#لیگ ملت‌های والیبال #دلار #برجام #نقل و انتقالات فوتبال #اخبار بیت کوین و ارزهای دیجیتال #تیم ملی فوتبال #اخبار استقلال #اخبار پرسپولیس #اخبار فرهنگیان

Letter of support چیست؟ نکات طلایی برای دریافت لتر آف ساپورت کانادا

سرمایه گذاری در کانادا یکی از برترین مسیرهای اخذ اقامت این کشور می باشد و قطعا یکی از برترین مسیرهای سرمایه گذاری، اخذ ویزای استارتاپ کانادا است.

 Letter of support چیست؟

در مسیر استارتاپ متقاضی از همان ابتدای مسیر اقامت دائم کانادا را اخذ می کند و می تواند همراه با خانواده به طور نامحدود در این کشور کار و زندگی نماید. طبق اطلاعاتی که از سایت ملک پور به دست آمده، در پاسخ به سوال Letter of support چیست؟ می توان گفت در مسیر استارتاپ کانادا، متقاضی می بایست نامه ساپورت (Letter of Support) را از شرکت های حمایت کننده مورد تایید دولت کانادا به دست بیاورد. در زیر بیشتر در مورد نامه ساپورت (Letter of Support) و انواع شرکت های حامی اطلاعاتی را از سایت ملکپور برایتان آورده ایم.

مسیرهای مختلف سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری اگر به درستی و با اطلاعات کامل اعمال شود، از برترین روش های اخذ اقامت کانادا می باشد چراکه در کنار حفظ سرمایه اولیه متقاضی می توان اقامت کانادا را به دست آورد و همچنین سود مناسبی به دلار کانادا دریافت کرد. دولت کانادا در جهت جذب سرمایه، مسیرهای بسیار متنوعی را برای متقاضیان بین المللی فراهم نموده است تا هر شخصی را با هر نوع شرایط و میزان سرمایه ای بتواند به اقامت کانادا دست یابد. هر کدام از این مسیرهای سرمایه گذاری در کانادا شرایط و هزینه های را در بر دارند و به طبع آثار اقامتی متفاوتی را نیز برای متقاضی به همراه خواهد داشت. برخی از مسیرهای سرمایه گذاری ریسک کمتری دارند ولی اخذ ویزای آن ها سخت تر می باشد ولی برخی دیگر از مسیرها ریسک سرمایه گذاری بیشتری دارند ولی شرایط آسان تری دارند. خرید بیزینس در کانادا، نوآوری کانادا، کارآفرینی، خرید فرانچایزها، خرید اوراق قرضه، خرید ملک، ثبت شرکت، خوداشتغالی و سرمایه گذاری های استانی، از مسیرهای سرمایه گذاری در کانادا می باشند. برای اطلاع از انواع مسیرهای سرمایه گذاری و شرایط هر کدام به مقاله سرمایه کذاری در کانادا در این لینک مراجعه نمایید: اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

تعاریف مهم ویزای استارتاپ کانادا

در مسیر استارتاپ یا نوآوری کانادا بایستی در مورد مفاهیم مهم اطلاعاتی داشته باشید. در زیر به مفاهیم مهمی که در این مسیر با آن رو به رو خواهید شد، اشاره شده است.

بایست نامه ساپورت (Letter of Support) یکی از مهمترین مفاهیمی است که در مسیر نوآفرینی کانادا با آن مواجه خواهید شد. در پاسخ به سوال Letter of support چیست؟ بایستی گفت که نامه پشتیبانی سندی است که توسط یکی از سازمان های تعیین شده که تصمیم به حمایت از یک کسب و کار نوآورانه به متقاضی داده می شود. متقاضی باید یک نامه پشتیبانی همراه با درخواست خود برای اقامت دائم تحت برنامه ویزای استارت آپ کانادا داشته باشد. نامه پشتیبانی می تواند توسط یک گروه سرمایه گذار فرشته، صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر، یا مرکز رشد کسب و کار صادر شود. این یکی از الزامات برنامه ویزای استارتاپ کانادا است. نامه پشتیبانی حاوی اطلاعاتی در مورد نهاد تعیین شده، مدت اعتبار گواهی تعهد (6 ماه)، متقاضی و اعضای تیم است.

