#اخبار کرونا #ماه رمضان - اوقات شرعی #لیگ قهرمانان آسیا #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما #اخبار برجام #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #بیت کوین و ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

آخرین جزییات از تیراندازی در خیابان سردار جنگل تهران

سردار رحیمی ضمن تشریح جزییاتی از تیراندازی در خیابان سردار جنگل تهران گفت: دختری که در این حادثه مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شده و حال او مصاعد و رو به بهبود است.

آخرین جزییات از تیراندازی در خیابان سردار جنگل تهران/ حال عمومی دختر مجروح خوب است

به گزارش برنا؛ سردار رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ در خصوص حادثه تیراندازی سردار جنگل گفت: کلانتری ۱۴۰ باغ فیض با یک مورد سرقت خودرو در این منطقه برخورد کردند.

او افزود:  پلیس شاهد پلاک سرقتی بوده و اقدام به تعقیب و مراقبت می کنند.

سردار رحیمی تصریح کرد: خودروی سرقتی و سارقان تحت تعقیب پلیس قرار می گیرند در ادامه این تعقیب و گریز تیراندازی از سوی مجرمان و پلیس رخ می دهد.

به گفته او به دلیل این تیراندازی ها یک دختر که به همراه مادرش در حال عبور از آن منطقه بود مجروح می شود. همکاران پلیس به دلیل مجروحیت این دختر کار را ادامه نمی دهند.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: سریعا این دختر به بیمارستان منتقل می شود و هم اکنون حالش مصاعد و رو به بهبود است به دنبال سارقان هستیم و اطلاعات مناسب به دست آمده است.

سردار رحیمی افزود: با هزینه نیروی انتظامی اقدامات درمان در حال انجام است و بنده پیگیر  وضعیت سلامتی مجروح هستم.

پویشگر: خبرپو     منبع: برنا

۱۲:۵۰:۵۷ | سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ | Tuesday 09 / 03 March / 2021
آخرین اخبار روز