#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

لاغری بدون محدودیت غذایی تنها راه کاهش وزن سالم

آیا تا به حال به لاغری بدون محدودیت غذایی فکر کرده‌اید؟ انسان‌ها امروزه تمایل دارند از هر غذایی بخورند و در عین حال وزنشان تغییری نکند. از یک طرف غذاهای خوشمزه و از یک طرف دغدغه‌ی تناسب اندام هر فردی را به یک رژیم بدون محدودیت غذایی نیازمند می‌کند.

اما مگر چنین چیزی وجود دارد؟ مگر می‌توان بدون محدودیت غذایی در رژیم به وزن مناسب رسید. پاسخ خود را در ادامه‌ی این مطلب بخوانید.

بهتر است هر تصوری که تا به حال از رژیم داشتید را کنار بگذارید. قرار است همه چیز، درباره رژیم گرفتن تغییر کند. همه‌ی محدودیت‌های غذایی را نیز دور بریزید. زیرا قرار است محدودیت غذایی در رژیم را به کل از صفحه روزگار حذف کنیم. چطور؟ با رژیم بدون محدودیت غذایی دکتر کرمانی. هیچ چیزی قرار نیست به شما بگوید چه چیزی بخورید و چه چیزی نخورید. قرار است هرچه را که دوست دارید بخورید و لاغر شوید. از دیزی تا سوشی؛ از سنتی تا صنعتی؛ از کتلت تا ناگت!

تاثیر برنامه غذایی بدون محدویت روی کاهش وزن چقدر است؟

بسیاری از مردم فکر می‌کنند که اگر تنوع غذایی را پایین بیاورند و  هر روز یک نوع غذا بخورند، زودتر به وزن ایده‌آل می‌رسند؛ اما این کار آسیب‌های بسیاری را به دنبال دارد و چنین کاهش وزنی دوام نخواهد داشت. یکسان بودن غذا، سبب کسل شدن رژیم و سختی ادامه دادن آن می‌شود. حتی اگر فرد با چنین رژیمی به وزن دلخواه برسد، نمی‌تواند آن را کنترل کند. چون عادت غذایی سالمی جایگزین نشده است. در رژیم غذایی دکتر کرمانی، با انتخاب روز منو، تنها کافیست تصمیم بگیرید چه غذایی دوست دارید تا برنامه، خودش مقدار غذای مناسب را برای‌تان اندازه گیری کند؛ بنابراین ایجاد تنوع غذایی فوق‌العاده ساده می‌شود.

پژوهش ها نشان دادند افرادی که در طول رژیم غذایی خود هیچ گروه غذایی را حذف نکردند، در کاهش وزن، موفق‌تر بودند. تجربه ما در رژیم دکتر کرمانی نیز نشان داده است کسانی که با این رژیم وزن کم کردند، به مرور عادات بد غذایی را کنار گذاشته و با استفاده از تمام گروه‌های غذایی، موفق به تثبیت وزن خود شدند.

 

نداشتن یک رژیم بدون محدودیت غذایی چه مشکل‌هایی ایجاد می‌کند؟

بدن ما به مواد غذایی مختلفی نیاز دارد. به همین دلیل باید غذاهای متنوعی بخورید. برنامه غذایی که هیچ تنوعی در آن وجود نداشته باشد، نمی‌تواند به نیازهای بدن پاسخ بدهد. مصرف دامنه گسترده‌ای از غذاهای متنوع به بدن کمک می‌کند تا باکتری‌های خوب روده، به خوبی رشد کنند. با یک برنامه غذایی بدون محدودیت، می‌توانید پروبیوتیک‌هایی که بدن به آن نیاز دارد را به آن برسانید.

اگر مقدار زیادی از یک غذای خاص بخورید، ممکن است سلامت خود را به خطر بیندازید. مثلا، مصرف بیش از حد زردچوبه می‌تواند برای لخته شدن خون و عملکرد کبد مشکل ایجاد کند.

آیا رژیم بدون محدودیت غذایی به پایبندی بیشتر به رژیم کمک می‌کند؟

یکی از بزرگترین عوامل خطا در رژیم، نبود تنوع غذایی و محدودیت‌هایی است که آن رژیم برای افراد ایجاد می‌کند. توجه به موقعیت‌هایی که باعث لغزش فرد در رژیم می‌شود و ارائه‌ی راه حل مناسب برای آن‌ها پایبندی به رژیم را افزایش می‌دهد. در رژیم غذایی دکتر کرمانی ۴ لیست غذایی با عنوان‌های روز منو، آماده، دلخواه و آماده گیاهی فراهم شده که هر کدام متناسب با نیاز کاربران است. روزمنو این امکان را به کاربر می‌دهد که بر اساس سلیقه شخصی خود غذا را انتخاب کند و با افراد خانواده سر یک سفره بنشیند. با وجود روزمنو دیگر نیازی به لیست غذایی آماده نیست و با مواد اولیه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید غذای مورد علاقه خود را به منوی‌تان اضافه کنید.

 

رژیم بدون محدودیت غذایی را چطور بگیریم؟

در کمپین از دیزی تا سوشی دکتر کرمانی شما می‌توانید در طول سه ماه، حداقل 12 کیلو و 3 سایز کم کنید. بدون اینکه حسرت خوردن هیچ غذایی را داشته باشید. این برنامه غذایی در حقیقت یک رژیم نیست، بلکه یک سبک زندگی جدید است. در این سه ماه، پشتیبان‌های مجموعه دکتر کرمانی، همراه شما هستند. هر زمانی که بخواهید می‌توانید با پشتیبان‌ها صحبت کنید و سوال‌های خودتان را بپرسید.

پس این فرصت را از دست ندهید. از 15 تا 20 آبان ماه، فرصت دارید در برنامه غذایی دکتر کرمانی، ثبت نام و یک رژیم غذایی بدون محدودیت  و خوشمزه را دریافت کنید. هزینه این رژیم خوشمزه سه ماهه و بدون محدودیت غذایی، 325 هزار تومان است (سیصد و بیست و پنج هزار تومان). برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.


۱۲:۵۹:۳۳ | یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ | Sunday 07 / 11 November / 2021