اخبار تعطیلی ها و محدودیت های کرونایی
اخبار کرونا
یارانه
نرخ ارز
بورس
سامانه سجام sejam.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
سهام عدالت samanese.ir
هواشناسی
وضعیت راه‌ها
انتخابات آمریکا
قره باغ
قیمت سکه و طلا
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار انتخابات 1400
سامانه شاد shad.ir
اخبار فرهنگیان

پیش بینی قیمت سکه در پنجشنبه ۸ آبان؛ کمین سکه برای ریزش به انتهای تابستان

شواهد نشان می دهد در بازار سکه امادگی کاهش قیمت به کمترین حد در پاییز وجود دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز، بازار سکه بر سر یک دوراهی قرار گرفته است؛ الگوی کاهشی خود را با قدرت بیشتری ادامه دهد یا اینکه با حمایت های معامله گران تلاش کند کانال 13 میلیون تومانی را حفظ کند. دو موج بلند ریزشی سکه از تاریخ 24 مهر نشان می دهد که بازار در صورت تبعیت از رفتار پیشین خود به زیر 13 میلیون تومان خواهد رفت؛ کانالی که کف قیمت سکه از ابتدای پاییز بوده است.

کمین سکه برای ریزش به انتهای تابستان
سناریوی ضعیف تر این است که سکه به سوی سقف 15 میلیون تومانی با قدرت حرکت کند که با توجه به شرایط بازار کمی دور از ذهن می رسد. ممکن است سکه جهش کوچکی به کانال 14 میلیونی کند و بار دیگر با سرعت به همان کانال 13 میلیون تومانی و حتی پایین تر بازگردد. ولی شکل گیری روند صعودی پیش از انتخابات آمریکا، نیاز به تغییر جو سیاسی و آرایش انتخاباتی در آمریکا دارد.

روند سکه از 24 مهر سقوط های بلند و جهش های کوچکی بوده است که ادامه پیدا نکرده اند. با توجه به افت قیمت دلار و رفتن اونس طلا به زیر هزار و 900 دلار غیرطبیعی نیست که امروز فلز گران بهای داخلی به کمترین قیمت خود در پاییز برسد.

با این حال، بازار در روزهای اخیر به راحتی هم به افت قیمت ها تن نداده است و هر بار سعی کرده است با مقداری از افزایش، رضایت بخشی از مالداران را جلب کند. این مساله به معنای آن است که افزایش محدود سکه هم نمی تواند رویداد غیرمنتظره ای باشد، هر چند که برای روزهای آینده، شانس کاهشی ها برای پایین بردن قیمت بیشتر به نظر می رسد.

Capture

 

پویشگر: خبرپو     منبع: اقتصاد نیوز

۹:۴۶:۲۶ | پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ | Thursday 29 / 10 October / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon