#غزه #سایت حمایت hemayat.mcls.gov.ir, مشاهده دهک و درخواست بررسی دهک بندی خانوار #یارانه و کالابرگ الکترونیک #اپلیکیشن شما یارانه shoma.sfara.ir #اخبار انتخابات مجلس #نقل و انتقال فوتبال #استقلال #پرسپولیس #اخبار آموزش و پرورش

کوچینگ اقتصادی با مرکز مشاوره اقتصادی  ایرانیان

کوچینگ اقتصادی ، یک روش مشاوره است که در آن یک کوچ اقتصادی با مشتری خود همکاری می‌کند تا بهبود وضعیت مالی و اقتصادی مشتری را ایجاد کند.

در این روش، کوچ اقتصادی با استفاده از تخصص و تجربه خود، مشتری را در تحقق اهداف مالی و اقتصادی خود همراهی می‌کند.

کوچینگ اقتصادی  شامل مراحل زیر است:

    تحلیل و بررسی وضعیت فعلی: کوچ اقتصادی با تحلیل و بررسی موقعیت مالی و اقتصادی مشتری خود، اطلاعات لازم را جمع‌آوری می‌کند. این شامل بررسی درآمد، هزینه‌ها، بدهی‌ها و دارایی‌ها است.

     تعیین اهداف: کوچ اقتصادی به همراه مشتریان خود اهداف مالی و اقتصادی را تعیین می‌کند. این اهداف می‌توانند شامل کاهش بدهی، افزایش درآمد، سرمایه‌گذاری موفق و مدیریت بهتر مالی باشند.

    برنامه‌ریزی و استراتژی: کوچ اقتصادی به همراه مشتریان خود برنامه‌ها و استراتژی‌هایی را برای رسیدن به اهداف تعیین شده ارائه می‌دهد. این شامل برنامه‌های مالی، سرمایه‌گذاری، مدیریت هزینه‌ها و سایر موارد است.

     پیگیری و ارزیابی: کوچ اقتصادی با مشتری خود پیگیری می‌کند و عملکرد مالی و اقتصادی را ارزیابی می‌کند. این به او کمک می‌کند تا ببیند که آیا برنامه‌ها و استراتژی‌ها نتایج مورد انتظار را داشته‌اند یا باید تغییر کنند.

 

Economic coaching with Iranian Economic Consulting Center

 

     ارائه مشاوره‌های مالی: کوچ اقتصادی به مشتریان خود مشاوره‌ های لازم را در مورد مسائل مالی مختلف ارائه می‌دهد. او می‌تواند در مسائلی مانند مالیات، بودجه‌ریزی، بیمه، مدیریت مالی شخصی و سایر مسائل مالی کمک کند.

 

Economic coaching

چرا مرکز مشاوره ایرانیان

مـــجموعه‌ای در زمــینه شنـــاسایی ریــسک‌های ژئوپلیتیک و مشاوره در مـباحث اقــتصادی و سرمایه‌گذاری است که ریسک‌ها را ارزیابی و فرصت‌ها را برای سرمایه‌گذاران، سیاست‌گذاران و صاحبان کسب‌وکارها به وجود می‌آورد.

مجموعه‌ای در زمینه شناسایی ریسک‌های ژئوپلیتیک و مشاوره در مباحث اقتصادی و سرمایه‌گذاری است که ریسک‌ها را ارزیابی و فرصت‌ها را برای سرمایه‌گذاران، سیاست‌گذاران و صاحبان کسب‌ و کارها به وجود می‌آورد. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز و اکنون نزدیک به دو دهه است که افتخار همکاری با ده‌ها شرکت ایرانی و شخصیت‌های حقیقی موفق را در کارنامه خود دارد. تیم  مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان متشکل از کارشناسان امور اقتصادی، مالی و سرمایه‌گذاری، علوم سیاسی، ژئوپلیتیک، دیپلمات‌های سابق و کارشناسان منطقه‌ای هستند که در تلاش‌اند با شناسایی و ارزیابی ریسک‌ها، فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری مناسب برای مشتریان خود فراهم آورند.

 

درباره مدیر مرکز

دکتر فرشاد بهابادی

استراتژیست در زمینه ریسک های ژئوپلیتیک و مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری است که در طول دوران حرفه اى خود، همواره افتخار همراهى و همكارى با بسیارى از صاحبان كسب و كار مشهور، موفق و صاحب ثروت را داشته است كه حاصل آن گنجینه اى از تجربیات ارزشمند اندوخته شده در طى سالیان می باشد.
فرشاد بهابادی کارشناسی خود را در رشته حسابداری و کارشناسی ارشد و دکترا خود را در رشته ژئوپلیتیک به پایان رسانده و ده‌ها مقاله در زمینه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های مشاوره  کسب‌ و کار، اقتصاد و ژئوپلیتیک منتشر کرده است.

 

Dr. Farshad Bahadi

 

همچنین ۳ کتاب: رضایت مشتری یعنی چه (سال ۱۳۸۵) راز پرواز نام‌های تجاری (۱۳۸۸) و رزفر (۱۳۹۳) را تاکنون تألیف نموده‌اند.
دکتر فرشاد بهابادی پایه‌گذار دو جشنواره ملی: جشنواره قهرمانان صنعت ایران (۱۳۸۴) و جشنواره انتخاب یک‌صد برند برتر ایران (۱۳۹۰) است.
همچنین ایشان پایه‌گذار مفهوم ارزش‌گذاری برند یا دارایی‌های نامشهود در اقتصاد و سیستم بانکی ایران هستند که ارزش‌گذاری دو برند استقلال و پرسپولیس را انجام داده‌اند.
دکتر فرشاد بهابادی در حال حاضر به‌صورت حرفه‌ای خدمات مدیریت ریسک سنجی و مشاوره مالی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری را در ایران، امارات، انگلستان و آلمان ارائه می‌نمایند.

 


۱۵:۴۲:۲۷ | سه شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ | Tuesday 23 / 01 January / 2024