#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

میلگرد بستر چیست - برترین سازندگان میلگرد بستر در ایران و جهان

میلگرد بستر یکی از پرکاربردترین مصالح در صنعت ساختمان سازی است. این محصول می تواند مقاومت ساختمان و دیوارها را در برابر نیروهای کششی و فشاری بالا ببرد.

این میلگردها معمولا برای مقاوم سازی بیشتر سازه ها مورد استفاده قرار می گیرند و از ساختمان شما در برابر باد، طوفان، سیل و زلزله محافظت می کنند.

این محصولات دارای انواع مختلفی هستند و کاربردهای گوناگونی دارند. شما می توانید بر اساس نوع سازه خود و میزان بودجه ای که در اختیار دارید، یکی از مدل های این میلگردها را انتخاب کنید. برای خرید میلگرد بستر کافی است به وب سایت خانه بلوک سر بزنید و این محصولات را در انواع و اندازه های مختلف خریداری کنید.

میلگرد بستر خانه بلوک

نگاهی کلی به میلگرد بستر

میلگردهای بستر به دسته ای از مفتول های فولادی گفته می شود که برای افزایش مقاومت دیوارهای ملاتی در ساختمان ها و سازه های مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد. این مفتول ها دارای اندازه های مختلفی هستند و معمولا داخل درزهای واحد های ساختمانی همچون بتن یا بلوک های سیمانی قرار داده می شوند.

دقت داشته باشید که این محصولات به صورت طولی یا عرضی داخل دیوار قرار می گیرند و به طور موثر از آن ها در برابر تخریب محافظت می کنند. توجه کنید که این میلگردها اغلب در دیوارهای ملاتی مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند این دیوارها را در کوتاه ترین زمان، تقویت کنند. علاوه بر این، میلگرد بستر می تواند اتصالات موجود در دیوارها را نیز تقویت کرده و آن ها را محکم تر به یک دیگر متصل نماید.

معرفی انواع میلگردهای بستر

میلگرد بستر دارای مدل های مختلفی است. این دسته بندی بر اساس جنس میلگردها تعیین می شود. شما می توانید بر اساس نوع کاربرد و محل قرارگیری آن ها یکی را انتخاب کرده و در سازه های خود مورد استفاده قرار دهید. از جمله بهترین میلگردهای بستر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استنلس استیل

نخستین مدل از میلگردهای بستر جنسی از استنلس استیل دارند. این محصولات از فولاد ضد زنگ تولید شده اند و بهترین انتخاب برای محیط های بیرونی و مرطوب محسوب می شوند. به عنوان نمونه اگر قصد ساختمان سازی در شمال کشور را دارید، بهتر است از این نوع میلگرد بستر استفاده کنید. در واقع در این میلگردها فولاد ضد زنگ با 10 درصد از کروم ترکیب می شود و مقاومت آن در برابر زنگ زدن افزایش پیدا می کند.

میلگرد بستر خانه بلوک

مهم ترین مزایای استفاده از میلگرد بستر در سازه ها

فولاد گالوانیزه

دومین مدل از میلگردهای بستر از جنس فولاد گالوانیزه ساخته می شوند. این نوع از میلگردها دارای لایه ای پوششی از جنس روی هستند و مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند. روی می تواند از فولاد در برابر رطوبت موجود در هوا محافظت کرده و طول عمر آن را افزایش دهد. دقت داشته باشید که این نوع از میلگردها از مقاومت بالایی در برابر آب برخوردار هستند و در تماس با آب آسیب نمی بینند.

مهم ترین مزیت های استفاده از میلگرد بستر

با استفاده از میلگرد بستر از مزیت های متعددی بهره می برید. این مزایا باعث شده اند تا بسیاری از کارفرمایان در پروژه های ساختمانی خود از این محصولات استفاده کنند. با شناخت مزیت های استفاده از این میلگردها راحت تر می توانید برای خرید آن ها تصمیم گیری کنید. از جمله مهم ترین این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

میلگرد بستر خانه بلوک

مهم ترین ویژگی های میلگردهای بستر ساختمانی

ویژگی های مهم میلگرد بستر

مفتول های بستر در قطرهای مختلفی در بازار موجود هستند که کمترین اندازه آن ها 4 میلی متر است. دقت داشته باشید که در زمان قرار دهی این میلگردها قطر آن ها نباید بیشتر از نصف ملات موجود روی بستر باشد. توجه کنید که عرض میلگردها نیز باید با اندازه دیوار شما همخوانی داشته باشد. از جمله سایر ویژگی های این میلگردها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

میلگرد بستر خانه بلوک

بهترین مرکز فروش میلگردهای بستر در ایران

برترین سازندگان میلگرد بستر در ایران و جهان

  1. خانه بلوک
  2. هوملکس
  3. کمورلینگ

سخن پایانی

میلگرد بستر یکی از بهترین مصالح ساختمانی برای افزایش مقاومت سازه ها است. این محصولات در دیوارهای ملاتی به صورتی طولی یا عرضی استفاده می شوند و از آسیب دیوارها در زمان زلزله، سیل و... جلوگیری می کنند. تعداد زیادی از کارفرمایان برای افزایش استحکام ساختمان های خود از این میلگردها استفاده می نمایند. این محصولات در دو جنس فولاد گالوانیزه و استنلس استیل توسط خانه بلوک تولید می شوند. شما می توانید به راحتی در کوتاه ترین زمان این میلگردها را از این سایت تهیه کرده و آن ها را در محل خود تحویل بگیرید.

میلگرد بستر خانه بلوک


۴:۲۲:۰۲ | دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ | Monday 24 / 06 June / 2024