سازمان تعیین شده باید تنها یک گواهی تعهد برای تیم کارآفرینی (حداکثر 5 نفر) تکمیل کند و به هر یک از اعضای تیم یک نامه پشتیبانی ارائه دهد. گواهی تعهد کلاس کسب و کار استارت آپ حاوی اطلاعاتی در مورد موارد زیر است: نهاد تعیین شده، درخواست کننده، اعضای تیم کارآفرین، کسب و کار، ساختار تجارت، اطلاعات پس زمینه و مجوز کار برای متقاضی(های) ضروری، می باشد. نهاد تعیین‌شده تنها یک نامه پشتیبانی به متقاضی ارائه می‌کند، در حالی که گواهی تعهد را مستقیماً به IRCC [پناهندگان مهاجرت و شهروندی کانادا] ارسال می‌کند. گواهی تعهد به مدت 6 ماه اعتبار دارد و در این مدت متقاضی باید برای اقامت دائم و اجازه کار (در صورت لزوم) درخواست دهد.

پس گواهی تعهد به اداره مهاجرت کانادا ارسال می شود در صورتی که نامه ساپورت به متقاضیان داده می شود.

 

Essential Applicants یا اعضای اصلی پروژه کسایی هستند که پروژه بدون آن ها اجرایی و عملی نمی شود در حالی که اعضای غیر اصل افرادی هستند که در صورت نبود آن ها بار هم پروژه اجرایی می شود. در صورتی که ویزای یکی از اعضای غیر اصلا ریجکت شود هیچ مشکلی برای ویزای بقیه اعضا ایجاد نمی شود، در صورتی که اگر ویزای یکی از اعضای اصلی پرونده ریجکت شود، ویزای سایرین نیز ریجکت خواهد شد.

 

کدام سازمان ها می توانند طرح استارت آپ را تایید کنند؟

ویزای استارتاپ کانادا برای آن دسته از متقاضیانی است که ایده ایجاد یک بیزینس خلاقانه و جدید در کانادا را دارند. این برنامه در تمامی ایالت های کانادا به جز کبک قابل اجرا می شود. دولت کانادا برای حمایت از ایده های جدید و سوداور سازمان هایی را تعیین نموده است که بر اساس میزان بودجه ای که به کسب و کارها تخصیص می دهند در سه دسته ونچر ها، سازمان های عملی تحقیقاتی ناظر یا انکوباتور ها و سرمایه گذاران ریسک پذیر یا انجل اینوستر، قرار می گیرند. سازمان های DESIGNATED CANADIAN VENTURE CAPITAL FUND بر روی آن دسته از بیزینس هایی که ریسک بسیار بالایی دارند ولی در صورت موفقیت به سود بسیار بالایی می رسند، سرمایه گذاری می کنند. این امکان برای متقاضیان فراهم شده است که از چندین سازمان ونچر کپیتال ها حداقل 200 هزار دلار کانادا را جهت حمایت و کمک برای راه اندازی بیزینس خود دریافت نمایند. برای اطلاع از شرایط و میزان حمایتی که از سایر سازمان ها می توان دریافت کرد حتما به مقاله ویزای استارتاپ کانادا از موسسه ملک پور مراجعه کنید: مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

 

لیست سازمانهای مورد تایید اداره مهاجرت کانادا برای ویزای استارت آپ

متقاضیان متناسب با نوع بیزینسی که می خواهند در کانادا راه اندازی نمایند، می توانند از یکی از سازمان های ونچر کپیتال، انجل و انکوباتورها، حمایت دریافت کنند. در زیر به برخی از سازمان های مورد تایید اداره مهاجرت کانادا اشاره شده است می توانید لیست کامل این سازمان ها را در مقاله ویزای استارتاپ کانادا موسسه ملکپور مشاهده کنید.

ونچر کپیتال

انجل

انکوباتورها

7 Gate Ventures

Canadian International Angel Investors

Alacrity Foundation

BCF Ventures

Golden Triangle Angel Network

Alberta Agriculture and Forestry

BDC Venture Capital

Oak Mason Investments Inc

Agrivalue Processing Business Incubator

Celtic House Venture Partners

Southeastern Ontario Angel Network

Food Processing Development Centre

Extreme Venture Partners LLP

Southwestern Ontario Angel Group


Empowered Startups Ltd

Golden Venture Partners Fund, LP

TenX Angel Investors Inc

Extreme Innovations

 

لینک کامل تری از این سازمان و قوانین به روز مهاجرت به کانادا را در وبسایت ملک پور مطالعه کنید:

https://malekpourmie.net/


۱۰:۳۲:۱۸ | پنجشنبه ۲ تیر ۱۴۰۱ | Thursday 23 / 06 June / 2022