اخبار کرونا
سامانه سلامت کرونا salamat.gov.ir
اخبار هواشناسی
سیل و طوفان
اخبار تعطیلی ها
برجام
حمایت معیشتی
اخبار فرهنگیان

اعلام زمان ثبت نام اینترنتی اسکان فرهنگیان

دبیر ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان فارس از آغاز ثبت نام اینترنتی اسکان فرهنگیان از 11 اسفندماه خبر داد.

دبیر ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان فارس از تجهیز مدارس استان برای سفرهای نوروز99 خبر داد.

آغاز ثبت نام اینترنتی اسکان فرهنگیان از 11 اسفندماهمحمد ظاهر مزارعی در گفت و گو با خبرنگار فارس در شیراز با بیان اینکه ستاد از 2 ماه پیش کار خود را آغاز کرده و اعضا و کارگروه های آن مشغول به فعالیت هستند، اظهارداشت: ستاد مرکزی تشکیل و ابلاغ ها صادر شده است.
رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش فارس از مشخص شدن پایگاه اسکان فرهنگیان در شیراز و شهرستان ها خبر داد و افزود: برنامه ریزی و جلسات هفتگی بدین منظور به طور مرتب برای پذیرایی مطلوب از فرهنگیان در طول تعطیلات نوروزی انجام می گیرد.
مزارعی از آغاز ثبت نام اینترنتی اسکان فرهنگیان از 11 اسفندماه خبر داد و گفت: همکاران می توانند با مراجعه به سامانه اسکان فرهنگیان eskan.medu.ir  و نیز سامانه اسکان فرهنگیان reserve.medu.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند و پذیریش از 29 اسفندماه آغاز خواهد شد.
وی با اعلام اینکه 10 هزار کلاس درس برای اسکان فرهنگیان در فارس در نظر گرفته شده، گفت: یک هزار کلاس درس هم در صورت اضطرار آمادگی پذیرایی از فرهنگیان را دارند.

به گفته دبیر ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان فارس، متقاضیان می توانند برای استفاده از تسهیلات اسکان به سایت اسکان فرهنگیان eskan.medu.ir مراجعه کنند.
مزارعی منظور از تجهیز کلاس های درس برای اسکان را مورد اشاره قرار داد و گفت: دو گروه کلاس داریم که الف و ب دسته بندی می شوند؛ گروه الف کلاس ها مجهز به یخچال، تلویزیون، فرش، پتو، بالش و دیگر اقلام مربوطه پیش بینی شده است.
وی اضافه کرد: در گروه ب کلاس ها یخچال و تلویزیون به صورت عمومی است و عموما در راهروها و سالن نمازخانه قرار دارند.
یادآور می شود: ۶۶ پایگاه اسکان نوروزی فرهنگیان در استان فارس راه اندازی شده است.پویشگر: خبرپو     منبع: فارس

۱۶:۱۷:۴۳ | شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ | Saturday 22 / 02 February / 2020
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!
زودتر از دیگران از آخرین حاشیه ها, اخبار مهم و جنجالی روز, با خبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز