#اخبار کرونا #نمایشگاه مجازی کتاب تهران tehranbookfair.ir #ارز دیجیتال #آلودگی هوا #لایحه بودجه 1400 #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

اولین قضاوت فغانی در لیگ قهرمانان/ تیم داوری تمام ایرانی در مصاف چین و ژاپن

امروز دو تیم ویسل کوبه و گوآنگژوی ، آخرین دیدار خود را در مرحلله گروهی مسابقات گروه هفتم لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌کنند.

به گزارش "ورزش سه"، در فاصله 4 روز مانده تا آغاز بازی های لیگ قهرمانان آسیا بود که تیم "جوهوردارالتعظیم" مالزی از حضور در رقابت ها انصراف داد و گروه هفتم مسابقات را سه تیمی باقی گذاشت؛ جایی که ویسل کوبه، گوآنگژو اورگرانده و سوآن سامسونگ تاکنون دو بازی انجام داده اند.
در حال حاضر نماینده فوتبال ژاپن که آندرس اینیستا را هم در ترکیب خود می‌بیند، امتیازات کامل را کسب کرده و دو تیم سوآن سامسونگ کره و گوآنگژوی چین با یک امتیاز رتبه های دوم و سوم را در اختیار دارند.

در شرایطی که ویسل کوبه صعودش به دور بعدی مسابقات را با کسب دو پیروزی مسجل کرده، همچنان دو بازی دیگر پیش روی این سه تیم قرار دارد و روز آینده علیرضا فغانی در شرایطی برای قضاوت دیدار نماینده چین و ژاپن در استادیوم الجنوب قطر انتخاب شده، که نتیجه بازی برای گوآنگژوی یک امتیازی، اهمیت فراوانی دارد.

مانند همیشه در این مسابقه نیز منصوری و ابوالفضلی علیرضا فغانی را در قضاوت این مسابقه یاری می‌کنند و موعود بنیادی‌فر نیز به عنوان داور چهارم در این بازی حساس منطقه شرق آسیا حضور خواهد داشت.

پویشگر: خبرپو     منبع: ورزش سه

۸:۵۴:۱۴ | شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | Saturday 28 / 11 November / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز