#یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #نقل و انتقالات فوتبال #غزه #پرسپولیس #استقلال

راهنمای فعال‌سازی بسته‌های پیامکی ماهانه اپراتورها

اپراتورهای تلفن همراه ایران برای راحتی کاربران، هر کدام بسته‌های خاص خودشان را دارند. البته اکثر بسته‌های اپراتورها مربوط به بسته‌های اینترنتی هستند. اما بسته‌های مکالمه و پیامک هم در نوع خود محبوبیت بالایی دارند.

Guide for activating monthly SMS packages of operators

در این مقاله قرار است شما را راهنمایی کنیم تا بسته پیامک مورد نظر خود را فعال و از آن استفاده کنید.

بسته‌های پیامکی ماهانه ایرانسل، همراه اول و رایتل

به طور کلی سه اپراتور بزرگ و مطرح در ایران وجود دارند. هر کدام از این اپراتورهای تلفن همراه بسته‌هایی برای ارسال پیامک دارند. این بسته‌ها باعث می‌شوند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و راحت‌تر پیامک‌های خود را ارسال کنید. در ادامه مطلب نحوه فعالسازی بسته اس ام اس همراه اول، پیامک اپراتور رایتل و همچنین بسته پیامک ایرانسل را با هم بررسی می‌کنیم.

بسته پیامک همراه اول ماهیانه

اگر به دنبال فعالسازی بسته‌های پیامکی ماهیانه همراه اول هستید، می‌توانید از دو راه اصلی این کار را انجام دهید.

خرید بسته پیامک همراه اول از سایت

برای فعالسازی بسته پیامکی همراه اول باید ابتدا وارد فروشگاه همراه اول شوید. سپس از منوی بالای صفحه گزینه سوم یعنی «بسته‌ها» کلیک کنید. حالا به صفحه جدیدی وارد می‌شوید و می‌توانید از میان بسته‌های اینترنت و رومینگ، مکالمه و پیامک انتخاب کنید. از آن‌جا که موضوع مقاله ما بسته‌های پیامکی است، روی گزینه وسطی «بسته مکالمه و پیامک» کلیک کنید.

با کلیک کردن روی این گزینه، یک منوی کشویی برایتان باز می‌شود که می‌توانید نوع بسته پیامکی را مشخص کنید. از این منو «بسته پیامک ماهانه» را انتخاب کنید تا وارد صفحه جدیدی شوید. در این صفحه بسته‌های ماهانه پیامکی مختص سه نوع سیم کارت اعتباری، انارستانی و دائمی وجود دارد که با توجه به نوع سیم‌کارتتان می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید.

بسته پیامک ویژه سیم کارت اعتباری همراه اول

بسته پیامکی سیم کارت انارستانی همراه اول

بسته پیامکی سیم کارت دائمی همراه اول

 

Buy the MCI package from my mobile application

 

خرید بسته همراه اول از اپلیکیشن همراه من

احتمالا بسیاری از مشترکین همراه اول از اپلیکیشن همراه من برای فعالسازی بسته‌های اینترنت و پیامک و مکالمه استفاده می‌کنند و با آن آشنایی دارند. برای فعالسازی بسته پیامکی ماهانه همراه اول، باید برنامه را باز کنید. در صفحه اصلی اپلیکیشن، روی گزینه «بسته‌ها» کلیک کنید. حالا روی خرید بسته جدید بزنید تا انواع و اقسام بسته‌های همراه اول از مکالمه، اینترنت و پیامک برایتان باز شود. در نهایت روی گزینه «پیامک» بزنید.

حالا خود برنامه همراه من با توجه به نوع سیم کارتتان بسته‌های موجود را برای شما نمایش می‌دهد. به طور کلی سیم کارت‌های همراه اول سه نوع بسته پیامکی ماهیانه دارند که از بین آن‌ها می‌توانید انتخاب کنید.

راهنمای فعالسازی بسته پیامکی رایتل از طریق سایت

برای فعالسازی بسته پیامکی رایتل، باید ابتدا وارد سایت شوید. در صفحه اصلی از منوی بالای صفحه روی «طرح ها و پیشنهادها» بروید. حالا زیرمنویی برایتان باز می‌شود که باید روی «بسته‌ها» بروید و دوباره زیر منوی دیگری برایتان باز می‌شود که باید روی آخرین گزینه، یعنی «بسته های پیامکی» کلیک کنید.

حالا وارد صفحه جدیدی می‌شوید که تمام بسته‌های پیامکی رایتل را به تفکیک سیم کارت دائمی و اعتباری برایتان نمایش داده است. این بسته‌ها به ترتیب زیر هستند:

کدهای دستوری گفته شده بالا هم برای سیم‌کارت‌های اعتباری کاربرد دارند و هم برای سیم کارت‌های دائمی. البته دقت کنید که هزینه این بسته‌ها برای سیم‌کارتهای دائمی ارزان‌تر از سیم‌کارت‌های اعتباری است.

 

Guide to activating the Raitel SMS package through the site

 

بسته اس ام اس ماهیانه ایرانسل

مشترکین ایرانسل هر روز پیامک‌های مختلفی با عنوان فعالسازی بسته‌های اینترنت و پیامک و غیره دریافت می‌کنند. جالب است بدانید که این پیامک‌ها با استفاده از یک پنل پیامکی و به صورت خودکار ارسال می‌شوند. پنل پیامکی یک سامانه ارسال پیامک از طریق اینترنت است که برای ارسال پیامک‌های انبوه از آن استفاده می‌کنند.

برای فعالسازی بسته‌های پیامکی یک ماهه ایرانسل در حال حاضر کددستوری خاصی در وبسایت و اپلیکیشن ایرانسل من وجود ندارد. اما شما می‌توانید با 700 تماس بگیرید و مستقیم با اپراتور صحبت کنید.

فعالسازی بسته ماهیانه بوم ایرانسل

درست است که اپراتور ایرانسل بسته پیامکی یک ماهه ندارد اما با استفاده از بسته‌های ترکیبی «بوم» می‌توانید تعداد پیامک مورد نیاز خود را خریداری کنید. برای این کار وارد اپلیکیشن ایرانسل من شوید. از پایین صفحه اصلی، روی گزینه زرد رنگ «خرید بسته» بزنید. حالا روی «بوم» کلیک کنید تا وارد صفحه جدیدی شوید.

در این قسمت می‌توانید مشخص کنید چه میزان پیامک را به مدت چند روز نیاز دارید. همچنین میزان اینترنت و مکالمه مورد نیاز خود را هم می‌توانید مشخص کنید. حداقل میزان پیامک 50 عدد و حداکثر آن 500 عدد است. سپس روی «محاسبه هزینه ها» بزنید و تعرفه مشخص شده را پرداخت کنید.

خلاصه و نتیجه‌گیری

در این مطلب نحوه خرید و فعالسازی بسته‌های پیامکی ماهانه اپراتورهای فعال کشور را با هم بررسی کردیم. این بسته‌های پیامکی می‌توانند به شما در کاهش هزینه‌ها کمک کنند و از جهت دیگر خیال شما را بابت هزینه‌های هر ماه راحت کنند. امیدواریم با استفاده از این مطلب بتوانید بسته اس ام اس مورد نیاز خود را به راحتی فعال کنید.


۱۷:۳۶:۲۵ | شنبه ۹ دی ۱۴۰۲ | Saturday 30 / 12 December / 2023