#انتخابات ریاست جمهوری #شهید رئیسی #غزه #پرسپولیس #استقلال #اخبار آموزش پرورش و فرهنگیان

آموزش سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir, راهنما خرید سایت لیزینگ فرهنگیان


راهنمای سایت لیزینگ فرهنگیان


 • تور استانبول لحظه آخری از 9,950,000 تومان
 • تور دبی لحظه آخری از 12,700,000 تومان
 • جذب بدون محدودیت معلم در شهرستان‌های تهران
 • دلار کاهشی شد
 • رشد اقتصادی ایران به مرحله پایدار رسید
 • چشمک پدیده لیگ به پرسپولیس
 • اطلاعیه مهم بیمه آتیه سازان | بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته بخوانند
 • نحوه اعتراض به پیامک کشف حجاب در خودرو اعلام شد
 • کارشناسی داوری پرسپولیس - استقلال خوزستان : کوپال ناظمی در نتیجه اثرگذار بود!؟ / نظر کارشناسان
 • واکنش مربی تراکتور به صدرنشینی پرسپولیس

 • فیلم آموزش خرید از فروشگاه سایت لیزینگ و رفاه فرهنگیان

   

  راهنمای ثبت اطلاعات در سامانه ثبت نام اینترنتی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان www.lfco.ir
  هر کدام از متقاضیان تسهیلات وام خودرو، جهت ورود به سامانۀ ثبت نام اینترنتی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان نیاز به دریافت رمز عبور دارند که باید با مراجعه به کارشناسی تعاون اداره محل خدمت خود این رمز را دریافت نمایند. نام کاربری همان کد پرسنلی متقاضی می باشد .

  واریز پیش پرداخت تنها از طریق درگاه آنلاین و در زمان ثبت نام اینترنتی امکان پذیر است لذا خواهشمند است از واریز وجه نقد به حسابهای این شرکت جدا خودداری فرمایید.

  ثبت اطلاعات در شش مرحله بشرح ذیل انجام می پذیرد که هر متقاضی باید بعد از ورود به سامانه پس از ملاحظه و پذیرش شرایط ثبت نام کلیۀ موارد موجود در هر مرحله را تکمیل نماید :

  قدم اول انتخاب نوع بیمه بدنه : توجه فرمایید با توجه به اینکه امکان ابطال بیمه نامه و استرداد وجه میسر نمی باشد در هنگام انتخاب گزینه بیمه بدنه دقت فرمایید چون در صورت انتخاب اشتباه امکان ابطال بیمه بدنه موجود نمی باشد.

  قدم دوم ثبت مشخصات مالک خودرو : کلیه اطلاعات شخصی و پرسنلی متقاضی خرید خودرو (مالک خودرو که سند خودرو به نام او صادر خواهد شد ) در این بخش تکمیل می گردد .
  در تکمیل این بخش باید به نکات زیر توجه نمود :
  - کد ملی بدون درج فاصله و یا خط تیره ثبت گردد ( طبق نمونه زیر).
  - در کلیه فیلدهای تاریخ مانند تاریخ تولد ، تاریخ صدور شناسنامه و غیره باید اعداد روز و ماه دورقمی ثبت گردند ( طبق نمونه زیر). یعنی بعنوان مثال متولد سوم خرداد ماه چهل و سه باید بصورت مقابل ثبت گردد ( 1343/03/03)
  - شماره حساب مندرج در فیش حقوق خود را مانند نمونه زیر وارد نمایید .
  - شماره تلفن منزل یا محل کار باید با ذکر کد شهرستان ثبت گردند ( مطابق شکل زیر) .
  - شماره تلفن همراه باید باید با عدد صفر شروع  و بدون فاصله یا خط تیره ثبت گردد ( طبق نمونه زیر).
  - توجه فرمایید نمایندگی تحویل دهنده خودرو ، جهت تحویل خودور از طریق شماره تلفنهایی که ثبت نموده اید با شما تماس خواهند گرفت.
  و در پایان هر مرحله نیز دکمه < دخیره اطلاعات  > را کلیک نمایید و منتظر بمانید تا سیستم پیام ثبت موفقیت آمیز اطلاعات را اعلام نماید.

