انتخاب رشته کنکور sanjesh.org
کرونا
بورس
برجام
نرخ ارز
لیگ قهرمانان آسیا
انتخابات 2020 آمریکا
قیمت سکه و طلا
خودرو
سهام عدالت samanese.ir
نقل و انتقالات فوتبال
پرسپولیس
استقلال
اخبار انتخابات 1400
اخبار فرهنگیان

موفقیت به سبک میثم شکری ساز و هولدینگ پارس

احتمالا تا کنون نام هولدینگ پارس پندار نهاد و دکتر میثم شکری ساز را شنده باشید. این هولدینگ یکی از موفق ترین مجموعه ها در سال های اخیر و موسس و مدیر آن یعنی دکتر میثم شکری ساز نیز یکی از جوان ترین و موفق ترین مدیران اقتصادی و کارآفرینان کشوری بوده که در سال های اخیر به موفقیت های بسیاری دست یافته و دستاوردهای بسیاری نیز داشته است

با ما همراه باشید تا با این مدیر جوان و این مجوعه موفق بیشتر آشنا شویم.

میثم شکری ساز کیست؟

میثم شکری ساز یکی از جوان ترین مدیران اقتصادی و تجاری بوده و کارآفرین کشوری می باشد که در فعالیت های گسترده ای در حوزه های تجاری، اقتصادی و علمی-آموزشی انجام می دهد. وی دارای دکترای کارآفرینی از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد مدیریت  MBA از دانشگاه امیر کبیر و Steinbeis Berlin آلمان و کارشناسی مهندسی صنایع است. این مدیر جوان با توجه به سن نه چندان زیادش، در طول سال های فعالیت حرفه ای خود، موفقیت های بسیاری را به دست آورده است که از آن جمله می توان به انتخاب وی به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات کشور در سال 1396 اشاره کرد.

https://khabarpu.com/img/post/1597071372.jpg

وی همچنین نویسنده و مترجم نیز بوده و در حال حاضر بیش از 10 عنوان کتاب در حوزه های مختلف از وی چاپ و به بازار عرضه شده است. این مدیر جوان همچنین دارای سوابق علمی پژوهشی درخشانی بوده و مقالات متعددی در حوزه های مختلف تالیف کرده است که از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد:

https://khabarpu.com/img/post/1597071390.jpg

هولدینگ پارس پندار نهاد چه شرکتی است؟

هولدینگ پارس پندار نهاد یکی شرکت های خصوصی است که در سال 1387 توسط دکتر میثم شکری ساز با تمرکز بر حوزه های آموزش، پژوهش، مشاوره کسب و کار و داوری تاسیس شد. هدف اصلی این مجموعه، ارائه خدمات بسیار با کیفیت مطابق با نیاز روز و طبق آخرین و بهترین علوم و فناوری ها بوده و در این راستا نیز خدمات بسیار خوبی در حوزه های کاری خود به مردم ارائه کرده است. این هولدینگ هم اکنون فعالیت های گسترده ای در حوزه های آموزشی، علمی، مشاوره و کسب و کار، امور مهاجرت و تجارت انجام داده و از مدعیان اصلی این حوزه ها به شمار می رود. از دیگر اهداف این مجموعه موفق می توان به این موارد اشاره کرد:

 

هولدینگ پارس پندار نهاد از چه شرکت هایی تشکیل شده است؟

موسسه های مختلفی تحت برند هولدینگ پارس پندار نهاد فعالیت می کنند که مهم ترین آن ها از این قرار است:

این مرکز از اولین شرکت های برند هولدینگ پارس بوده و در سال 1388 توسط دکتر میثم شکری ساز تاسیس شد. این شرکت یکی از اولین مجموعه هایی می باشد که با تمرکز بر روی آموزش های مجازی و شیوه های نوین تدریس در ایران تاسیس و هم اکنون بزرگترین مجموعه در نوع خود می باشد. ازخدمات این مجموعه می توان به تولید و چاپ کتاب، ارائه خدمات نشر دیجیتال، برگزاری سمینارها، مشاوره در امور پژوهشی و علمی و ارائه بسته ها و دوره های آموزشی متنوع و مختلف اشاره کرد. این مرکز از اولین مراکزی است که اقدام به ارائه خدمات آموزشی به جامعه بین الملل نموده و حتی مشتریانی از خارج از کشور دارد.

این آموزشگاه در سال 1393 تاسیس و مسئول برگزاری دوره های عمومی و تخصصی در حوزه های مختلف می باشد.

موسسه کاوش (کنسرسیوم ارزیابی و اعتبار سنجی شرکت ها) یکی دیگر از برندهای تجاری هولدینگ پارس پندار نهاد می باشد. رسالت کاوش بررسی و طبقه بندی بنگاه های اقتصادی و کسب و کارهای مختلف ، استاندارد سازمانی آنها ، تقدیر از مدیران ، کارآفرین و خلاقان عرصه بازرگانی ، صنایع و خدمات است.

این موسسه با هدف ارائه خدمات و مشاوره جهت دریافت ویزا و اقامت دائم کشورهای کانادا و استرالیا تاسیس و فعالیت های خود را آغاز کرد. در ادامه نیز کشورهای دیگری به آن اضافه شده و خدمات مهاجرتی این موسسه به کشورهای بسیاری در حال انجام است.

موسسه پارسیان نشر در حوزه های چاپ مقاله، کتاب و ثبت در ژورنال های معتبر ملی و بین‌المللی همچنین ارائه خدمات پژوهشی فعالیت می کند.

این موارد بخشی از فعالیت های تجاری، پژوهشی و آموزشی هولدینگ پارس پندار نهاد و دکتر میثم شکری ساز می باشد. هولدینگ پارس پندار نهاد، با بیش از 10 سال سابقه حرفه ای و با در اختیار داشتن تعداد تقریبی500 نیروی متخصص در 15 نمایندگی در شهرهای مختلف ایران در حال فعالیت و خدمت رسانی در حوزه های مختلف می باشد.

منبع: گسترش نیوز


۱۹:۲۹:۵۱ | دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | Monday 10 / 08 August / 2020