#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

فروش انواع افزودنی بتن (چسب، الیاف و ضدیخ بتن) در شهر مفتول

از جمله محصولات مهم و کاربرد در صنعت ساخت‌وساز، افزودنی بتن است. افزودنی بتن ماده‌ایست که به بتن افزوده شده و سبب بهبود و ایجاد خواصی در بتن می‌شود.

معمولا بیشتر افزودنی‌ها سبب افزایش خاصیت روان‌کنندگی و همچنین مقاومت بتن می‌شوند. اما این محصول دارای انواع مختلفی است. چسب بتن، الیاف بتن، روان‌کننده بتن، ترمیم‌کننده بتن، ضد یخ بتن و... از انواع افزودنی‌های بتن هستند که هر یک کاربرد خاصی دارند. شهر مفتول یکی از مراکز معتبر فروش انواع افزودنی بتن است. به منظور آشنایی با انواع افزودنی بتن و اطلاع از ویژگی و قیمت آن‌ها با ما همراه باشید.

فروش انواع چسب بتن

فروش انواع چسب بتن

یکی از انواع افزودنی‌های بتن، چسب بتن است. این محصول در صنعت ساختمان‌سازی کاربرد بسیاری دارد. چسب بتن نوعی پلیمر است که استفاده از آن سبب افزایش مقاومت کششی و خمشی بتن، مقاومت سایشی، چسبندگی، دوام و... در بتن می‌شود. استفاده از چسب بتن سبب می‌شود که بتن در برابر ترک‌خوردگی مقاومت بالایی داشته باشد. با استفاده از چسب بتن مقاومت کششی، دوام بتن، گچ و آهک افزایش پیدا می‌کند.

چسب بتن علاوه بر ویژگی‌های فوق، ویژگی‌های مطلوب دیگر نیز دارد. استفاده از این محصول احتمال نفوذ آب و مواد شیمیایی به داخل بتن را کاهش می‌دهد. این مسئله در افزایش مقاومت بتن تاثیر بسزایی دارد. یعنی سبب می‌شود بتن در برابر یخبندان و سرما مقاومت عالی نشان دهد. به طور کلی بتن هایی که حاوی چسب بتن هستند، در محیط‌های قلیایی و مناطق مرطوب مقاومت بسیار بالایی دارند.

چسب بتن در برندهای مختلفی تولید می‌شود و کارخانه‌های زیادی اقدام به فروش چسب بتن می‌کنند. ویژگی‌های ظاهری این چسب طوریست که شیری رنگ بوده و حالت مایع رقیق دارد. این چسب در دو نوع آب‌بندی و استحکامی تولید می‌شود که هر یک کاربرد خاص خود را دارند. از این چسب در خصوص آب‌بندی منبع‌های بتنی آب، ترمیم کانال‌های بتنی فرسوده، ساخت استخرهای بتنی و... استفاده می‌شود.

فروش انواع الیاف بتن

فروش انواع الیاف بتن

یکی از مصالح جدید ساختمانی الیاف بتن است. این محصول امروزه جایگاه ویژه‌ای  در ساختمان‌سازی پیدا کرده است. الیاف بتن در واقع به منظور افزایش مقاومت بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از الیاف بتن سبب افزایش مقاومت و انعطاف‌پذیری در بتن می‌شود. مقاومت کششی در بتن بسیار کم است. بنابراین بتن در برابر نیروهای کششی اعم از زلزله و باد مقاومت چندانی ندارد. این مسئله ضعف بتن را نشان می‌دهد. بنابراین نیاز است تا محصولی این ضعف را جبران نماید. به منظور جبران این ضعف از بتن مسلح استفاده می‌شود. بتن مسلح، در واقع بتنی است که توسط ابزار دیگر نظیر میلگرد مسلح می‌شود. یکی از محصولات مسلح کردن بتن نیز الیاف بتن است. این الیاف در انواع مختلفی ساخته شده و در ساخت بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از الیاف بتن سبب حذف میلگرد و آرماتور حرارتی می‌شود از طرفی زمان اجرای پروژه را بسیار سریع کرده و در نتیجه عمر بتن را نیز افزایش می‌دهد. جهت اطلاع از قیمت فروش الیاف بتن با شهر مفتول همراه باشید.

فروش انواع ضد یخ بتن

فروش انواع ضد یخ بتن

بتن‌ریزی در سرما امری دشوار است. این مسئله علاوه بر اینکه سبب دشوار شدن کار می‌شود بلکه مقاومت بتن را نیز کاهش می‌دهد. در نتیجه در چنین شرایطی بتن دوام زیادی ندارد. به مرور زمان نیز دچار ترک‌خوردگی می‌شود. ضد یخ یک محصول مهم و کاربردی در بتن است. ضد یخ بتن در واقع مواد شیمیایی است که با افزودن آن به بتن، در ساختار آن تغییر ایجاد می‌کند. در واقع افزودن ضد یخ نقطه انجماد مایع درون بتن را پایین آورده و در نتیجه از یخ‌زدگی بتن جلوگیری می‌کند.

استفاده از ضد یخ بتن اصول فنی خود را دارد. بنابراین لازم است این اصول رعایت شود تا در نهایت 20 تا 50 درصد در انرژی و زمان صرفه‌جویی شود. ضد یخ بتن در انواع مختلفی تولید می‌شود که شامل ضد یخ‌های پودری و مایع است. استفاده از ضد یخ سبب افزایش مقاومت و گیرش بتن نیز می‌شود. در نهایت هزینه نیز کاهش پیدا می‌کند. در مکان‌های شیب‌دار و دیوارهای برشی، آب‌بندی روزنه‌های موجود در مخازن و استخرها و... از ضد یخ بتن استفاده می‌شود.

به منظور خرید و فروش انواع افزودنی‌های بتن و استعلام قیمت، با شهر مفتول در تماس باشید. باکیفیت‌ترین افزودنی‌های بتن و سایر محصولات مفتولی را از این مجموعه خریداری کنید. به منظور ارتباط با شهر مفتول با شماره 02154483 تماس بگیرید و یا به وب سایت https://shahrmaftool.com مراجعه کنید.


۱۹:۱۵:۵۹ | یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ | Sunday 18 / 12 December / 2022