#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

تعمیر شوفاژ برقی در مجموعه ماندگار تعمیر

اولین قدم بعد از به مشکل خوردن دستگاه پیدا کردن یه مرکز تعمیر شوفاژ برقی مناسب است.مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده ...

اولین قدم بعد از به مشکل خوردن دستگاه پیدا کردن یه مرکز تعمیر شوفاژ برقی مناسب است.مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده نماید که هر سه ماه دوره های آموزشی جدید را سپری کرده باشند و دوم اینکه با توجه وجود قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار، استفاده از بهترین قطعه موجب می شود تا عمر دستگاه بالاتر رفته و کم تر نیاز به عیب یابی شوفاژ برقی پیدا شود.

مجموعه ماندگار تعمیر یکی از مجموعاتی است که تمام خدمات شوفاژ برقی را انجام می دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل برای شوفاژ برقی می توانید با ما تماس بگیرید. تکنسین های متخصص در تعمیر شوفاژ برقی به سرعت مشکل دستگاه شما را حل خواهند کرد.

آدرس سایت: www.niktamir.com

تلفن های تماس : 09335592555 - 02126245346

مشکلات متداول در تعمیر شوفاژ برقی

شوفاژ برقی یا رادیاتور برقی به یکی از وسایل محبوب گرمازا تبدیل شده است. شوفاژهای برقی با نصب ساده و آسانی که دارند، به راحتی در هر محیطی قابل استفاده هستند. رایج ترین مشکلاتی که در تعمیر شوفاژ برقی به وجود می آید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر شوفاژ برقی که خودکار خاموش می شود

یکی از مسائلی که ممکن است در هنگام استفاده از رادیاتور یا شوفاژ برقی برای شما پیش بیاید، می‌تواند به علت قابلیت جدیدی باشد که در برخی از شوفاژهای برقی وجود دارد. در این قابلیت، برای حفظ ایمنی، در صورتی که شوفاژ بیش از اندازه داغ شود، به صورت خودکار خاموش خواهد شد. اگر بعد از مدتی استفاده، به یک باره شوفاژ خاموش می‌شود، به احتمال زیاد خاموشی ایمنی در آن فعال است.

با توجه به این که این قابلیت برای حفظ ایمنی و طولانی‌تر شدن عمر دستگاه است، بنابراین، دستگاه را از برق بکشید و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید تا کمی خنک شود و سپس مجدداً آن را روشن نمایید. اگر باز هم روشن نشد، می‌توانید کلید مخصوص حالت خاموشی خودکار ایمنی را خاموش کنید تا این حالت غیر فعال شود .

خراب شدن المنت گرمایشی

یکی مشکلاتی منجر به عدم کارکرد صحیح شوفاژ برقی می‌شود، خرابی المنت گرمایشی آن است. وقتی المنت گرمایشی خراب باشد، معمولاً با وجود روشن بودن، شوفاژ، گرمای لازم را به محیط نمی‌دهد و گرمایش آن کافی نخواهد بود.

برای رفع این مشکل باید تداوم گرمایش المنت را بررسی کنید. قبل از هرچیز باید بگوییم اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید، بهتر است این کار را به کسانی بسپارید که در تعمیر شوفاژ برقی خبره هستند.

تعمیر کیلد پاور شوفاژ برقی

معمولاً علت اصلی روشن نشدن شوفاژ برقی، مشکلات مربوط به منبع تغذیه آن است.ابتدا مطمئن شوید که برق از منبع اصلی در دسترس قرار دارد و به شوفاژ برق می‌رسد. اگر مطمئن شدید که منبع تغذیه سالم است، کلید پاور شوفاژ را بررسی کنید. این احتمال وجود دارد که کلید خراب شده باشد وعمل نکند. اگر کلید پاور را هم بررسی کردید و مشکل از آن نبود، احتمالاً قطعات داخلی شوفاژ دچار مشکل شده است.

.

معیوب بودن ترموستات شوفاژ

خیلی از اوقات علت نیاز به تعمیر شوفاژ برقی به خرابی و یا شل شدن ترموستات آن بر می‌گردد. در این موارد، ابتدا ترموستات را بررسی کنید و ببینید شوفاژ در چه سطحی تنظیم شده است. اگر ترموستات حالت خاموش یا دمای پایین را نشان می‌دهد، آن را بچرخانید تا سطح دما افزایش یابد. البته دقت کنید افزایش دما به حدی نباشد که شوفاژ داغ کند و حالت خاموشی ایمنی فعال شود.گاهی اوقات مشکل از خود ترموستات است و ممکن است معیوب شده باشد

خرابی سیم برق

همیشه علت کار نکردن شوفاژ برقی یک دلیل پیچیده و مشکل نیست، بلکه گاهی اوقات مسائل پیش پا افتاده‌ای می‌توانند منجر به عدم کار کرد صحیح شوفاژ شوند. یکی از این مسائل، پارگی یا شل شدن سیم برق متصل به منبع تغذیه شوفاز است. سیم برق شوفاژ را بررسی کنید و مطمئن شوید اثری از سوختگی، پارگی یا شل شدن در آن مشاهده نمی‌کنید.

خراب شدن المنت گرمایشی

یکی مشکلاتی منجر به عدم کارکرد صحیح شوفاژ برقی می‌شود، خرابی المنت گرمایشی آن است. وقتی المنت گرمایشی خراب باشد، معمولاً با وجود روشن بودن، شوفاژ، گرمای لازم را به محیط نمی‌دهد و گرمایش آن کافی نخواهد بود.

برای رفع این مشکل باید تداوم گرمایش المنت را بررسی کنید. قبل از هرچیز باید بگوییم اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید، بهتر است این کار را به کسانی بسپارید که در تعمیر شوفاژ برقی خبره هستند.

مشکل فن در تعمیرات شوفاژ برقی

گاهی اوقات، ممکن است شوفاژ برقی روشن شود، اما متوجه کار کردن فن آن نشوید. ممکن است در هنگام تست فن، متوجه گرد و غبار زیاد روی فن شوید که در عملکرد فن اختلال ایجاد کرده‌اند، می‌توانید به کمک جارو برقی گرد و غبار موجود روی فن را تمیز کنید. سپس مجدداً شوفاژ را روشن نمایید. اگر خود فن دچار اشکال نشده باشد، با تمیز کردن آن، مجدداً روشن خواهد شد ولی اگر معیوب شده باشد، باید آن را تعمیر یا تعویض نمایید.

ما همیشه در کنار شما هستیم

در صورتی که شوفاژ برقی شما نیاز به سرویس یا تعمیر داشته باشد، بهتر است این کار را به متخصصان وتعمیرکاران ما بسپارید، زیرا با توجه به حساس بودن قطعات و اتصالات این دستگاه و عدم آشنایی با آنها ممکن است دستکاری غیرحرفه‌ای آن باعث ایجاد صدمات بیشتر و خسارات جبران ناپذیری گردد. مسلما در صورتی که قطعه‌ای نیاز به تعویض نداشته باشد و تعمیر آن امکان‌پذیر باشد،تعمیرکار شوفاؤ آن قطعه را تعمیر می کند تا هزینه تعمیر به حداقل برسد.

آدرس سایت: www.niktamir.com

تلفن های تماس : 09335592555 - 02126245346

 


۹:۳۵:۰۷ | پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۲ | Thursday 12 / 10 October / 2023