کرونا
بورس
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
سامانه سجام sejam.ir
وام اجاره مسکن tem.mrud.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

ثبت‌نام مسکن ملی در 6 استان دیگر آغاز شد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت‌نام ۶ استان دیگر از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز و تا ۲۶ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از ساعت ۱۰ صبح ۲۳ آذر ماه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن tem.mrud.ir شش استان دیگر از جمله اصفهان، زنجان، هرمزگان، لرستان، گیلان و مازندران آغاز شد گفت: ثبت‌نام این ۶ استان تا ۳ روز  دیگر ادامه خواهد داشت، ولی هر زمان که ظرفیت ثبت‌نام تکمیل شود ثبت‌نام به اتمام می‌رسد.

او افزود: تجربه روز‌های گذشته نشان داده که ثبت‌نام ظرف چند ساعت انجام و ظرفیت‌ها تکمیل می‌شود.

کباری / آغاز ثبت‌نام 6 استان در طرح اقدام ملی مسکن / مرحله اول طرح اقدام ملی 30 آذر به اتمام می‌رسد

محمودزاده با اشاره به اینکه مجموعه استان‌هایی که در مرحله اول ثبت نامشان انجام می‌شود تا پایان آذرماه به اتمام می‌رسد و ثبت‌نام مرحله دوم هم با ظرفیت‌سازی جدید آغاز می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ۴ شهر در آیین‌نامه قانون طرح اقدام ملی مسکن مطرح شده است گفت: متقاضیان این طرح باید از اول سال ۸۴ فاقد مالکیت باشند گفت: متقاضیان از ابتدای انقلاب نباید از هیچ امکانات دولتی از جمله زمین، خانه، ملک و تسهیلات یارانه‌ای استفاده کرده باشند و متقاضیان باید متأهل و سابقه سکونت ۵ سال در شهر مورد نظر خود را داشته باشند.


ورود به سایت مسکن ملی tem.mrud.ir, ثبت نام طرح اقدام ملی تامین مسکن
موافقت بانک مرکزی با افزایش سقف وام مسکن + جزئیات

او افزود: متأسفانه بسیاری از متقاضیان بدون توجه به شرایط در سایت مسکن ملی tem.mrud.ir  ثبت‌نام می‌کنند که بلافاصله بعد از  بررسی‌ها در صورتی که فاقد شرایط لازم باشند حذف می‌شوند.

محمودزاده توضیح داد: متأسفانه متقاضیانی که فاقد شرایط هستند اقدام به ثبت‌نام می‌کنند و همین موضوع علاوه بر آنکه باعث می‌شود افراد واجد شرایط ثبت نام نکنند بلکه باعث می‌شود فرجه زمانی از سیستم‌های دولتی هدر برود.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: تاکنون ۸۷ هزار نفر در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند و با توجه به آنکه ثبت‌نام  ۶ استان دیگر از فردا آغاز می‌شود پیش بینی می‌شود تعداد ثبت‌نام کنندگان به ۱۲۰ هزار نفر برسد.

او افزود: تا پایان آذر ماه ثبت نام مسکن ملی tem.mrud.ir همه استان‌ها به اتمام می‌رسد و مرحله اول ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن به پایان می‌رسد.

محمودزاده تصریح کرد: هفته گذشته ثبت‌نام طرح اقدام ملی در استان‌های سمنان، ایلام، جنوب سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و خراسان رضوی آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۲ آذرماه ادامه داشت.


آخرین اخبار مسکن, شرایط تسهیلات خرید مسکن

پویشگر: خبرپو     منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۳:۵۵:۰۴ | شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ | Saturday 14 / 12 December / 2019
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon