#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

راهنمای سایت پادا pada.medu.ir, آموزش ثبت نام دانش آموز در سامانه پادا


راهنمای سامانه پادا آموزش و پرورش

فیلم راهنمای دریافت رمز عبور از سامانه سیدا و استفاده در سامانه پادا برای مشاهده کارنامه دانش آموزان

 


فیلم آموزش ورود به سامانه پادا برای ثبت نام دانش آموزان

 


فیلم آموزش پیش ثبت نام دانش آموزان اول، هفتم و دهم در سامانه پادا pada.medu.ir

 


فیلم راهنمای پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه در سایت پادا

 


فیلم آموزش مشاهده کارنامه ی دانش آموزان در سایت سامانه پادا

 


آموزش ثبت نام در سامانه پادا / آموزش تاییددانش آموز در سیدا

 


آموزش انتخاب رشته و مدرسه پایه دهم در سامانه پادا

 


شیوه ثبت نام الکترونیکی نوآموزان و دانش آموزان (غیرحضوری)

ثبت نام تمامی دانش آموزان در پایه ها و مقاطع مختلف در سامانه سیدا و از درگاه سامانه پادا pada.medu.ir انجام می شود.

 ۱ - ثبت نام میان پایه ها: بعد از برگزاری امتحانات نوبت دوم و اعلام نتایج نهایی در سیدا، ثبت نام میان پایه ها به صورت خودکار انجام می شود و دانش آموز در پایه بالاتر در همان مدرسه ثبت نام می گردد و نیازی به مراجعه دانش آموز یا اولیای آنها به مدرسه نیست.


 • تور استانبول لحظه آخری از 9,950,000 تومان
 • تور دبی لحظه آخری از 12,700,000 تومان
 • یکی از این ۱۰ نفر وزیر نفت دولت پزشکیان است؟
 • رشد ۱۰ درصدی تامین هزینه‌های دولت از محل مالیات
 • آقای گل با استقلال به توافق رسید
 • آغاز واریز کالابرگ الکترونیک
 • قالیباف: مهم‌ترین بحث ما در بریکس تحریم‌های یکجانبه آمریکاست/ اعضای بریکس در حال ایجاد نهادهای موازی مانند سوئیفت هستند
 • رقم نجومی قرارداد علیرضا بیرانوند با تراکتور همه را شوکه کرد
 • شماره رامین رضاییان در استقلال چند است؟ + عکس
 • کارت های روزانه (کمبو) همستر امروز جمعه ۲۲ و شنبه ۲۳ تیر / ۵ میلیون سکه بگیرید

 • -تبصره: ثبت نام خودکار میان پایه ها موقت بوده و دانش آموز (یا اولیاء وی) باید با مراجعه به درگاه پادا نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام نموده و یا در صورت تمایل می تواند چهار مدرسه دیگر را نیز به عنوان گزینه ثبت نام انتخاب کند.

  لازم به ذکر است چنانچه دانش آموز (یا اولیاء وی در زمان مشخص شده به درگاه مراجعه نکند سامانه به طور خودکار ثبت نام دانش آموز را در مدرسه فعلی اش نهایی خواهد کرد.

  -تبصره: نظر به اینکه ثبت نام دانش آموزان میان پایه خودکار انجام و در مدرسه فعلی ثبت نام می گردد، چنانچه دانش آموزی در زمان مقرر به درگاه مراجعه ننمود و ثبت نام آن قطعی شد اما متقاضی ثبت نام در مدرسه دیگری است، می بایست به سایت سامانه پادا مراجعه و نسبت به لغو ثبت نام در مدرسه مبدأ (با تأیید مدیر مدرسه) و ثبت نام مجدد در مدرسه مقصد اقدام کند.


 • خرید تور گرجستان لحظه آخری از 11,680,000 تومان
 • بارش شدید باران در مشهد (جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳) + فیلم
 • آزمون استخدام آموزگار ابتدایی در سال 1403
 • ارتقای کیفیت محصولات نهایی و میانی مجتمع فولاد سبا در سه‌ ماهه نخست ۱۴۰۳
 • ظریف رئیس شورای راهبری دوره انتقال دولت چهاردهم شد
 • افزایش قیمت سهام شرکت‌های کریپتویی پس از ترور ناموفق ترامپ!
 • اگر قرار است ایران را بزنید باید محکم بزنید
 • استخدام در سازمان بورس و اوراق بهادار (جدید)
 • قیمت ورق سیاه

 • ۲ - نوآموزان پیش دبستانی و دانش آموزان ورودی مقاطع (پایه های اول، هفتم و دهم) یا اولیاء آنها می بایست با مراجعه به درگاه پادا اقدام به پیش ثبت نام در مدارس موردنظر خود نمایند.

  تبصره ۱: برای این منظور به دانش آموز پنج اولویت انتخابی داده می شود.

  تبصره ۲: محدودیت جغرافیایی با در نظر گرفتن ضوابطی در سامانه کنترل می شود.

  تبصره ۳: چنانچه دانش آموز مدرسه ای را در خارج از محدوده یا منطقه خود انتخاب نماید، درخواست ابتدا به کارتابل مسئول ستاد ثبت نام منطقه منتقل شده و در صورت تأیید، امکان نمایش در خواست در لیست درخواست ثبت نام مدرسه قرار خواهد گرفت.

  تبصره ۴: به محض تأیید ثبت نام نهایی دانش آموز در یک مدرسه، به صورت خودکار تمامی اولویت های انتخابی دیگر دانش آموز حذف خواهد شد. بدیهی است چنانچه بعد از تأیید نهایی، دانش آموز بخواهد در مدرسه دیگری ثبت نام نماید می بایست از طریق درگاه درخواست لغو ثبت نام در مدرسه فعلی را داده و پس از تأیید مدیر مدرسه مبدأ، نسبت به ثبت نام مجدد در مدرسه مقصد اقدام کند.

  تبصره ۵: ارسال فایل های آموزشی در سطوح مختلف فرآیندهای ثبت نام و اطلاع رسانی های لازم، از طریق شبکه شاد و دیگر مکانیزم های ارتباطی صورت خواهد پذیرفت. لذا هر سطح مسئولیت اطلاع رسانی به سطوح پایین تر را به عهده خواهد داشت. (استان به مناطق، مناطق به مدارس و مدارس به اولیا و دانش آموزان)

  تبصره ۶: تعریف کلمه و رمز عبور و یا بازنشانی آن برای دانش آموزان جهت استفاده در درگاه  پادا از طریق سامانه سیدا و توسط مدیر مدرسه صورت می گیرد و لازم است توسط مکانیزم هایی که در سامانه پیش بینی می گردد و یا دیگر راه های امن در اختیار دانش آموزان یا اولیاء آنها قرار گیرد.

  تبصره ۷: ثبت نام دانش آموزان پایه دهم به جز مدارس خاص و مدارس غیردولتی با در نظر گرفتن شرایط هدایت تحصیلی دانش آموزان صورت می گیرد.

  تبصره ۸: مدیران مدارس موظف هستند تا یک هفته قبل از آغاز فرآیند ثبت نام، سازماندهی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مدرسه (از جمله ظرفیت رشته- پایه های پذیرش مدرسه) را در سامانه سیدا ثبت و به تأیید منطقه برسانند. در این راستا مدیر باید نسبت به ثبت دقیق اطلاعات محل جغرافیایی مدرسه از جمله کد پستی و آدرس دقیق نیز در سامانه سیدا اقدام کند.

  تبصره ۹: دانش آموزان و کاربران می بایست اطلاعات محل اقامتی خود (از جمله کد پستی و آدرس دقیق) را در سامانه پادا ثبت کنند.


  راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی دانش آموزان در سایت سامانه پادا pada.medu.ir

  برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان کافیست در سامانه پادا بر روی گزینه «دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی» کلیک نمایید (مانند تصویر زیر)

  https://khabarpu.com/img/post/1620893260.png

  در صفحه باز شده در قسمت نام کاربری «کد ملی دانش آموز» و در قسمت رمز عبور «رمز دریافت شده از سامانه سیدا sida.medu.ir توسط مدیر یا معلم» را وارد کرده و بر روی گزینه «ورود کاربران» کلیک نمایید و کارت ورود به جلسه خود را مشاهده کنید.

  https://khabarpu.com/img/post/1620893274.png


  سایت سامانه پادا دانش آموزی pada.medu.ir, ثبت نام دانش آموز و مشاهده کارنامه دانش آموزان
  سایت سیدا آموزش و پرورش sida.medu.ir + راهنمای سامانه سیدا


  خرید رپورتاژ آگهی در خبرپو
  آخرین اخبار روز