#اخبار کرونا #نمایشگاه مجازی کتاب تهران tehranbookfair.ir #ارز دیجیتال #آلودگی هوا #لایحه بودجه 1400 #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

تاثیر فوق العاده خرید فالوور در موفقیت در اینستاگرام

خرید فالوور یک راه ارزان و فوق العاده مناسب برای کسب درآمد بیشتر از اینستاگرام است.

زمانی که فالوورهای خریداری شده حاوی اکانت های واقعی نیز باشد، نتیجه آن است که مشتریان شما نیز افزایش پیدا می کنند و در پی آن کسب درآمد شما نیز سیر صعودی پیدا خواهد کرد. آمارها نشان می دهد که در اینستاگرام بیش از یک میلیارد پروفایل ساخته شده است و از این میزان 500 میلیون نفر به طور مداوم و روزانه پروفایل خود را چک می کنند، لایک می کنند، کامنت می گذارند و به فعالیت در این شبکه اجتماعی مشغول هستند. بنابراین فعالیت به شکل کسب و کار در این فضا می تواند مشتریان مستقیم و غیر مستقیم فراوانی را برای شما فراهم کند و موجب رونق هرچه سریع تر بیزنس شما شود. میزان فالوور در پیج های اینستاگرامی تا میزان زیادی نشان دهنده محبوبیت و مقبولیت محتوا و صفحه است. افزایش فالوور در اینستاگرام نیازمند تلاش های شبانه روزی است و وقت زیادی از شما خواهد گرفت. شما باید مرتبا با کاربران در ارتباط باشید و تعامل را در صفحه خود بالا نگه دارید. با همه دلایل گفته شده به خوبی پیداست که خرید فالوور می تواند یک روش مناسب و مقرون به صرفه  در وقت و هزینه باشد.

چرا باید برای صفحه اینستاگرام خود  فالوور بخریم؟

این روزها گسترش شبکه های اجتماعی به شدت بر کیفیت زندگی ها تاثیر گذاشته است. شاید اگر پای صحبت بسیاری از افراد بنشینید همه از مضرات شبکه های اجتماعی بگویند اما فراگیر شدن اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام علاوه بر ایجاد شغل های بسیار زیاد، خرید ها را برای بسیاری از ما راحت تر کرده است. در کنار همه این ها انتشار مطالب مفید می تواند بر کیفیت زندگی های ما نیز بیافزاید. حالا تصور کنید بسیاری از افراد با انتشار محتوی های مفید و یا ایجاد صفحات فروشگاهی با کیفیت آنچنان دیده نمی شوند. در این شرایط چاره چیست؟ چه باید کرد که محتوی صفحات شما در اینستاگرام دیده شود؟ یکی از بهترین روش ها خرید فالوور ارزان است. خرید فالوور ارزان، در عین به صرفه بودن در واقع می تواند به سرعت اعتبار را به صفحه شما ببخشد. این روش اگر با استراتژی درست صورت بگیرد نه تنها به پیج شما آسیبی نمی رساند بلکه موجب رشد و توسعه هرچه سریع تر صفحه شما و در نتیجه بیشتر دیده شدن محتوی شما خواهد شد.

بسیاری از افراد سوال دارند که آیا خرید فالوور با ریزش همراه است یا خیر؟

در وهله اول لازم است بگوییم اگر وبسایتی ادعایی بر این داشت که فروش فالوور بدون ریزش دارد، باید بدانید که این ادعا کاملا غیر واقعی است؛ زیرا فالورهایی که حتی در بسیاری از مواقع توسط خود شما به پیج جذب می شوند نیز ممکن است محتوی پیج شما را نپسندند و در نتیجه شما را آنفالو کنند و از صفحه خارج شوند. اما راه حل چیست؟ برای این کار بهتر است از سایت های فروشگاه هایی فالوور خرید کنید که از اکانت های غیر فیک یا واقعی برای افزایش فالوور استفاده می کنند. البته باز هم ممکن است فالوور  وارد پیج شما بشود و از محتوی راضی نباشد و پیج را ترک نماید اما تجربه ثابت کرده است که خرید از این وبسایت ها با کمترین میزان ریزش فالوورها همراه است.

از چه وبسایت هایی برای خرید فالوور اقدام کنیم؟

همانطور که گفته شد ریزش فالوور در هر صورت رخ خواهد داد اما  بسیاری از وبسایت ها همیشه در کنار بسته خریداری شده از طرف شما 10 تا 15 درصد نیز فالوور مازاد در اختیار شما قرار می دهند تا ریزش ایجاد شده از این طریق جبران شود. یکی دیگر از ویژگی هایی که هنگام خرید باید در نظر بگیرید این است که وبسایت باید تضمین عودت وجه در صورت عدم انتقال فاوورها به پیج شما را داشته باشد. در این صورت اگر انتقال فالوور به هر دلیلی اتفاق نیفتد هیچ ضرری متقبل نخواهید شد. وبسایت هایی مانند فالوور پرو تمامی این خدمات را در اختیار شما قرار خواهند داد. فالوور پرو پروفایل های واقعی را به صفحه شما انتقال می دهد. طبق الگوریتم اینستاگرام برای جلوگیری از اکانت های فیک، اگر پروفایلی برای مدتی مشخص فعالیتی نداشته باشد، برای همیشه بسته خواهد شد. اما فالوورهای ارسال شده از فالوور پرو، اکانت هایی هستند که روزانه در اینستاگرام فعالیت دارند. آنها پست ها را لایک می کنند، کامنت می نویسند، ویدیو تماشا می کنند. این اکانت ها هیچ گاه توسط اینستاگرام حذف نخواهند شد و در نتیجه ریزش فالوور برای شما به حداقل می رسد.

در هنگام خرید فالوور باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهیم؟

هیچ گاه در ابتدا تعداد زیادی فالوور را به صورت یکجا خریداری نکنید. زیرا این کار باعث اسپم شناخته شدن پیج شما از طرف الگوریتم های اینستاگرام خواهد شد. ما به شما روشی پیشنهاد می کنیم که بتوانید کاملا عملی و بدون اسپم شناخته شدن ،فالوورهای خود را تا هر میزان که می خواهید بالا ببرید.

با این روش می توانید با خیالی راحت فالوورهای خود را به میزان دلخواه بدون اسپم شناخته شدن افزایش دهید.

 کلام آخر

درست است که بسیاری از افراد از روش هایی چون خرید فالوور اینستاگرام انتقاد می کنند و اذعان دارند که این روش باعث افزایش میزان انگیجمنت در صفحه شما نخواهد شد اما یک نکته مهم که باید در نظر داشته باشید این است که شما هرچقدر که محتوی مفید تولید کنید ممکن است باز هم محتوی شما به خوبی دیده نشود. وجود فالوور بالا می تواند وجهه صفحه شما را تا حد بسیار زیادی ارتقاء ببخشد و این به بهتر دیده شدن صفحه شما کمک می کند. فرض کنید شما قرار است به رستورانی برای خوردن غذا بروید، به عنوان یک مشتری رستورانی را انتخاب می کنید که مشتری انگشت شماری دارد یا رستورانی که پر رفت و آمد است و مشتریان بیشتری دارد؟


۹:۲۱:۱۶ | سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ | Tuesday 23 / 06 June / 2020