#انتخابات ریاست جمهوری #اخبار آموزش و پرورش #نقل و انتقالات فوتبال #غزه #پرسپولیس #استقلال

دریافت وام رسالت

وضعیت اقتصادی نقش مستقیمی‌بر روی سطح رفاه و آسایش زندگی ایفا می‌کند. تامین سرمایه از راه‌های مختلفی صورت می‌گیرد که وام گرفتن یکی از این راهکار‌ها به شمار می‌آید.

وام در واقع نوعی قرض است که فرد در قبال دریافت مقدار مشخصی پول، متعهد می‌شود که در زمان تعیین شده با افزودن سودی ثابت آن را برگرداند. امروزه انواع و اقسام وام‌ها در موسسات مالی و اعتباری وجود دارند که هر کدام باهم در جزئیات متفاوت هستند که بیش‌ترین تفاوت در نحوه محاسبه سود و زمان بازپرداخت وام می‌باشد.

تامین سرمایه

گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که شما برای دریافت وام عجله دارید در این شرایط می‌توانید از تسهیلات بانک رسالت استفاده کنید. شما به صورت اینترنتی می‌توانید مراحل ثبت نام و اخذ وام رسالت را انجام دهید. سقف وام رسالت 200 میلیون تومان است و 2 درصد کارمزد به آن تعلق می‌گیرد؛ این در مقایسه با کارمزد‌های 18 درصدی سایر موسسات یک ویژگی مثبت به شمار می‌آید.

زمان باز پرداخت اقساط وام رسالت 1 سال الی 5 سال است و در صورتی که مدت زمان سپرده گذاری شما قبل از دریافت وام بیشتر باشد این بازپرداخت نیز می‌تواند در زمان طولانی تری صورت گیرد. معمولا دو هفته بعد از تشکیل پرونده، پول به حساب شما واریز می‌شود. برای دریافت وام رسالت شما نیاز به ضامن رسمی دارید که این شخص هم باید از قبل در بانک رسالت حساب داشته باشد.

https://khabarpu.com/img/post/1677668942.jpg

 

مراحل دریافت وام رسالت

برای دریافت وام رسالت می‌توانید طبق مراحل زیر پیش بروید:

برای این‌که بتوانید وام رسالت را دریافت کنید باید حداقل 3 ماه وحداکثر 6 ماه از افتتاح حساب شما در این بانک سپری شده باشد. در صورت نداشتن حساب، می‌توانید به صورت مجازی و اینترنتی مراحل افتتاح حساب را طی کنید.

بعد از درخواست شما مبنی بر دریافت وام، مراحل اعتبار سنجی آغاز می‌شود. این مرحله در حدود 7 الی 10 روز کاری طول می‌کشد و نتیجه این مرحله ارتباط مستقیمی‌ با میزان وام دریافتی شما دارد؛ همچنین در این مرحله حداکثر قسط ماهانه قابل پرداخت توسط وام گیرنده تعیین می‌شود.

بعد از این‌که صحت و درستی مشخصات و مدارک تایید شد و مرحله اعتبار سنجی با موفقیت طی شد؛ در این شرایط می‌توانید بر اساس مقدار مبلغ وام، مدت زمان بازپرداخت و هزینه هر قسط را مشاهده کنید. شما برای دستیابی به هر یک از این اطلاعات نیازی به مراجعه حضوری و ایستادن در صف‌های طولانی ندارید بلکه به راحتی و از طریق صفحه کاربری خود به صورت اینترنتی می‌توانید تمامی‌این مراحل را طی کنید.

بعد از این‌که شرایط و نحوه بازپرداخت دریافت وام رسالت را در وب سایت مشاهده کردید؛ در صورتی که شرایط مورد تایید شما نیز باشد می‌توانید نسبت به دریافت وام اقدام کنید. به این منظور باید گزینه درخواست تسهیلات را فعال کنید. نکته مهمی‌که باید به یاد داشته باشید این است که اعتبار سنجی تنها یک سال اعتبار دارد و بعد از سپری شدن این مدت زمان باید یک بار دیگر این مراحل را طی کنید.

https://khabarpu.com/img/post/1677668949.png

 

سخن پایانی

دریافت وام یکی از راه‌های تامین سرمایه است که در بازه زمانی کوتاهی می‌توانید به آن دست یابید. یکی از موسسات مالی که شرایط خوبی برای دریافت وام دارد، بانک رسالت است. شما به صورت اینترنتی می‌توانید تمامی مراحل دریافت وام را انجام دهید.


۱۴:۳۹:۴۲ | چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ | Wednesday 01 / 03 March / 2023