#اخبار فلسطین #اخبار کرونا #اخبار برجام #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 #اخبار شهرآورد تهران #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #ثبت نام واکسن کرونا vaccine.salamat.gov.ir #سهام عدالت samanese.ir #بیت کوین - ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

نحوه خرید از سایت های خارجی با سایت های داخلی چه تفاوتی دارند؟

بدون شک خرید از سایت های خارجی یکی از جذاب ترین انواع خریدهاست که به صورت آنلاین در سراسر دنیا انجام می شود. در مورد نحوه خرید از سایت های خارجی نکته ای وجود دارد که اغلب ذهن کاربران ایرانی را به خود مشغول کرده است که آیا امکان خرید از این سایت ها برای کاربران ایرانی وجود دارد یا خیر؟

بدون شک خرید از سایت های خارجی یکی از جذاب ترین انواع خریدهاست که به صورت آنلاین در سراسر دنیا انجام می شود. در مورد نحوه خرید از سایت های خارجی نکته ای وجود دارد که اغلب ذهن کاربران ایرانی را به خود مشغول کرده است که آیا امکان خرید از این سایت ها برای کاربران ایرانی وجود دارد یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال و آشنایی با نحوه خرید از سایت های خارجی، تفاوت آن با سایت های داخلی و مراحل مهم آن با ما همراه باشید تا به بررسی نکات مهم در این زمینه بپردازیم.

خرید از سایت های خارجی نحوه خرید از سایت های خارجی نیازیتو

بسیاری از سایت های خارجی که اقدام به فروش محصولات و خدمات می کنند، تمهیداتی را برای مشتریان خود در جهان اندیشیده اند که با استفاده از آن ها می توان به راحتی خرید خود را انجام داد. از مهمترین چالش هایی که سایت های فروشگاهی با آن رو به رو هستند، چگونگی دریافت هزینه جنس فروخته شده و خدمات آن از مشتریان است. خوشبختانه این مشکل را با کمک سیتم های پرداخت جهانی حل کرده اند و بسیاری از سایت های معتبر خارجی از این سیستم ها استفاده می کنند.

نحوه خرید از سایت های خارجی

برای خرید از سایت های خارجی لازم است پرداخت هزینه و بها جنس را از طریق سیستم های پرداخت جهانی انجام دهیم. سایت های خارجی معتبر معمولا این سیستم ها برای پرداخت بهای محصولات خود استفاده می کنند تا علاوه بر راحتی کاربران، پرداخت هزینه ها با امنیت و ایمنی بالا انجام شود. همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم، کاربران ایرانی دغدغه فراوانی در این زمینه دارند زیرا خرید از این سایت ها برای آن ها به دلیل تحریم ها و مشکلات اقتصادی دشوار است. با این وجود راهکارهایی برای آن ها وجود دارد که تا حدودی می توان از طریق آن به هدف مورد نظر نزدیک شد و تجربه یک خرید بین المللی را چشید.

یکی از ساده ترین روش های خرید از سایت خارجی استفاده از مستر کارت یا ویزا کارت است که با توجه به میزان مبلغ موجود در آن می توان محصولات مختلفی را انتخاب و خریداری کرد. در ایران سایت های مختلفی وجود دارند که می توانند شما را در زمینه دریافت این گونه کارت ها کمک و راهنمایی کنند. با کمک ویزا کارت می توانید از هر سایتی که این کارت را می پذیرند خرید خود را داشته باشید. توجه داشته باشید از سایت هایی خرید داشته باشید که امکان ارسال محصول به ایران را داشته باشند، در غیر این صورت احتمال باطل شدن خرید و بلوکه شدن هزینه شما وجود دارد. در چنین مواردی لازم است ابتدا سایت خارجی را بررسی کنید تا مشکلی در این مورد نداشته باشد و یا فقط از سرویس های غیرکالایی این سایت ها استفاده کنید. 

مراحل مهم خرید از سایت های خارجی

خرید از سایت های خارجی مراحل مختلف مهمی دارد که برای کاربران ایرانی بسیار اهمیت دارد. در زمان خرید از سایت های مختلف خارجی بایستی ابتدا به روش پرداخت و همچنین دریافت آن توجه کرد. برای پرداخت هزینه به سایت های خارجی روش های مختلفی وجود دارد که از مهمترین و مطمئن ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید از سایت های خارجی نحوه خرید از سایت های خارجی نیازیتو

افراد می توانند برای خرید محصولات و برخورداری از خدمات متنوع سایت های خارجی، از کارت های اعتباری و مستر کارت استفاده کنند. حتی می توانند از کارت اعتباری دوستان خود که در خارج از کشور زندگی می کنند استفاده کننده و تنها هزینه ارسال کالا به ایران را پرداخت نمایند. یکی دیگر از روش های پرداخت هزینه در سایت های معتبر خارجی برای کاربران ایرانی که قیمت بالایی دارد، پرداخت از طریق صرافی هاست. در این روش صرافی مبلغ مورد نظر را به صورت مستقیم به حساب فروشگاه واریز می کند که همراه با کارمزد بالا می باشد.      

تفاوت خرید از سایت های خارجی با سایت های داخلی

نحوه خرید از سایت های خارجی از جمله سایت های معتبر چون آمازون از لحاظ ماهیت تفاوت چندان با خریدهای داخلی ندارد. انتخاب محصول، اضافه کردن به سبد خرید، تسویه و پرداخت آنلاین و سایر مراحل خرید همگی مشابه خرید از سایت های داخلی است. در زمان خرید از سایت های خارجی شما می توانید از یکی از روش های پرداخت ارز استفاده کنید. آشنایی با قوانین سایت و مطالعه آن ها، روند ارسال محصول و محدودیت های آن ها همه در مراحل مختلف خرید امری مهم و ضروری است. تنها تفاوت خرید از سایت های داخلی و خارجی این است که سفارش محصول در سایت پروسه ای است زمانبر با قوانین و مقررات مخصوص به خود که کاربران باید قبل از اقدام به خرید حتما با ان آشنایی داشته باشند.

نیازیتو بزرگترین دایرکتوری کسب و کار

 

جمع بندی

در این مقاله به بررسی مهمترین تفاوت های خرید از سایت های داخلی و خارجی و همچنین به نحوه خرید از سایت های خارجی پرداختیم. در هنگام خرید از سایت های داخلی و خارجی بایستی به قوانین و مقررات خرید کالا و نحوه ارسال آن توجه داشته باشیم و پس از آن خرید خود را انجام دهیم. برای داشتن خرید مطمئن و اطمینان از شرکت های واسطه می توانید با مشاورین نیازیتو در ارتباط باشید. نیازیتو به عنوان بزرگترین دایرکتوری مشاغل ایران می تواند شما را در این زمینه کمک و راهنمایی کند و بهترین و معتبرترین سایت های داخلی و خارجی را به شما معرفی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به نشانی niazito.com مراجعه فرمایید.


۱۴:۱۲:۵۳ | دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Monday 03 / 05 May / 2021