اخبار کرونا
سامانه سلامت کرونا salamat.gov.ir
اخبار هواشناسی
سیل و طوفان
اخبار تعطیلی ها
برجام
حمایت معیشتی
اخبار فرهنگیان

مثبت بودن تست کرونای سخنگوی دولت صحت دارد؟

خبر مثبت بودن تست کرونای علی ربیعی سخنگوی دولت تکذیب شد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی انتشار خبری مبنی بر مثبت بودن تست کرونای سخنگوی دولت، یک منبع مطلع گفت که این خبر کذب محض است.
دفتر سخنگوی دولت نیز این خبر را تکذیب کرده‌است.

خبر مثبت بودن تست کرونای سخنگوی دولت  صحت ندارد


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی ربیعی درباره خبر مثبت بودن تست کرونا ویروس خود اظهار کرد: با توجه به توصیه دکتر حریرچی و با وجود نداشتن علائم اولیه، تست کرونا داده ام.

 ربیعی ضمن تشکر و قدردانی از کسانی که نگران سلامتی او بوده‌اند گفت: بعد از جلسه با تولیدگران ایرج حریرچی، معاون وزیر بهداشت، با او تماس گرفته و خبر مثبت بودن تست کرونای خودش را داده و به ربیعی هم توصیه کرده است که تست را انجام دهد.

سخنگوی دولت اضافه کرد: فاقد علائم اولیه کرونا بوده است اما برای احتیاط و اطمینان از سلامت اطرافیان تست داده است که نتیجه آن نیز دو روز آینده مشخص خواهد شد.

ربیعی درباره غیبت در جلسه ستاد ملی کرونا گفت: با توجه به این شرایط و با هماهنگی با رییس جمهوری تصمیم گرفته برای استراحت و پرهیز از ابتلای احتمالی دیگران در جلسه شرکت نکند.

سخنگوی دولت گفت: مبارزه با کرونا نیاز به فضای سالم خبری و همراه با همبستگی ملی دارد که متأسفانه کروناهراسی و دامن زدن به شایعه‌ها این دو اصل را تضعیف کرده است و کسانی آگاهانه و با غرض و یا ناآگاهانه و با زیرپا گذاشتن اخلاق حرفه‌ای به این فضا دامن می‌زنند.

او به شایعات مختلف این روزها مانند استعفانامه جعلی وزیر بهداشت یا نامه جعلی معاون وزیر درباره کرونا به عنوان مصادیقی از این غرض‌ورزی اشاره کرد.

نتیجه تست ربیعی فردا یا پس فردا مشخص می‌شود

کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم مثبت بودن تست کرونا علی ربیعی را تکذیب کرد و گفت: نتیجه تست ربیعی فردا یا پس فردا مشخص می‌شود.

او درباره شایعه‌های مطرح شده مبنی بر مثبت بودن تست کرونا سخنگوی دولت، افزود: قرار بود امشب از ربیعی تست کرونا گرفته شود و هنوز نتیجه تست مشخص نیست.

گفتنی است؛ امروز نتیجه تست کرونا ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت مثبت شد و با توجه به حضور حریرچی در نشست خبری روز گذشته با علی ربیعی، احتمال ابتلای سخنگوی دولت به کرونا داده می‌شود.


۹:۵۷:۴۵ | چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ | Wednesday 26 / 02 February / 2020
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!
زودتر از دیگران از آخرین حاشیه ها, اخبار مهم و جنجالی روز, با خبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز