#اخبار غزه و فلسطین #سامانه نظر نانوایی ها nazar.ir #اخبار هواشناسی #تعطیلی ها #آلودگی هوا #انتخابات مجلس #پرسپولیس #استقلال #اخبار فرهنگیان و آموزش و پرورش

آیا بیمه تکمیلی هزینه عمل بینی را می دهد؟

این روزها که روز به روز شاهد دستاورد و پیشرفت‌های بسیار زیاد و مداومی در روش‌های درمانی هستیم، همانقدر نیز قیمت خدمات پزشکی در حال افزایش است.

این روزها که روز به روز شاهد دستاورد و پیشرفت‌های بسیار زیاد و مداومی در روش‌های درمانی هستیم، همانقدر نیز قیمت خدمات پزشکی در حال افزایش است. بهترین راهکار برای هزینه های سنگین درمانی که می‌تواند تمرکز آدم را از بین ببرد چیزی نیست جز بیمه تکمیلی. برخی افراد برای عمل و درمان خاص و سخت به فکر استفاده از بیمه تکمیلی می‌افتند، بعضی ها هم برای عمل‌های زیبایی!

بیمه تکمیلی هزینه انواع جراحی، ویزیت و غیره را پرداخت می‌کند اما آیا عمل‌های زیبایی را نیز پوشش می‌دهد یا خیر؟

اهداف بیمه تکمیلی درمان چیست؟

اهداف اصلی تشکیل بیمه‌ای با عنوان بیمه تکمیلی قاعدتا پوشش و جبران هرچه بیشتر هزینه‌های درمان است. اما جدا از این اهدافی دیگر در بطن بیمه تکمیلی وجود دارد که در ادامه به بررسی اجمالی آنها می‌پردازیم:

عمل‌های جراحی بینی تحت پوشش بیمه تکمیلی

آیا امکان استفاده از بیمه تکملی برای عمل بینی وجود دارد یا خیر؟ شاید اصلا بخواهید بدانید که چگونه می‌توان با بیمه تکمیلی درمان در سال 1401 هزینه های درمان را کاهش داد؟ ه صورت کلی بیمه تکمیلی برای مشکلاتی نظیر شکستگی در بینی، تنگ شدن دهلیز و ... بکار می‌رود. بدین معنا که بیمه تکمیلی هزینه هرگونه مشکل تنفسی مربوط به بینی را متقبل می‌شود.

همچنین در صورت تایید پزشک متخصص بیمه تکمیلی هزینه عمل انحراف بینی را نیز پرداخت می‌کند.

مشکلات عملکردی بینی تحت پوشش بیمه تکمیلی

مشکلات عملکری بسیاری وجود دارند که توسط بیمه تکمیلی پوشش داده می‌شوند، از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 در شرایطی که این مخروط‌ها بیش از حد بزرگ شوند می‌تواند جلوی رفت و آمد هوا را بگیرند. پزشک متخصص در زمان جراحی اندازه مخروط‌ها را کوچک می‌کند تا مشکل تنفس شما را برطرف کند.

شرایط تحت پوشش قرار گرفتن بینی تحت بیمه تکمیلی

آیا عمل زیبایی بینی شامل بیمه تکمیلی می‌شود؟

در حال حاضر خیر، عمل‌های زیبایی بینی به هیچ عنوان بوسیله بیمه تکمیلی قابل پوشش نیستند اما هزینه‌های جانبی مانند: آزمایش، خرید دارو و عکس برداری‌های مختلف مانند سی تی اسکن  را پرداخت می‌کند.

اینکه شما برای مشکل پیش آمده در قسمت بینی‌تان می‌توانید از بیمه تکمیلی استفاده کنید یا خیر تنها بعد از ویزیت دکتر متخصص قابل تشخیص است.

بیمه تکمیلی و خسارت وارد شده به بینی در تصادف

بالاتر نیز گفتیم که بیمه تکمیلی به هیچ عنوان هزینه عمل زیبایی بینی را پرداخت نمی‌کند. اما اگر بینی شما در یک سانحه یا تصادف مانند تصادف رانندگی، زمین خوردن و ضربه دیدن دچار آسیب‌دیدگی شود، شرکت بیمه آنرا جبران می‌کند.

برای دریافت هزینه آن از بیمه تکمیلی نیز به اسنادی مانند عکس قبل و بعد از جراحی، ام آر آی، گواهی پزشک و ... نیاز است.

عمل بینی زیبایی تحت پوشش بیمه تکمیلی نیست

2 قانون مهم در بیمه تکمیلی عمل پولیپ بینی

در زمان خرید بیمه تکمیلی و استفاده از آن برای عمل بینی بهتر است که به دو قانون زیر توجه کنید:

  1. فرانشیز
    در زمان دریافت خسارت از بیمه تکمیلی پرداخت درصدی از آن به عهده شما قرار خواهد گرفت.
  2. ارائه مدارک
    در زمان جراحی انحراف یا پولیپ نیز نیاز به ارائه مدارک مختلف است که بوسیله آنها بتوانید خسارت را بیمه تکمیلی خود دریافت نمایید.

خرید بهترین بیمه تکمیلی برای عمل بینی

قبل از خرید بیمه تکمیلی برای عمل جراحی بینی حتما مفاد آنرا بررسی کنید تا ببینید بیمه تکمیلی مورد نظر شما آیا دارای چنین پوششی هست یا خیر؟ اگر بله، میزان تعهدات آن درمورد این موضوع چه مقدار است؟

برای خرید ایمن و مطمئن پیشنهاد ما استفاده از سامانه‌های آنلاین فروش بیمه است تا بعد از استعلام از شرکت‌های مختلف بیمه، بهترین را انتخاب و خریداری کنید.


۱۷:۵۸:۲۹ | چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ | Wednesday 21 / 12 December / 2022