#کالابرگ الکترونیک #غزه #پرسپولیس #استقلال #اخبار آموزش پرورش و فرهنگیان

آیتم های تاثیرگذار در هزینه زندگی افراد ساکن آمریکا

هزینه زندگی در آمریکا با توجه به کیفیت بالای زندگی در این کشور، از میانگین قابل قبولی به نسبت اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی برخوردار است...

البته لازم به ذکر است که هزینه زندگی در آمریکا بسته به سبک زندگی افراد در این کشور می تواند بسیار بالا باشد. به همین جهت مهم است که برای پوشش هزینه های زندگی در این کشور تمامی شهروندان به دقت بودجه بندی کنند، تا در طول اقامت در آمریکا با چالش های متعدد مواجه نشوند. تمامی اتباع خارجی که قصد ادامه زندگی در آمریکا را دارند، می توانند اقدامات صرفه جویی در هزینه ها را برای استفاده از حداکثری بودجه خود بررسی کنند. این اقدامات شامل زندگی با هم اتاقی، استفاده از حمل و نقل عمومی و خرید مواد غذایی از فروشگاه های زنجیره ای می باشد. هدف ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از ارائه ای مقاله، بالا بردن سطح آگاهی شما عزیزان در خصوص هزینه زندگی در آمریکا می باشد.

علاوه بر این میانگین هزینه زندگی در آمریکا بین 2900$ تا 3900$ (دلار آمریکا) در ماه برای یک فرد مجرد در این کشور تخمین زده می شود. که این میزان به بسته به موقعیت مکانی افراد و سبک زندگی آنها در این کشور متفاوت خواهد بود. همچنین هزینه زندگی ماهانه اتباع خارجی در آمریکا شامل هزینه مسکن، مواد غذایی، حمل و نقل، مراقبت های بهداشتی و مالیات در این کشور می شود. به طور کلی، هزینه های معمول زندگی در آمریکا می تواند متفاوت باشد زیرا، در هر یک از شهرهای آمریکا ممکن است متوسط هزینه زندگی افراد بسیار متفاوت باشد. به طور مثال هزینه زندگی در پایتخت آمریکا، واشنگتن به نسبت سایر شهرهای این کشور بالاتر است.

هزینه مواد غذایی بخشی از هزینه های زندگی در آمریکا

یکی از اصلی ترین بخش ها در هزینه های زندگی در آمریکا، اقلام مختلف مواد غذایی در این کشور می باشد. زیرا مواد غذایی یکی از جنبه های مهمی است که هنگام تخمین متوسط هزینه زندگی در آمریکا باید به طور دقیق بررسی شود. البته لازم به ذکر است که هزینه مواد غذایی در ایالات متحده به عوامل مختلفی مانند مکان، نوع غذا و سبک زندگی افراد در این کشور بستگی دارد. همچنین هزینه مواد غذایی در آمریکا به فروشگاه هایی که از آن خرید می کنید ارتباط مستقیم دارد. به طور کلی، سوپرمارکت های بزرگتر در آمریکا به نسبت فروشگاه های تخصصی کوچکتر در این کشور مقرون به صرفه تر هستند. به طور متوسط یک فرد مجرد حدود 290$ تا 350$ (دلار آمریکا) در ماه برای خرید مواد غذایی در این کشور هزینه می کند. در نمودار زیر می توانید میانیگن هزینه ماهانه مواد غذایی در آمریکا را با کشورهای مختلف جهان مقایسه کنید:

نمودار میانگین هزینه ماهانه مواد غذایی در کشورهای مختلف جهان به دلار آمریکا

در جدولی که در این بخش از مقاله برای شما عزیزان تهیه و ارائه کرده ایم، می توانید با عوامل تعیین کننده در هزینه زندگی در آمریکا به ویژه در بخش مواد غذایی آشنا شوید:

عوامل تعیین کننده در هزینه مواد غذایی در آمریکا

توضیحات

خوردن غذا بیرون از منزل

غذا خوردن در خارج از خانه در ایالات متحده می تواند گران باشد، اما به نوع رستورانی که انتخاب می کنید نیز بستگی دارد.

