#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

بلیط هواپیما لحظه آخری مناسب چه مسافرانی است؟

زمانی که پای سفر با هواپیما به میان می‌آید هزینه خرید بلیط هواپیما اولین چیزی است که ذهن بیشتر افراد را به خود مشغول می‌کند. از همین رو مسافران عموما مدت‌ها قبل از انجام سفر هوایی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف خرید بلیط هواپیما را چک می‌کنند تا بلیط ارزان‌تری تهیه کنند.

https://khabarpu.com/img/post/1611729077.png

خرید بلیط چارتر پای ثابت جستجوهای مسافران برای سفر هوایی ارزان است. ولی چطور می‌شود ارزان‌ترین بلیط چارتر هواپیما را تهیه کرد؟ اینجاست که نام بلیط لحظه آخری هواپیما به میان می‌آید.

بلیط لحظه آخری همان بلیط چارتر هواپیما است که در آخرین لحظات و با نزدیک شدن به تاریخ و ساعت پرواز، قیمت آن کاهش چشمگیری دارد و به عنوان بلیط چارتری ارزان شناخته می‌شود. دلیل پایین بودن قیمت بلیط هواپیما‌ لحظه آخری این است که هر آژانس یا شرکت چارترکننده تعدادی یا تمام  بلیط‌های یک پرواز را خریداری می‌کند و اگر موفق به فروش تمام این بلیط‌ها نشود طبیعتا دچار زیان خواهد شد. از این رو خرید بلیط‌ لحظه آخری هواپیما هم به نفع مسافر است که با قیمت بسیار ارزانی بلیط هواپیما خریده و هم به نفع شرکت چارتر کننده است که بلیط خود را به فروش رسانده است. با این حال با وجود پایین بودن قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری کیفیت خدماتی که به مسافری که این نوع از بلیط را تهیه کرده است با خدماتی که سایر افرادی که بلیط همان پرواز را به صورت سیستمی یا چارتر خریده‌اند تفاوتی ندارد.

 به طور کل می‌توان گفت خرید بلیط هواپیما لحظه آخری بیشتر از سوی مسافرانی صورت می‌گیرد که هر لحظه آماده انجام سفر هستند. به همین دلیل این مسافران می‌توانند 24 ساعت پیش از انجام یک پرواز برنامه‌های خود را برای سفر منظم کنند و در لحظات آخر بلیط هواپیما تهیه کنند. بنابراین به مسافرانی که باید در یک روز خاص در مقصد مورد نظر خود باشند خرید بلیط هواپیما لحظه آخری توصیه نمی‌شود، چون ممکن است در لحظات آخر بلیطی برای خرید وجود نداشته باشد و مسافر دچار مشکل شود.

نکته دیگری که در خرید بلیط لحظه آخری هواپیما باید مورد توجه قرار گیرد این است که ممکن است خرید این نوع بلیط مناسب سفرهای خانوادگی نباشد. اگر با خانواده یا دسته جمعی سفر می‌کنید از یک سو ممکن است در لحظات آخر بلیط لحظه آخری به تعداد کافی موجود نباشد و از سوی دیگر امکان دارد پراکندگی صندلی‌ها شما و خانواده‌تان را دچار مشکل کند. افزون بر این باید توجه داشت ممکن است بتوانید در فصولی که پرمسافر نیستند بلیط هواپیما لحظه آخری را با تخفیف خیلی زیادی تهیه کنید. اما انتظار نداشته باشید که بلیط لحظه آخری مد نظرتان را در ایام پیک سفر هم با همان قیمت بخرید و ممکن است در روزهای شلوغ، قیمت بلیط لحظه آخری هم چندان ارزان نباشد.

برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه قوانین کنسلی این بلیط‌ها، نرخ بلیط لحظه آخری هواپیما برای کودکان و تغییر تاریخ بلیط لحظه آخری هواپیما به وبسایت اسنپ تریپ مراجعه کنید. با خرید بلیط لحظه آخری سفرهای داخلی و خارجی خود از اسنپ‌تریپ خیالتان از خرید مطمئن خواهد بود. اسنپ‌تریپ با ایرلاین‌ها و آژانس‌های چارتر کننده معتبری همکاری می‌کند تا با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری را به مسافرانش ارائه دهد. درصورتی برای بلیط هواپیما لحظه آخری خود نیاز به پشتیبانی یا هرگونه سوالی داشته باشید بخش پشتیبانی اسنپ‌تریپ 24 ساعته و در تمام روزهای هفته در خدمت شماست.


۱۰:۰۳:۰۸ | چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ | Wednesday 27 / 01 January / 2021