#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

گذر راه ابریشم از کنکور ایران

قبولی در دانشگاه و رشته تحصیلی مورد علاقه هر دانش آموز یکی از مهم ترین دست آوردهای دوران تحصیلی هر فرد محسوب میشود.

راه های بسیاری برای رسیدن به موفقیت در آزمون سراسری وجود دارد اما انتخاب مسیر درست همواره جز چالش های یک داوطلب شرکت در کنکور میباشد، همانطور که میدانید موسسات کنکوری بسیاری اقدام به برگزاری کلاس کنکور میکنند اما اینکه کدام دوره و یا کلاس آموزشی میتواند مسیر موفقیت شما را هموارتر کند سوالی است که اکثر دانش آموزان و خانواده های این عزیزان با آن مواجه هستند.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از اصلی ترین مسیرها برای رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری که توسط مدرسه آنلاین آلا ارائه شده است آشنا کنیم.

مدرسه آنلاین آلا

 

مدرسه آنلاین آلا

در سال 1392 گروهی از جوانان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برای برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور اقدام به راه اندازی سایت آلا (alaatv.com) کردند و در ابتدای فعالیت این سایت از کلاس های تدریس معلمان مدرسه صنعتی شریف ویدیوهای آموزشی تهیه و در آلا منتشر میشد و در ادامه آلا با همکاری جمعی از برترین دبیران کشور اقدام به تولید محتوای آموزشی رایگان و با کیفیت هم در قالب ویدیو و هم در قالب جزوه کرد.

از آنجا که الا برای حمایت از دانش آموزان فعالیت میکند و در این راه نیز از جان و دل مایه گذاشته در حال حاضر نامی محبوب و مرجعی مطمئن در بین دانش آموزان و دبیران محسوب میشود به طوریکه در مصاحبه های اخیر این مجموعه با نفرات برتر کنکور سراسری سال 1400 که از محتوای آموزشی و دوره های کنکور آلا نیز استفاده کرده بودند شنیدیم که دانش آموزان چه در مدارس خاص و سمپادی و چه در مدارس عادی اظهار داشتند که فقط آموزش های سایت آلا مورد تایید دبیران مدارسشان بوده است.

کلاس کنکور آنلاین آلاء

چندسالی است آلا برای تکمیل حمایت همه جانبه خود و برقراری هر چه بیشتر عدالت آموزشی در کشور دوره های آنلاین صفرتاصد کنکور را با همکاری دبیران با سابقه در حوزه تدریس کنکور تهیه و منتشر کرده است. در جامع ترین دوره کنکور آلا که از پایه دهم تا دوازدهم را از ابتدا به صورت مفهومی تا سطوح پیشرفته تدریس کرده با نام راه ابریشم به دانش آموزان و داوطلبان کنکور رائه میشود. این محصول آموزشی آلا رایگان نیست اما با توجه به کیفیت و آموزش های ارائه شده در آن مقرون به صرفه ترین دوره کنکور در بین دوره های کنکور حال حاضر تمامی موسسات انتخاب شده است.

 

کلاس کنکور راه ابریشم

 

معرفی راه ابریشم کنکور

راه ابریشم را که میشناسید؟ همان بزرگ ترین شاهراه بازرگانی دنیا که قدمتی تاریخی دارد. این گذرگاه افسانه ای با وجود راه های مختلفی که برای اتصال شرق آسیا به اروپا وجود داشت بازرگانان برای تجارت از این شاهراه اصلی، حیاتی و مطمئن استفاده میکردند در همین راستا و با الهام از این مفهوم مدرسه آنلاین آلاء اقدام به ایجاد یک راه ابریشم برای کنکور کرده است.

راه ابریشم کنکور آلاء شامل چه مواردی می شود؟

اگر بخواهیم شما را با دوره صفر تا صد کنکور راه ابریشم آشنا کنیم و در رابطه با این محصول آموزشی توضیحاتی به شما ارائه دهیم باید بگوییم که این دوره آنلاین کنکور دارای ویژگی های بسیار مهمی است که شما می توانید با کمک این ویژگی ها به موفقیت در کنکور سراسری دست پیدا کنید. در واقع پکیچ کنکور راه ابریشم به نحوی است که شما را از انجام کارهای مختلف برای رسیدن به هدفتان یعنی رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری بی نیاز می کند و شما می توانید با استفاده از راه ابریشم آلا که شاهراهی برای طی کردن هزار راه کنکور است به خواسته و آرزوی خود برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر دست پیدا کنید.

چرا کلاس کنکور راه ابریشم را توصیه میکنیم؟

 

درسنامه های جامع و کامل از پایه دهم تا دوازدهم

اولین ویژگی بسیار مهمی که کلاس کنکور راه ابریشم آلا دارد، داشتن درسنامه های ویدیویی جامع و کامل است. در راه ابریشم از پایه دهم تا دوازدهم به همراه نکات کنکوری و پیشرفته هر درس توسط اساتید این مجموعه به صورت ویدیویی به شما آموزش داده میشود و شما در هر سطح آموزشی که قرار داشته باشید میتوانید خود را به بالاترین سطح برسانید، در واقع شما با شرکت در این دوره‌ی آموزش کنکور می توانید آموزش های مختلفی که برای موفقیت در کنکور سراسری نیاز دارید را تحت نظر بهترین اساتید سپری کنید و با میانگین صد ساعت فیلم آموزشی، درسنامه اختصاصی دروس به همراه جزوات و نمونه سوالات تستی راه ابریشم شما را در شاهراه حیاتی موفقیت پیش خواهد برد.

