داشته باشید. خیلی راحت در کنار فروشگاه فیزیکی تان  می توانید از فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و محصولات و خدماتتان را به صورت کاملاً اینترنتی بفروشید. به عنوان مثال ممکن است شما یک فروشگاه فیزیکی در زمینه کیف و کفش و لباس و هر چیز دیگر داشته باشید هر محصول فیزیکی که داشته باشید قابلیت فروش در در اینترنت را دارد و میتوانید محصولاتتان را به صورت کاملا اینترنتی بفروشید.

3- کسب و کار اینترنتی به روش همکاری در فروش اینترنتی

 همکاری در فروش  مناسب افرادی است که هیچ محصول و خدماتی برای ارائه در اینترنت را ندارند.  اگر نمی‌خواهید دوره های آموزشی ضبط کنید  و یا هیچ محصول فیزیکی برای فروش ندارید میتوانید از طریق همکاری در فروش اینترنتی یکی از ایده های پولساز در راه اندازی کسب و کار اینترنتی است استفاده کنید. در این روش شما از وب سایت هایی که خدمات همکاری در فروش دارند استفاده می کنید. در اینترنت یک سری از فروشگاه های اینترنتی هستند که این امکان را به شما می دهند با فروش محصولات و خدمات آن ها درصد پورسانت را به شما می دهند. د اگر ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نداشته باشید می توانید با این سایت ها  همکاری کنید. این ایده مناسب افرادی است که هیچ محصولی  ندارند و نمی خواهند محصولات آموزشی ضبط کنند.

جمع بندی

 با توجه به اینکه بسیاری از افراد به دنبال  راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستند در این مقاله شما را با سه روش پولساز کسب و کار آنلاین آشنا کردیم. اگر ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ندارید پیشنهاد می کنم حتما یکی از این ایده ها را انتخاب کنید و به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود باشید. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.


۱۴:۰۵:۲۶ | دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ | Monday 07 / 12 December / 2020