#اخبار کرونا #ماه رمضان #اخبار برجام #لیگ قهرمانان آسیا #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 #سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #بیت کوین و ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

امروز؛ آغاز هم زمان فروش فوری و پیش فروش محصولات سایپا

دو طرح 'فروش فوری' و 'پیش فروش' محصولات سایپا از ساعت ۱۴ امروز ۱۸ بهمن ۹۹ آغاز می‌شود.

اجرای هم زمان فروش فوری و پیش فروش محصولات سایپا

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما در این شیوه فروش، ۶ مدل از محصولات سایپا به صورت فروش فوق العاده و ۹ مدل از محصولات به صورت پیش فروش یکساله عرضه می‌شود و مشتریان امکان مشارکت در یک یا هر دو طرح عرضه را دارند.

براساس اعلام گروه خودروسازی سایپا با هدف تسریع و تسهیل در مشارکت متقاضیان، برای نخستین بار و به صورت هم زمان دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات به مناسبت دهه مبارک فجر اجرا می‌شود.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: در این طرح‌های فروش خودرو‌های سایپا۱۵۱، تیبا صندوقدار و تیبا۲، ساینا و کوئیک دنده‌ای به همراه کوئیک. آر در طرح فروش فوق العاده و خودرو‌های شاهین، تیبا صندوقدار و تیبا۲، ساینا و کوییک دنده ای، سایپا۱۵۱، کوییک. اس، ساینا. اس و کوییک. آر نیز در طرح پیش فروش با موعد تحویل حداکثر یکساله عرضه خواهند شد.

به گفته حسین کاظمی فرآیند ثبت نام مشتریان در این شیوه عرضه محصولات به شکلی طراحی شده که مشتریان می‌توانند در هر یک از طرح‌ها یا هر دو طرح فروش ثبت نام کنند و در روز قرعه کشی، ابتدا منتخبین فروش فوق العاده مشخص می‌شود و سپس سایر ثبت نام کنندگان در قرعه کشی طرح پیش فروش با موعد تحویل یک ساله شرکت داده خواهند شد.

وی تاکیدکرده است: با هدف عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی و کم کردن نقش واسطه‌ها در بازار خودرو، محدودیت‌های قبلی برای ثبت نام در این طرح‌های فروش نیز در نظر گرفته شده است.

متقاضیان مشارکت در این طرح‌های فروش می‌توانند از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۸ بهمن ماه به مدت سه روز و به صورت ۲۴ ساعته با ورود به سایت فروش سایپا saipa.iranecar.com سامانه فروش اینترنتی محصولات سایپا اطلاعات شخصی را وارد کرده و پس از دریافت کدکاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

پویشگر: خبرپو     منبع: صدا و سیما

۹:۵۲:۴۰ | شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ | Saturday 06 / 02 February / 2021
آخرین اخبار روز