  راهنمای ثبت اطلاعات 


  قدم سوم ثبت آدرس محل سکونت مالک خودرو : این آدرس باید مطابق با آدرس پستی مندرج در قبض تلفن باشد . در صورت هرگونه مغایرت آدرس و کد پستی ، در مرحله ارسال مدارک به درب منزل یا صدور سند ، مواجه با مشکل و تأخیر خواهید شد . ضمنا کد پستی ده رقمی بدون درج فاصله یا خط تیره ثبت گردد .

  در این بخش شما می توانید از طریق پیوند موجود در این صفحه ، به وب سایت شرکت خودرو ساز مراجعه نموده ، نزدیکترین نمایندگی محل سکونت خود را که مایل هستید خودرو را از آن نمایندگی تحویل بگیرید انتخاب و نام و کد نمایندگی فوق را در سامانه لیزینگ و رفاه

  فرهنگیان  ثبت نمایید . ( فعلا فعال نمی باشد)

  ثبت آدرس متقاضی

  4- مرحله بعدی انتخاب و ذخیره رنگ خودرو درخواستی و ثبت فیش واریزی می باشد . دقت نمایید پس از انتخاب رنگ خودرو حتما روی دکمه ذخیره رنگ خودرو کلیک نمایید . پس از انتخاب رنگ خودرو ، مبلغی که باید بابت پیش پرداخت بصورت آنلاین پرداخت گردد ظاهر می گردد .

  انتخاب رنگ خودرو

  جهت پرداخت آنلاین پس از تکمیل موارد خواسته شده حتما روی دکمه ذخیره کلیک نمایید . به هنگام پرداخت آنلاین دقت نمایید پس از پرداخت به هیچ عنوان امکان تغییر نوع بیمه بدنه امکان پذیر نمی باشد .


  5 و 6- مراحل تکمیل مشخصات پرسنلی و آدرس محل سکونت ضامن نیز مشابه متقاضی می باشد و کلیه موارد فوق در ثبت تاریخهای تولد و صدور شناسنامه و شماره تلفن و کد ملی و کد پستی عیناٌ رعایت گردد.


  7- مرحله پایانی ، قطعی نمودن ثبت نام و دریافت فرمهای ثبت نام می باشد . در این مرحله درصورت نداشتن کسری واریزی و تکمیل کلیه فیلدهای ثبت نام دکمه دریافت فرمهای ثبت نام ظاهر میگردند . از هر سه فرم چاپ بگیرید و بهمراه سایر مدارک به کارشناس تعاون اداره محل خدمت خود تحویل دهید .
   

  نکته مهم ( انصراف از ثبت نام ) : هر متقاضی در صورت تمایل به انصراف از ثبت نام  می تواند از طریق منوی سایت و کلیک روی دکمه انصراف ، انصراف خود را اعلام نماید . در صورت واریز وجه ، مشخصات پرداخت آنلاین را بهمراه درخواست انصراف خود کتاباً به کارشناسی تعاون اداره محل خدمت خود اعلام نمایید تا ایشان رسما طی نامه ای انصراف شما را به شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان اعلام نمایند . وجه واریزی شما ، پس از انجام مکاتبات به حساب شما واریز خواهد شد .


  پرسش ها و پاسخ ها

  تسهیلات لوازم خانگی

  زمان و نحوه تحویل کالا به چه صورت است ؟

  . طبق قرارداد فی مابین پس از رسیدن اسناد و مدارک شما به لیزینگ  30 روز کاری فرصت برای ارسال و تحویل کالا وجو دارد . برای مشخص شدن وضعیت کالای خود می توانید با کد و نام کاربری خود وارد شوید و با کلیک به روی اسم خود کادری مشاهده میگردد گزینه پیگیری سفارش را انتخاب نمائید لطفا تاریخ دریافت پرونده را ملاحظه ودر صورتیکه 30 روز کاری از آن تاریخ گذشته بود با لیزینگ تماس حاصل فرمائید .

