اخبار تعطیلی ها و محدودیت های کرونایی
اخبار کرونا
یارانه
نرخ ارز
بورس
سامانه سجام sejam.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
سهام عدالت samanese.ir
هواشناسی
وضعیت راه‌ها
انتخابات آمریکا
قره باغ
قیمت سکه و طلا
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار انتخابات 1400
سامانه شاد shad.ir
اخبار فرهنگیان

حقوق معلمان حق التدریس آزاد به طور کامل پرداخت می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش گفت: حقوق معلمان حق التدریس آزاد و خرید خدمات آموزشی حتی در ایام آموزش مجازی به طور کامل پرداخت می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش در بخش خبری ۱۷ شبکه خبر درباره نحوه پرداخت حق الزحمه معلمان حق التدریس با اشاره به اینکه در سال تحصیلی آینده با توجه به شیوع کرونا نوع آموزش‌ها به طور حضوری، نیمه حضوری یا ترکیبی خواهد بود، اظهار کرد: معلمان در هر کدام از این اشکال آموزش، نقش خودشان را ایفا می‌کنند.

او ادامه داد: با توجه به عملکرد معلمان در این ایام،  نحوه پرداخت حق التدریس‌ها تفاوتی نمی‌کند و مانند سابق خواهد بود بنابراین نگرانی بابت پرداختی وجود ندارد.

پرداخت حقوق معلمان حق التدریس آزاد به طور کامل انجام می‌شود

بیشتر بخوانید:

 
الهیار ترکمن با اشاره به نحوه پرداخت حق‌التدریس معلمان حق‌التدریس آزاد و خرید خدمات آموزشی، بیان کرد: روش آموزش به هر کدام از سه روش گفته‌شده هم که باشد تغییری در روند حقوق این گروه از معلمان وجود ندارد و حق‌الزحمه به طور کامل پرداخت خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش درباره نحوه پرداخت حقوق معلمان غیردولتی گفت: روند پرداخت حقوق برای این معلمان طبق ضوابط سازمان مدارس غیردولتی انجام خواهد شد.

معوقه‌ای به معلمان حق التدریس نداریم

الهیار ترکمن با اشاره به اینکه معوقه‌ای به معلمان حق التدریس نداریم، گفت: درمورد معلمان خرید خدمت آموزشی ۲ ماه به آنها طلبکار هستیم که سعی داریم در همین تابستان آن را پرداخت می‌کنیم.

او با بیان اینکه از نظر نرخ به کارگیری نیروی انسانی برای سال تحصیلی آینده تغییری نداریم، تصریح کرد: شیوع کرونا فقط شیوه آموزش را تغییر داده است و مانند گذشته ترکیبی از نیرو‌های رسمی، پیمانی، سرباز معلم و سایر روش‌های مرسوم را برای سال پیش رو داریم، ولی آموزش‌ها و حضور با توجه به شیوه آموزش تغییر پیدا می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه برای بهبود زیرساخت آموزش مجازی بودجه‌ای در نظر گرفته شده است یا خیر، اظهار کرد: در چند ماهه اخیر همکارانم به دنبال توسعه زیرساخت‌های شبکه شاد shadweb.iranlms.ir هستند تا با شروع سال تحصیلی مشکلی وجود نداشته باشد البته در شرایط فعلی از نظر سخت افزاری جلو هستیم تا این شبکه بدون وقفه کار خودش را انجام دهد همچنین تست‌های مختلفی داریم تا با وقفه کار آموزش را دنبال نکنیم.

 


پویشگر: خبرپو     منبع: باشگاه خبرنگاران

۹:۵۳:۳۷ | چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ | Wednesday 29 / 07 July / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon