#انتخابات ریاست جمهوری #اخبار آموزش و پرورش #نقل و انتقالات فوتبال #غزه #پرسپولیس #استقلال

یک روش به صرفه برای خرید انواع میلگرد

میلگرد از جمله مهم‌ترین مقاطع فولادی موردنیاز در ساختمان‌سازی است که به‌منظور افزایش استحکام و مقاومت سازه‌های بتنی به کار می رود.

ازآنجایی‌که استفاده از میلگرد برای انجام هر پروژه ساختمانی از مهم‌ترین واجبات است، خرید آن به روش‌های گوناگونی صورت می گیرد. یکی از روش‌هایی که در شرایط اقتصادی موجود برای خریداران مطمئن و مفید است، خرید میلگرد با ال ‌سی است.

در مطلب پیش رو قصد داریم با میلگرد و انواع مختلف آن بیشتر آشنا شویم و شرایط فروش میلگرد با ال ‌سی را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیقی در این مورد به‌دست آورید.

An economical way to buy all kinds of rebar

میلگرد چیست و چه کاربردی در صنعت ساختمان‌سازی دارد؟

میلگرد نوعی مقطع فولادی به شکل استوانه است که با طول بسیار زیاد و به حالت توپر ساخته می شود. این قطعه به‌منظور استحکام بیشتر بتن در ساختمان‌سازی کاربرد دارد. اگرچه بتن دارای مقاومت فشاری بسیار مطلوبی است؛ اما در مقابل آن، به لحاظ مقاومت کششی و پیچشی عملکرد نامناسبی داشته که موجب آسیب‌پذیربودن بتن می گردد. در این راستا به هنگام بتن‌ریزی با استفاده از میلگرد می توان مقاومت و استحکام پیچشی و کششی بتن را تا سطح مطلوبی بهبود بخشید.

اهمیت و نقش میلگرد در سازه به‌قدری بالاست که می توان آن را از ضروری‌ترین و اصلی‌ترین مصالح موردنیاز یک سازه در نظر گرفت و خرید و استفاده آن در هر پروژه ساختمانی از ضروریات است.

خرید میلگرد با ال‌سی روشی اعتباری برای تهیه‌کردن میلگرد است که توسط برخی مجموعه‌های فروشگاهی آهن‌آلات ارائه می شود تا شرایط استفاده از این مهم ساختمانی در همه پروژه‌ها به‌راحتی امکان‌پذیر باشد.

انواع میلگرد و ویژگی‌های آنها

انواع مختلفی از میلگردها باتوجه‌به کاربردهای گوناگون در صنعت سازه در کارخانه‌ها تولید می شوند تا به‌تناسب نوع ساختمان‌ها یا سازه‌های در حال احداث به کار برده شوند.

دسته‌بندی میلگردها به طرق مختلفی امکان‌پذیر است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

دسته‌بندی میلگرد بر اساس مقاومت

دسته‌بندی میلگرد بر اساس سایز

در کشور ایران میلگردها در چهار سایز استاندارد ساخته می شوند که هریک از این محصولات در موقعیت‌ها و سازه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. که به شرح زیر است:

دسته‌بندی میلگرد بر اساس فرم و قالب ساخت

میلگردها همچنین در دسته‌بندی دیگری بر اساس فرم ظاهری و قالب ساخت به دودسته زیر تقسیم می شوند:

Classification of rebar based on form and mold

خرید میلگرد از چه راه‌هایی امکان‌پذیر است؟

در ایران کارخانه‌های زیادی در زمینه صنایع فولادی به تولید و عرضه انواع مختلف میلگرد می‌پردازند. این موضوع ناشی از اهمیت و کاربرد گسترده میلگردها در صنایع گوناگون است. قیمت میلگرد بر اساس پارامترهایی همچون نوع میلگرد، وزن آن و قیمت روز شمش محاسبه می شود.

راه‌های متفاوتی برای خرید میلگرد وجود دارد که خرید اقساطی یا چکی از انواع آن است. اما امروزه بسیاری از شرکت‌ها با فروش میلگرد با اعتبار اسنادی راه را برای خرید آسان‌تر میلگرد هموار نموده‌اند.

به هنگام خرید میلگرد با LC یا همان اعتبار اسنادی می‌توانید با ایجاد حساب بانکی مبلغ سفارش موردنظر را به همراه مدارک موردنیاز به بانک ارائه دهید. هنگامی که معامله به اتمام رسیده و کالای سفارش داده شده به دست خریدار می رسد، بانک مبلغ مشخص شده را به‌حساب فروشنده واریز می کند.

مرجعی که برای تهیه میلگرد با روش ال سی انتخاب می‌کنید اهمیت زیادی دارد. معمولا افراد به دنبال شرکتی با سابقه و اصیل هستند تا خیالشان از بابت خرید محصولات راحت باشد. در همین راستا می‌توانیم شرکت آروند شمش فولاد ایرانیان را معرفی کنیم که مجموعه‌ای پرقدرت با پرسنلی مجرب است که با هدف جلب رضایت مشتری در این حوزه فعالیت می‌کند.

جمع‌بندی

میلگردها مقاطع فولادی طویل و مستحکمی هستند که به هنگام ساختمان‌سازی به افزایش مقاومت بتن کمک می کنند. انواع متفاوتی از میلگردها با ویژگی‌های گوناگون در کارخانه‌ها تولید می شوند که بسته به شرایط، در صنایع مختلف کاربرد دارند. این طیف گسترده از انواع میلگردها در دسته‌بندی‌های گوناگونی ارائه می شوند تا خریداران بتوانند با بررسی دقیق ویژگی‌های هر نمونه و باتوجه‌به نیاز خود بهترین میلگرد را انتخاب کنند.

خرید میلگرد با ال‌سی که همان اعتبار اسنادی است، را می توان از مطمئن‌ترین و بهترین روش‌های خرید این محصول دانست که توسط واسطه‌ای مورداعتماد همچون انواع بانک‌ها صورت می گیرد.


۳:۰۲:۲۴ | پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ | Thursday 25 / 01 January / 2024