  با رمز دریافتی از اداره تعاون نمی توانم وارد سایت شوم؟!

  شناسه خرید ، رمز عبور جهت ورود به سایت نیست !

  اداره رفاه برای متقاضیان استفاده از خدمات لیزینگ در هر مرحله یک شناسه خرید به عنوان مجوز استفاده از سهمیه همان مرحله صادر میکند و فرهنگیان پس از عضویت و ورود به سایت و انتخاب خدمات مورد نظر از فروشگاه ( وام ، خودرو ، کالا و ....) باید آن شناسه خرید را وارد نمایند تا بتوانند از خدمات مورد نظر استفاده کند.

  چرا مبلغ پیش پرداخت بیشتر از مبلغ اعلام شده در بخشنامه است ؟

  مبلغ پیش پرداخت حاصل مجموع (درصد اعلام شده + ارزش افزوده تسهیلات + بیمه عمر مانده بدهکار) می باشد.

  در دوره های قبل لوازم خانگی از سقف تسهیلات استفاده نکرده ام ، آیا امکان استفاده مابقی سقف وام وجود دارد؟

  متاسفانه در حال حاضر خیر

  آیا امکان ثبت نام برای افرادی که قبلا خودرو ثبت نام نموده اند وجود دارد یا خیر؟

  بله، حتی اگر اقساط خودرو نیز به پایان نرسیده باشد امکان استفاده از تسهیلات لوازم خانگی وجود دارد

  آیا فرهنگیان بابت تضمین چک یا سفته باید ارائه نمایند ؟

  خیر
  ولی معرفی یک ضامن فرهنگی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان، ارسال مدارک و تعهدنامه از ایشان ضروری می باشد

   

  تسهیلات خودرو

  مدارک خودرو چرا ارسال نشده است؟

  مدارک پس از صدور فاکتور و تحویل خودرو ،و از طریق پست درب منزل ارسال می گردد.

  در واگذاری خودرو از طریق لیزینگ بنظر می رسد دو بار مالیات بر ارزش افزوده اخذ می گردد ؟

  در این مورد خاص ، لیزینگها اعتقاد دارند آنها همانند بانکها و موسسات مالی و اعتباری تسهیلات پرداخت می نمایند و لذا مشمول مالیات بر ارزش افزوده نمی شوند. ولی از آنجاکه سازمان امور مالیاتی بر اساس قوانین مربوطه ، مالیات بر ارزش افزوده را از لیزینگها مطالبه می نماید و چنانچه لیزینگها مالیات بر ارزش افزوده را از متقاضیان دریافت ننموده و در موعد مقرر به حساب مربوطه واریز ننمایند مشمول جریمه نیز خواهند شد. لذا لیزینگها چاره ای جز اینکه از استفاده کننده تسهیلات دریافت و به سازمان امور مالیاتی پرداخت نمایند ندارند. و در این راستا مکاتبات متعددی از سوی مراجع ذیصلاح و این شرکت با سازمان امور مالیاتی ، بانک مرکزی ، وزارت امور اقتصادی و دارایی انجام شده که نتیجه آن تسریع در بررسی مجدد قانون مالیات بر ارزش افزوده بوده است که در حال حاضر در دستور کمیسیونهای تخصصی مجلس شورای اسلامی قراردارد و امیدواریم هر چه زودتر تبدیل به قانون شود و همه کسانی که با لیزینگها کار می کنند از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف شوند.

  چگونگی احراز محل سکونت جهت پلاک؟

  میبایست به نمایندگیهای تحویل دهنده خودرو مراجعه نمایند تا مدارک مورد نیاز را ارائه نمایند.

  ثبت نام بیمه بدنه انجام شده است و می خواهند فسخ و یا انتقال دهند؟

  طبق قرار داد فی مابین با با متقاضی و همچنین با شرکت بیمه درحال حاضر امکان فسخ و یا انتقال بیمه نامه بدنه و جود ندارد ولی امکان انتقال نام وجود دارد.