حل بیش از 3000 تست کنکور در اره ابریشم

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که بارها دیده شده که بسیاری از دانش آموزان با وجود آن که درس ها را به صورت کامل خوانده و تسلط بسیار زیادی بر مباحث آموزشی دارند اما در فرآیند تست زنی با مشکل مواجه می شوند. برای حل این مشکل آلایی ها توجه ویژه ای به تقویت مهارت های تست زنی در راه ابریشم داشته اند و با در نظر گرفتن تمامی تیپ تست ها به طور میانگین برای هر درس به با حل 3000 تست با توضیح کامل و ویدویی شما را برای رقابت در آزمون چهارگزینه ای کنکور آماده میکنند.

 

برنامه ریزی کنکور

 

برنامه مطالعاتی کنکور

داشتن برنامه برای رسیدن به موفقیت موضوع بسیار مهم و حائز اهمیتی است. به همین دلیل در برنامه مطالعاتی کنکور راه ابریشم آلا مشاوران با تجربه این گروه برنامه مطالعاتی جامع و کاملی برای دانش آموزان و داوطلبان آزمون ورودی دانشگاه ها تدوین کرده اند. این برنامه مطالعاتی که بر اساس شرایط واقعی یک دانش آموز در نظر گرفته شده است به شما کمک می کنند تا قدم به قدم برای شرکت در آزمون کنکور سراسری آماده شده و بتوانید با یک برنامه ریزی درست حجم زیاد دروس از پایه دهم تا دوازدهم را مطالعه کنید و همزمان در آزمون های کنکور آزمایشی معتبر نیز شرکت کنید و همچنین در بازه های زمانی تعیین شده ای مطالب خوانده شده را جمع بندی کنید.

جمع بندی در دوران آمادگی کنکور

دوره جمع بندی که از دوره های بسیار مهم برای رسیدن به موفقیت در کنکور است. در کلاس کنکور راه ابریشم در چندین نوبت برای شما جمع بندی در نظر گرفته شده است از جمله جمع بندی نیم سال اول سال دوازدهم، جمع بندی دروس پایه (سال دهم و یازدهم) و جمع بندی جامع کنکور. همچنین در هفته های پایانی منتهی به کنکور سراسری، راه ابریشم برای شما یک مرور و جمع بندی سریع نیز در نظر گرفته است که آخرین پله از تکمیل آمادگی پیش از آزمون کنکور میتوان آن را محسوب کرد.

مشاوره تحصیلی و انگیزشی برای کنکور

داشتن مشاوره تحصیلی و انگیزشی در روزهای آمادگی برای شرکت در کنکور سراسری یکی از موضوعات بسیار مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. داشتن مشاوره تحصیلی و انگیزشی به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل آمادگی خود برای شرکت در آزمون سراسری را افزایش دهید و هر کجای این مسیر که نیاز به راهنمایی داشتید و یا اگر از مسیر موفقیت عقب ماندید، مشاوره تحصیلی به کمک شما خواهد آمد.

مدرسه مجازی آلا در دوره جامع راه ابریشم کنکور از بهترین مشاورین این حوزه استفاده کرده است. این گروه مشاورین مجرب به شما کمک می کنند تا هم مباحث تحصیلی شما مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و هم به شما مشاوره های انگیزشی داده شود .

 

مشاوره کنکور راه ابریشم آلا

 

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که در کنار مشاوره تحصیلی در برنامه راه ابریشم آلا شاهد مشاوره انگیزشی نیز هستیم. این مشاوره انگیزشی به شما کمک می کند تا در راه رسیدن به موفقیت در آزمون کنکور سراسری، انگیزه خود را بالا نگه داشته و بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام به درس خواندن کنید.

 متاسفانه بارها دیده شده که بسیاری از دانش آموزان با مشکل عدم انگیزه مواجه می شوند و همین مسئله باعث می شود تا نتوانند در آزمون سراسری به نتیجه مطلوب خود دست یابند که با راه ابریشم دیگر نیازی برای نگرانی در این موضوع نیست.

توصیه نهایی در ارتباط با راه ابریشم آلا

با توجه به مطالبی که بیان کردیم میتوان به این نتیجه رسید که محصول آموزشی راه ابریشم آلا یک دوره جامع صفرتا صد کنکور است که به صورت آنلاین برگزار میشود. در راه ابریشم کنکور شاهد تمرکز بسیار زیادی بر تمامی پیش نیازهای ضروری برای موفقیت از جمله درسنامه جامع و با کیفیت ویدیویی از پایه دهم تادوازدهم، افزایش مهارت در تست زنی، برنامه ریزی مطالعاتی واقعی و منعطف، جمع بندی دروس و....هستیم و همین موضوع باعث می شود تا کلاس کنکور راه ابریشم مدرسه مجازی آلا را یکی از بهترین منابع کنکور برای تمامی رشته ها در نظر بگیریم و به شما معرفی کنیم.


۱۰:۱۹:۰۵ | یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | Sunday 19 / 09 September / 2021