بازارهای کشاورزان

بازارهای کشاورزان در ایالات متخده راهی عالی برای خرید محصولات تازه و محلی در آمریکا است. البته قیمت مواد غذایی در بازارهای کشاورزان بسته به فصل و در دسترس بودن محصول می تواند متفاوت باشد.

نیازهای غذایی خاص

هزینه زندگی در آمریکا برای افرادی که از رژیم های غذایی خاص مانند بدون گلوتن یا وگان پیروی می کنند می تواند بالاتر باشد.

هزینه زندگی در آمریکا

هزینه های متفرقه زندگی در آمریکا

علاوه بر هزینه های اصلی زندگی در آمریکا که به طور دقیق به آنها اشاره شد، چندین هزینه متفرقه نیز در هزینه متوسط زندگی در آمریکا نقش مهمی را ایفا می کنند. که در جدول زیر به طور مفصل به آنها پرداخته شده است:

هزینه های متفرقه زندگی درآمریکا

هزینه ماهانه به $(دلار آمریکا)

توضیحات

سرگرمی

750$

رفتن به سینما در آمریکا می تواند حدود 18$ برای هر بلیط هزینه داشته باشد، که این هزینه فقط برای یک نفر است.

مراقبت های بهداشتی

950$

هزینه مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده بسته به منطقه و نوع پوشش بسیار متفاوت است.

اینترنت و کابل

250$

هزینه اینترنت و کابل در آمریکا بسته به ارائه دهنده و نوع خدماتی که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود.

لباس

390$

هزینه لباس نیز در آمریکا می تواند بسته به نوع آن متفاوت باشد.

مراقبت شخصی

310$

اقلام مراقبت شخصی در آمریکا می تواند از مارک های بسیار مقرون به صرفه داروخانه تا محصولات گران قیمت تر باشد.

در نموداری که در این بخش از مقاله برای شما عزیزان تهیه کرده ایم می توانید، اصلی ترین بخش در هزینه های متفرقه زندگی در آمریکا را مشاهده فرمایید:

مهمترین بخش در هزینه های متفرقه زندگی در آمریکا

هزینه زندگی در آمریکا برای دانشجویان بین المللی

هر ساله سهم قابل توجهی از دانشجویان بین المللی از نقاط مختلف جهان، با آرزوی کشف شغل رویایی خود به آمریکا مهاجرت می کنند. بنابراین بررسی هزینه زندگی در آمریکا به ویژه برای دانشجویان بین المللی امری بسیار ضروری در این کشور تلقی می شود. این کشور دانشگاه های درجه یکی را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد، اما هزینه تحصیل و زندگی در آمریکا برای دانشجویان جهانی بالا است. هزینه زندگی در آمریکا برای دانشجویان بین المللی شامل موارد ذکر شده در تصویر زیر می شود:

هزینه زندگی در آمریکا برای دانشجویان بین المللی

البته لازم به ذکر است که هزینه زندگی در آمریکا به ویژه برای دانشجویان بین المللی، عمدتا به انتخاب های شخصی آنها در این کشور بستگی دارد. همچنین هزینه زندگی در ایالات متحده برای دانشجویان بین المللی را می توان بر اساس شهری که در آن زندگی می کنند محاسبه کرد. هزینه تخمین زندگی دانشجویان در آمریکا حدود 4000$ تا 8000$ (دلار آمریکا) در ماه است. بنابراین به شدت توصیه می شود که، دانشجویان بین المللی قبل از عزیمت به ایالات متحده، با هزینه زندگی در این کشور به خوبی آشنا شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه زندگی در آمریکا، به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه فرمایید.


۹:۱۷:۱۰ | شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ | Saturday 11 / 11 November / 2023