#انتخابات ریاست جمهوری #اخبار آموزش و پرورش #نقل و انتقالات فوتبال #غزه #پرسپولیس #استقلال #سامانه مای مدیو my.medu.ir

دستور کار تجهیز کردن سالن کنفرانس و جلسات در ادارات

با هزینه کم، تکنولوژی نوین را به اتاق جلسات خود بیاورید. یکی از اقدامات پرتکرار در ادارات و شرکت‌ها، برگزاری جلسات در سالن کنفرانس است.

شما با کمک جدیدترین فناوری‌های موجود می‌توانید به شیوه‌ای نوین، جلسات خود را برگزار کنید. به روزرسانی سالن کنفرانس به طور مستقیم بر روی کیفیت و خروجی جلسه تاثیر می‌گذارد.

ویدئو وال در بین محصولات مختلف، امروزه توانسته نقش پر رنگی در اتاق جلسات ایفا کند. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا شما را با بهترین روش تجهیز کردن سالن کنفرانس و جلسات در ادارات آشنا کنیم.

ویدیو وال اداری

تجهیز کردن اتاق جلسه

به روز شدن در هر کاری از الزامات پیشرفت در آن حوزه به حساب می‌آید. در جهان دیجیتالی و مدرن امروزی نیز نمی‌توان در خلاف جهت مسیر رودخانه حرکت کرد. شرکت‌های مختلف به منظور دستیابی به کارایی بالاتر از جلسات خود، اقدام به تجهیز کردن سالن کنفرانس خود می‌کنند. در اتاق جلسات تصمیمات مهمی برای ادامه مسیر کاری شرکت گرفته می‌شود. برخی از جلسات کاری با مشتریان مجموعه نیز در این محل برگزار می‌شود. تمامی این موارد اهمیت تجهیز کردن اتاق جلسات را به وضوح نشان می‌دهند.

اگر شما هم قصد مجهز کردن اتاق کنفرانس و جلسه را داشته باشید؛ احتمالا بین محصولان مختلف، دچار سردرگمی شده‌اید. ابزارهای مختلفی برای تجهیز و به روز رسانی اتاق جلسات ادارات وجود دارد. در این بین، ویدئو وال انتخابی عالی و پرکاربرد است.

ویدئو وال چیست؟

ویدئو وال همانند ترجمه و معنی خود نمایشگری دیوار مانند است. قرار گرفتن مانیتور‌های متعدد در کنار هم سبب شکل گیری صفحه نمایشی با ابعاد بزرگ می‌شوند. پیش از این تلویزیون‌ها به دلیل کیفیت بالای تصویری خود در این محل‌ها کاربرد داشتند. با گذر زمان به تدریج کارایی خود را در اتاق جلسات از دست دادند. در سالن‌های کنفرانس به دلیل بزرگ بودن ابعاد اتاق، محتوای نمایش داده شده در تلویزیون برای تمامی افراد نمایش داده نمی‌شد. بزرگ شدن ابعاد تلویزیون نیز چاره کار نبود؛ چرا که احتمال آسیب دیدن آن‌ها حین حمل و نقل و نصب بالا می‌رفت. در چنین شرایطی، ویدئو وال به عنوان یک جایگزین کاربردی و با کیفیت برای نصب در اتاق جلسات معرفی شد.

ویدئو وال اداری

ویژگی‌های ویدیو وال

قیمت ویدیو وال با توجه به کارایی چندین ساله‌ای که از خود ارائه می‌دهد؛ مقرون به صرفه است. قرارگیری نمایشگر‌های مختلف در کنار هم به صورتی است که فاصله‌ای بین آن‌ها دیده نمی‌شود. این موضوع باعث ارائه تصویری یکپارچه از نمایشگر می‌شود. در سالن کنفرانس با ابعاد بزرگ، استفاده از ویدیو وال یک انتخاب عالی است. روشنایی و وضوح بالای تصاویر این نوع نمایشگر‌ها نیز در مقایسه با سایر نمونه‌های موجود در بازار، بالاترین مقام را کسب می‌کند.

از دیگر مزایای ویدیو وال می‌توان به مصرف انرژی پایین آن اشاره کرد. این نمایشگر حتی با چندین ساعت فعالیت مداوم نیز مصرف برق پایینی دارد. گرمای کم‌تری هم در نتیجه روشن ماندن این نوع نمایشگرها ایجاد می‌شود. این موضوع نشان دهنده کارایی بهینه ویدیو وال و مصرف پایین انرژی آن است.

