اخبار تعطیلی ها و محدودیت های کرونایی
اخبار کرونا
یارانه
نرخ ارز
بورس
سامانه سجام sejam.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
سهام عدالت samanese.ir
هواشناسی
وضعیت راه‌ها
انتخابات آمریکا
قره باغ
قیمت سکه و طلا
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار انتخابات 1400
سامانه شاد shad.ir
اخبار فرهنگیان

تم تولد با تزیین کیک و متن تبریک تولد با سورپلاس

تم تولد فیل از بهترین نمونه های تم تولد کودکانه مناسب دخترها یا پسرهای زیر 5 سال است. با این حساب کمتر می بینیم که کودکان با سن بالاتر، علاقه ای به این تم تولد نشان دهند.

تم تولد فیل از بهترین نمونه های تم تولد کودکانه مناسب دخترها یا پسرهای زیر 5 سال است. با این حساب کمتر می بینیم که کودکان با سن بالاتر، علاقه ای به این تم تولد نشان  دهند و باید آن را برای کودکان نوپا در نظر بگیرید. رنگ این تم نیز بیسار رویایی و لطیف بوده و می تواند کودک شما را به وجود بیاورد.

تم تولد فیل

از آن جایی که تم تولد فیل وابسته به شخصیت کارتونی دخترانه یا پسرانه خاصی نیست و رنگ آمیزی آن نیز کاملا میانه است، می توانید این تم تولد را هم برای دخترها و هم برای پسرها مورد استفاده قرار دهید. به این ترتیب تم تولد فیل برای هر دوی دخترها و پسرها به صورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد. با یک بار خرید این تم تولد می توانید آن را برای تولد هم دختر و هم پسر خود به صورت مجزا مورد استفاده قرار دهید.

https://khabarpu.com/img/post/1595946096.jpg

برای خرید تم تولد فیل، می توانید این تم را در بسته بندی های 10 نفره، 20 نفره و 30 نفره خریداری نمایید. بسته به تعداد میهانان خود، هر یک از این بسته ها را انتخاب کرده و در صورتی نیاز تعداد اضافی را دریافت کنید. در هر یک از ست های تم فیل، اقلامی از جمله بشقاب و لیوان، سفره، ریسه پرچم، ریسه هپی، ظرف پاپ کورن، کارد و کفگیر کیک بری، تاپ، نقاب طرح فیل، تاج طرح فیل، کلاه اکلیلی طرح فیل، چاقو و چنگال طرح فیل، کارت دعوت و ... قرار دارند.

به این ترتیب شما می توانید به جای سفارش کارت دعوت تولد جداگانه از همین کارت دعوت های تم فیل استفاده نمایید که هم با حال و هوایی جشن تولد سازگاری دارد و هم برای کودکان جذاب تر بوده و به یادگار خواهد ماند.

https://khabarpu.com/img/post/1595946113.jpg

 

دکوراسیون همراه تم تولد فیل

برای برگزار کردن و برپایی جشن تولد کودک های کم سن و سال و غالبا زیر 5 سال و حتی بیشتر از آن، هرگز و هرگز جذابیت و هیجان های همراه بادکنک آرایی را فراموش نکنید. بادکنک های رنگی همیشه جذابیت، نشاط و شور و هیجان را در بچه ها به طور فزاینده ای بیشتر کرده و مشاهده انبوه بادکنک ها در کنارهم برای آن ها شور و نشاط و جذابیت زیادی دارد. از رنگ های طوسی و لیمویی در بادکنک آرایی و میزآرایی این جشن تولد همراه با تم تولد فیل می توانید استفاده کنید.

به علاوه از یاد نبریم که این روزها برای میزآرایی جشن تولدها از انواع گیفت تولد استفاده می شود. گیفت های گلدانی متناسب با تم تولد ، گزینه ی مناسبی جهت دیزاین یک میز تولد منحصر به فرد خواهد بود. در ضمن از گیفت های گلدانی برای تزیینات اتاق کودک نیز بسیار استفاده می گردد.

https://khabarpu.com/img/post/1595946125.jpg

شما می توانید برای تکمیل شدن فضای میهمانی خود، در تزیین تولد متناسب با تم تولد فیل، از استند شخصیت فیل استفاده کنید. این استند های شخصیت می تواند یادگاری ارزشمندی از جشن تولد کودک شما باشند که در گوشه ای از اتاقش جای خواهند گرفت و از آن پس هر بار به این استند بنگرد، شب جشن تولد خود را برای سال های سال از پس هم، به یاد خواهد آورد.

سفارش کیک

در بخش سفارش و تزیین کیک نیز سعی کنید کیکی متناسب با تم تولد فیل انتخاب کرده و به این شکل رونق جشن تولد کودک خود را بیشتر سازید. به این ترتیب می توانید یک کیک دایره ای، مربع یا مستطیل شکل انتخاب کرده و عکس فیل مشابه فیلی که در تم تولد مورد نظر ما هست را روی آن بیندازید. این کار باعث می شود که هماهنگی کاملی بین کیک تولد و تم انتخابی شما ایجاد شده و کودکان نیز بارها بیشتر هیجان زده خواهند شد.

به جز این ها فکر تزیین غذا با تم تولد فیل را نیز در نظر داشته باشید. به طور مثال با درست کردن پاپ کورن های آبی و طوسی، می توانید چنین فضایی به وجود آورده و میز خوراکی های تولد را رونق بخشید.

همین طور با استفاده از یک متن تولد پسرم می توانید بهترین جملات را برای تبریک تولد فرزند خویش بنویسید. شاید کودک شما در سنین پایینی باشد، اما این کارت های تبریک برای او یادگاری مانده و در سال های آینده با مراجعه به آن ها خاطرات خوشی را دوره خواهد کرد. تبریک تولد مادر رو از یاد نبرید.

سخن پایانی

شما چه ایده هایی در ترکیب با تم تولد فیل دارید و چطور فضای جشن تولد کودک نوپای خود را تزیین می کنید؟ تجربیات و ایده های خود در این زمینه را با ما و دیگر  کاربران در میان بگذارید. بهترین ایده ها را در سورپلاس دنبال نمایید.


۸:۴۶:۱۹ | سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ | Tuesday 28 / 07 July / 2020