  آیا امکان تحویل خودرو زودتر از 60 روز وجود دارد؟

  در صورت مهیا بودن شرایط خودرو ساز بله و در بسیاری از موارد اتفاق افتاده است.

  آیا سند خودروها در رهن لیزینگ می باشد ؟

  برای فرهنگیان خیر

  آیا بابت اقساط خودروها دفترچه صادر میشود ؟

  خیر

  نرخ سود خودروها چند درصد می باشد؟

  15%

   

  شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان

  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام؟

  در صورت فراموشی کلمه عبور می توانید از قسمت بازیابی رمز عبور استفاده نمایید.

  ابتدا روش بازیابی رمز عبور خود را از بین گزینه های ارسال پیامک و ارسال ایمیل انتخاب می نمایید. (دقت داشته باشید باید که شماره تلفن و ایمیل شما برای هر کدام از این روش ها توسط خود شما قبلا تایید شده باشد.)

  سپس با وارد کردن کدپرسنلی و یا نام کاربری در باکس اول و وارد کردن شماره تلفن و یا آدرس ایمیل در باکس دوم (بسته به انتخاب شما)؛ در صورت هم خوانی اطلاعات وارد شده، کدی پنج رقمی برای شما ارسال می گردد که می بایست در قسمت مربوطه وارد نمایید.

  پس از انجام این کار می توانید کلمه عبور جدید برای خودتان تعریف کنید.

  برای دریافت فرم های ثبت نام و قرارداد چگونه اقدام کنم ؟

  پس از ورود به سایت می توانید با انتخاب گزینه سفارش های من از منوی شخصی خود در سمت چپ سایت، سفارش هایی که تاکنون برای شما ثبت گردیده را ملاحظه کنید و با زدن بر روی دکمه دریافت فرم ها به صفحه ای هدایت می شوید که در آن صفحه مشخصات کامل سفارش خود را مشاهده خواهید کرد و با انتخاب گزینه دریافت فرم ها در منوی سمت راست می توانید از فرم های ثبت نامی خود پرینت تهیه نمایید.

  بیمه عمر مانده بدهکار چیست ؟

  یکی از بیمه نامه‌هایی که توسط برخی از شرکت‌های بیمه صادر می‌شود، بیمه عمر مانده بدهکار است که در حقیقت ریسک ناشی از تسهیلات گیرندگان از بانک‌ها و موسسات اعتباری را پوشش می‌دهد. براین اساس، هر زمانی که فرد دارای این بیمه نامه در طول مدت وام خود فوت کند، شرکت بیمه بقیه اقساط وام وی را از تاریخ فوت تا پایان مدت وام یکجا در وجه بانک و یا موسسه وام دهنده پرداخت می کند.

  آیا فرهنگیان بازنشسته که همچنان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند می توانند از تسهیلات و خدمات شرکت لیزینگ استفاده کنند؟

  متاسفانه در حال حاضر این موضوع امکان پذیر نمی باشد.

  برای ثبت نام و دریافت تسهیلات از کجا باید شروع کنم؟

  اداره رفاه آموزش و پرورش سراسر کشور


 • «احسان نمازی‌زاده» مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر شد
 • نهادینه شدن بهره‌وری و کیفیت در فولاد هرمزگان
 • خرید تور دبی لحظه آخری از 13,700,000 تومان
 • اخبار لحظه به لحظه استخدام وزارت بهداشت
 • مقایسه وضعیت سد‌های خراسان رضوی در کشور تا زمان آخرین بارندگی در استان (۷ خرداد ۱۴۰۳ )
 • اجرایی شدن پروژه‌ های تامین آب اصفهان با حمایت شهید رئیسی|پیشرفت ۹۰ درصدی انتقال آب از دریای عمان
 • ۳ ارز دیجیتال جدید در صرافی راستین لیست شد!
 • استخدام بیمارستان خصوصی شهریار با عنوان کارشناس اتاق عمل
 • قیمت ورق سیاه
 • آخرین اخبار از نقل و انتقالات پرسپولیس

 • خرید رپورتاژ آگهی در خبرپو
  آخرین اخبار روز