خرید ویدئو وال، راهکار افزایش دهنده کیفیت جلسات

پرت شدن حواس شرکت کنندگان در طول جلسه یکی از نقص‌های مهمی است؛ که به طور مستقیم کیفیت جلسات را پایین می‌آورد. اگر شما هم در اتاق جلسه و سالن کنفرانس تا به الان جلسات مختلفی را برگزار کرده باشید؛ حتما با این چالش مواجه شده‌اید. حتی حذف گوشی حین جلسه و جریمه کردن افراد نیز برای حل این مشکل، کارساز نیست. با بهتر کردن کیفیت ارائه، می‌توان از بروز این دست مشکلات جلوگیری کرد. اصلی‌ترین فاکتور افزایش دهنده کیفیت ارائه مربوط به نمایشگر می‌شود.

ویدئو وال

در صورتی که شما صفحه نمایش با کیفیتی داشته باشید؛ می‌توانید به خوبی توجه حاضران را جلب کنید. با خرید ویدئو وال می‌توانید به این اهداف در برگزاری جلسات خود برسید. با این کار شما با یک تیر دو نشان می‌زنید و با صرف هزینه کم به کیفیت بالایی دست پیدا می‌کنید.

شما با داشتن این نمایشگر با کیفیت در اتاق جلسات خود دیگر نیازی به ارائه موضوعات مهم جلسه به صورت کپی شده به تک تک اعضا ندارید. افراد حتی از فاصله بسیار دور نیز می‌توانند تمامی نوشته‌ها و تصاویر را با وضوح بالا ببینند. این موضوع از حواس پرتی افراد نیز می‌کاهد. بازدهی جلسه و ارائه نظرات همگی افراد در چنین شرایطی بالاتر می‌رود.

ویدئو پروژکتور یا ویدئو وال؟!

حتما شما هم تا به امروز تجربه شرکت در جلساتی با نمایشگر ویدئو پروژکتور داشته‌اید. مسلما اولین چیزی که ذهنتان می‌آید تاریک بودن اتاق جلسه است؛ که برای نمایش تصاویر یک امر اجتناب ناپذیر است. در واقع ویدئو پروژکتور تنها می‌تواند نور را بر روی یک صفحه سفید منعکس کند. این موضوع باعث می‌شود در نهایت تصویری که حاصل می‌شود؛ از روشنایی و وضوح کافی برخوردار نباشد. عیب دیگر این نوع نمایشگر‌ها به محل نصب دستگاه ساطع کننده نور مربوط می‌شود. در صورتی که این دستگاه در ارتفاع مناسبی قرار نگرفته باشد؛ حتی رد شدن افراد از مقابل آن هم، نمایش تصویر را مختل می‌کند. در مقابل تمامی این ویژگی ها، ویدئو وال به شما یک تصویر با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. صفحه‌نمایش‌ ویدئو وال می‌تواند از وضوح HD و K4 پشتیبانی کند.

قیمت ویدئو وال

بررسی تفاوت‌های ویدئو پروژکتور و ویدیو وال

شما برای نصب و راه اندازی این نمایشگر برخلاف ویدئو پروژکتور محدودیت از نظر نور اتاق ندارید. با روشنایی مستقیم نور در طول روز و حتی نور چراغ نیز می‌توان به راحتی از این صفحه نمایش استفاده کرد. ویدئو پروژکتور از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. نگهداری از این نوع نمایشگر و تعمیر آن در مقایسه با نمایشگر دیجیتال دشوار تر است.

از ویدئو پروژکتور به وفور در کلاس‌های درس مدارس و دانشگاه‌ها استفاده می‌شود. خرید ویدئو وال برای اتاق کنفرانس، رسمیت آن جلسه را بیشتر می‌کند. با استفاده از پروژکتور در اتاق کنفرانس در واقع تنها می‌توانید توجه چند ردیف جلویی از افراد را به صفحه نمایش جلب کنید. در چنین شرایطی عملا بازدهی جلسه شما به کم‌تر از 50% می‌رسد. با انتخاب درست در ابزار و تجهیزات، به بهترین وجه ممکن اتاق جلسات را تجهیز کنید. سرمایه گذاری در این مرحله در عرض مدت زمان کوتاهی، نتایج خود را نشان می‌دهد.

سخن پایانی

برگزاری جلسه و کنفرانس به منظور هم فکری اعضای در شرکت ها و ادارات صورت می‌گیرد. تجهیز اتاق جلسه و به روز بودن تجهیزات آن به طور مستقیم بر روی بازدهی جلسه تاثیر می‌گذارد. خرید ویدیو وال به شما کمک می‌کند تا ارائه‌ای با کیفیت بالا در جلسات داشته باشید.


۳:۳۹:۱۷ | پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ | Thursday 23 / 05 May / 2024